Dekoder

Ala

Dekoder

Post autor: Ala »

Hej, zmieniam telewizor, bo już kilka dobrych lat gościł u nas w domu. Zastanawiam się jednak czy stary dekoder będzie działał również z nowym sprzętem. Mam dekoder Opticum. Czytałam, że od jakiegoś czasu jest jakiś nowy standard i coś może być niekompatybilne. Jakby ktoś być chętny pomóc, byłaby wdzięczna :)
Kamil

Re: Dekoder

Post autor: Kamil »

Pewnie chodzi Ci o standard DVB-T2. Od 2020 roku jest używany, na rzecz starego DVB-T. Z tego co widzę, to ten dekoder chyba jest kompatybilny zarówno ze starym jak i nowym standardem. Ogólnie tutaj dekoder dvb-t2 masz opisanych kilka modeli, w tym jeden takiej samej marki jak Twój. Nie wiem czy konkretnie ten, bo modelu nie podałaś.
Piotr 125

Re: Dekoder

Post autor: Piotr 125 »

uważam że dekoder powinien być dobrze podłączony polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz pędzli mat taśm foli łopat szpadli sufitów podwieszanych listew mat taśm foli profili kompresorów i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
tośka

Re: Dekoder

Post autor: tośka »

Szczerze mówiąc z tego co widziałam to jednak dosyć atrakcyjnym rozwiązaniem jest 4k telewizja . Ogólnie tutaj obsługa z wielkim zaangażowaniem podchodzi do każdego klienta i przede wszystkim można też liczyć na bardzo fachowe doradztwo.
sorel

Re: Dekoder

Post autor: sorel »

Jakość obrazu telewizorów marki Manta jest po prostu oszałamiająca. Nawet najbardziej wymagający kinomani będą zadowoleni z tego, co oferuje ten producent. Ja osobiście nie zamieniłbym mojego Manty na żaden inny telewizor
ODPOWIEDZ