Budowa ogrodzenia

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Dżem69
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2022, 23:41

Budowa ogrodzenia

Post autor: Dżem69 »

Robił ktoś z Was samodzielnie ogrodzenie posesji? My do tej pory mamy ciągle tak zwaną leśną siatkę, czyli totalnie budżetowe rozwiązanie ogrodzenia, które początkowo miało być tylko na czas budowy. No i okazało się, że mieszkamy od roku, a siatka nadal nam towarzyszy, dlatego najwyższy czas na zmiany. Obowiązkowo stawiamy na bramę automatyczną i napędy firmy https://beninca.pl podobno to najlepsza automatyka do bram.
Aśka

Re: Budowa ogrodzenia

Post autor: Aśka »

Jasne, że jak robicie nowe ogrodzenie i nową bramę, to dla wygody warto zdecydować sie na otwieranie bramy z pilota. Nie ma nic bardziej denerwujacego niż wychodzenie z auta i otwieranie i zamykanie bramy. My też od razu po montażu bramy i do garażu i wjazdowej zdecydowaliśmy się na montaż siłowników BFT. Znana na rynku marka, lider w produkcji wysokiej jakości siłowników, przeznaczonych do bram skrzydłowych i przesuwnych. Duzy wybór - zależnie od rodzaju, wymiaru oraz wagi bramy. Łatwo dobrać idealny dla siebie osprzęt.
ODPOWIEDZ