Architektura miejska

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
anula
Posty: 223
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:51

Architektura miejska

Post autor: anula »

Nie wiem czy wiecie, alee sprzedażą ławek, donic, koszy na śmieci i innych elementów architektury miejskiej zajmuje się firma https://konarch.pl/ Mają szeroką ofertę, a do tego oferują produkty o nowoczesnym designie - na pewno coś wam wpadnie w oko. Co najważniejsze, wszystko jest wysokiej jakości, więc nie musicie martwić się o to, że po roku czy dwóch, dane rzeczy nie będą nadawały się już do użytku.
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 222
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: Architektura miejska

Post autor: paskan »

Ostatnio przejazdem byłem w Katowicach i widziałem jak kładziono w pewnym miejscu trawę metodą taką jak http://kraina-zieleni.pl/oferta/zaklada ... i-z-siewu/ i zacząłem się zastanawiać przy okazji czy u siebie warto korzystac z takich metod zakładania na ogródkach czy siac samemu? Ale samemu to pewnie nie bedize takiego fajnego efektu a mi bardo na tym zalezy;/
Awatar użytkownika
soltar
Posty: 173
Rejestracja: 10 gru 2019, 9:27

Re: Architektura miejska

Post autor: soltar »

Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się produkcją i dystrybucją elementów małej architektury miejskiej jest https://eko-asklepios.pl/ Jeżeli rozglądacie się za ławkami, koszami na śmieci, donicami, słupami itp. to polecam wam się z nimi skontaktować.
ODPOWIEDZ