Oryginalne meble do łazienki

Tutaj dowiesz się, jak wybrać najłatwiejsze w czyszczeniu płytki, gdzie najtaniej kupić baterię do prysznica. Znajdziesz też mnóstwo inspiracji na urządzenie małej, funkcjonalnej łazienki.
Awatar użytkownika
Amelia-81
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2021, 17:40

Oryginalne meble do łazienki

Post autor: Amelia-81 »

Jakie wyposażenie łazienek można waszym zdaniem uznać za nietypowe i oryginalne? Według mnie mogą to być na przykład drewniane meble łazienkowe. Wiele osób pomyślałoby, że w pomieszczeniu o dużej wilgotności nie powinno być nic wykonanego z drewna, ale wystarczy tylko dobrać odpowiedni rodzaj, żeby nie musieć się niczym martwić. Co o tym sądzicie?
Łucja44

Re: Oryginalne meble do łazienki

Post autor: Łucja44 »

Odnośnie poszukiwań mebli łazienkowych w nowoczesnym wydaniu to jak najbardziej warto będzie sprawdzić również markę Oltens u których świetnych zestawień w tym zakresie po prostu nie brakuje. Dlatego też zajrzyj na [url]https://oltens.com/pl/meble-lazienkowe/url] i sprawdź możliwości jakie się pojawiają odnośnie szafek podumywalkowych, jak i pozostałych elementów łazienkowego wyposażenia. Mi na przykład bardziej podobają się takie opcje, jak Oltens Vernal :D
broniecka

Re: Oryginalne meble do łazienki

Post autor: broniecka »

Jestem ciekawa, czy warto mieć w szafce Organizer na biżuterię specjalny, czy jednak coś wolnostojącego. Dla mnie to jest mocny temat do dyskusji i jak na razie nie mam świadomości, jak po to sięgnąć. Może wy jednak coś poradzicie, otwarta jestem na pomoc.

kwasy omega dha
ODPOWIEDZ