Dom blisko natury

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Awatar użytkownika
Mojmierz1985
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2021, 17:50

Dom blisko natury

Post autor: Mojmierz1985 »

Cześć wszystkim. Jeśli mielibyście zamieszkać w domu blisko natury, to jaką lokalizację byście wybrali? Mnie szalenie podobają się domki jednorodzinne w Nadarzynie. Wyglądają dokładnie tak, jak chciałbym, żeby wyglądał mój dom. Uważam też, że lokalizacja i otoczenie są świetne. Dajcie znać, co wy myślicie ;)
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Dom blisko natury

Post autor: Żona »

Mi również marzy się wyprowadzka do nowego domu, najpierw jednak musze wybrać jego projekt. Widziałam ostatnio sporo fajnych nowości w ofercie Pracowni Architektonicznej MG Projekt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mgprojekt. Czy ktoś z Was zamawiał może projekt swojego domu właśnie w tej Pracowni? I jak, byliście zadowoleni ze współpracy?
Patoźi

Re: Dom blisko natury

Post autor: Patoźi »

Rzeczywiście przy budowie domów współpracuje się z różnego rodzaju wypożyczalniami, które dostarczają sprzęt. Ja mogę zostawić namiar do wypożyczalni szalunków, rusztowań. Kontakt https://www.novarent.pl/. Oferta bardzo dobra, rusztowania stabilne, proste w montażu, optymalne pod względem jakości. Wyjątkowo dobrze się na nich pracuje
ODPOWIEDZ