Branża betoniarska

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Aneks
Posty: 55
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:03

Branża betoniarska

Post autor: Aneks »

Z jakich urządzeń można korzystać, jeśli chodzi o produkcję betonu? Jeśli ktoś z Was pracuje w branży betoniarskiej, to proszę o podzielenie się za mną właśnie takim doświadczeniem. Dopiero zaczynam działalność w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Lubasia
Posty: 74
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:08

Re: Branża betoniarska

Post autor: Lubasia »

Jeżeli chodzi na przykład o śrutowanie, to podobno rzetelną firmą jest Blastech https://blastech.pl/ i oni właśnie dysponują specjalnymi urządzeniami Cogeim przeznaczonymi do obróbki betonu. Pracuję w biurze firmy, która zajmuje się produkcją wyrobów betonowych i mój pracodawca też rozmyśla nad współpracą z tym przedstawicielem. Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby się z nim skontaktować.
Awatar użytkownika
dannika
Posty: 200
Rejestracja: 30 wrz 2019, 18:49

Re: Branża betoniarska

Post autor: dannika »

Dobrzy specjaliści od prac w betonie to firma KBS Diament z Psar z okolic Będzina https://kbsdiament.com.pl/uslugi.html W grę u nich wchodzi m.in. cięcie, wiercenie i szlifowanie w betonie czy wypełnianie szczelin i ubytków. Firma jest bardzo solidna i profesjonalna, trzyma się terminów i ma dobre stawki.
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 222
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: Branża betoniarska

Post autor: paskan »

Też wykonujemy podobne prace jako firma i teraz chcę Was zapytać o ofertę https://bozer.pl/bialystok-podesty-ruchome/ wynajmują oni podesty ruchome, a właśnie taki będzie nam teraz potrzebny.
Niestety prace na wysokości nie należą do najłatwiejszych, ale przy pomocy takich podnośników robota idzie o wiele lepiej i szybciej. Znacie firmę Bozer? Być może ktoś z naszych forumowiczów korzystał z ich usług i może napisać kilka słów na ten temat?
Awatar użytkownika
małaaa
Posty: 62
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:12

Re: Branża betoniarska

Post autor: małaaa »

Natomiast z usług tej http://solutconstruction.pl/ciecie-betonu.html firmy zawsze możecie skorzystać, kiedy będziecie chcieli wykonać cięcia na betonie, żeby zrobić jakieś otwory etc. Firma specjalizuje się w tej dziedzinie od bardzo długiego czasu. Co ważne można zawsze na nich polegać, ponieważ mają elastyczne terminy i także atrakcyjne ceny.

bramo
Awatar użytkownika
soltar
Posty: 173
Rejestracja: 10 gru 2019, 9:27

Re: Branża betoniarska

Post autor: soltar »

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmuje się obróbką betonu to polecam wam skontaktować się z https://budohit.com/ Sam korzystam z ich usług i mogę powiedzieć że można na nich w pełni polegać.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 37
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:10

Re: Branża betoniarska

Post autor: anulka30 »

Zawsze możesz gotowe produkty kupić z betonu. Ostatnio widziałam dobre propozycje różnych takich produktów na https://www.uciechowski.com.pl/oferta/s ... dproza-l19 . Mają tam naprawdę wiele fajnych opcji godnych uwagi, które sprawdzą się w budownictwie i nie tylko. Czasem warto w coś takiego solidnego zainwestować.
ODPOWIEDZ