chle-mar.pl - opinie

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Agapit
Posty: 5
Rejestracja: 28 mar 2020, 19:24

chle-mar.pl - opinie

Post autor: Agapit »

Witajcie! Jestem w trakcie budowy domu. W tej chwili zaczęliśmy etap, w którym potrzebne nam są zamki do drzwi, klamki, zawiasy do drzwi i tego typu sprzęt. W związku z tym poszukuję JEDNEGO SKLEPU, w którym znajdę duży wybór artykułów metalowych. Znalazłem hurtownię Chle-Mar i widzę, że mają praktycznie wszystko, czego szukam, ale chciałbym poznać najpierw opinie o tym sklepie. Czy ktoś z was zamawiał coś u nich? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę i opinię.
Awatar użytkownika
Albrecht94
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2019, 19:25

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Albrecht94 »

Myślę, że śmiało możesz zamawiać. Kupuję u nich zawsze, kiedy czegoś potrzebuję i nigdy mnie nie zawiedli. Mają naprawdę duży wybór - elektronarzędzia, artykuły budowlane, wszystko, co potrzebne przy remoncie. To, co mi się u nich podoba, to też sprawny kontakt z infolinią, bo to wcale nie jest takie oczywiste w innych sklepach.
Awatar użytkownika
derwit
Posty: 7
Rejestracja: 05 mar 2020, 2:56

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: derwit »

Zaopatrywałem się w Chle-mar przy swoim remoncie i jak najbardziej polecam. Mają dosłownie wszystko, czego możesz potrzebować. Dział artykułów metalowych jest bardzo rozbudowany, więc bez problemu kupisz tam wszystko, co chcesz. Mają też fajne ceny, jak to w hurtowni.
Awatar użytkownika
Kajusz74
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2019, 12:35

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Kajusz74 »

Wiele osób polecało mi hurtownię Chle-mar, więc i ja zacząłem u nich kupować. To, co ich wyróżnia, to na pewno duży wybór, tak jak mówił kolega wyżej. Na 100% znajdziesz tam to, czego szukasz. A nawet więcej.
Awatar użytkownika
Honorat-68
Posty: 4
Rejestracja: 26 paź 2019, 0:52

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Honorat-68 »

Mi z kolei polecił ich fachowiec od remontów. Mają najlepsze ceny i faktycznie ogromny asortyment. Wejdź na ich stronę i sprawdź, myślę, że mają wszystko, o czym mówiłeś.
Awatar użytkownika
otto
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2020, 17:11

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: otto »

Za każdym razem wracam do tej konkretnej hurtowni, kiedy potrzebuję czegoś do domu czy ogrodu. Jakość jest bardzo dobra, a ceny przystępne.
Awatar użytkownika
Bazyli_60
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2019, 8:48

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Bazyli_60 »

Parę miesięcy temu zamawiałem w Chle-mar przedłużacze, później wróciłem ponownie po pędzle i wałki do malowania, a potem jeszcze po zawiasy do drzwi. Za każdym razem wszystko było w porządku, zamówienie było realizowane ekspresowo, a ceny były lepsze niż w moim lokalnym sklepie budowlanym.
Awatar użytkownika
Cezary
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2020, 10:15

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Cezary »

Na większe zakupy Chle-mar będzie w sam raz. Po pojedyncze artykuły jeżdżę zawsze do zwykłego sklepu, ale kiedy zamawiałem większe ilości sprzętu i narzędzi przy budowie nowego domu, za każdym razem wchodziłem do nich na stronę. To się po prostu najbardziej opłaca.
Awatar użytkownika
Samir
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2019, 19:41

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Samir »

Wiadomo, że w hurtowni ceny są niższe. Jeśli potrzebujesz więcej rzeczy, jak najbardziej będzie się to opłacało. A akurat w Chle-mar mają faktycznie bardzo duży wybór, więc dla klienta nie ma korzystniejszej opcji.
Awatar użytkownika
halina79
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2019, 18:56

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: halina79 »

Mój chłopak jest majsterkowiczem i regularnie robi tam zakupy. Przesyłki zawsze przychodzą szybko, a ceny są dobre.
Awatar użytkownika
Adam-99
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:32

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Adam-99 »

Dobre ceny, duży wybór, szybka wysyłka. Polecam.
Awatar użytkownika
Augusta
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2019, 5:13

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Augusta »

Mąż zamawiał tam chyba wszystkie zawiasy do drzwi i okien u nas w domu i do dziś wszystko działa bez zarzutu. Możesz śmiało zamawiać.

adblock plus firefox ustawienia
Awatar użytkownika
Jonasz1999
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2019, 12:11

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Jonasz1999 »

Mam dobre zdanie o tej hurtowni. W Chle-mar robię zakupy przynajmniej raz na parę miesięcy, bo wiadomo, w domu ciągle coś jest potrzebne, czy nowa drabina, czy przedłużacz. To solidny sklep, z dobrymi cenami i fachową obsługą.
Awatar użytkownika
gwido-96
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2020, 11:44

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: gwido-96 »

Ja też mogę polecić. Nie kupowałem akurat nic z tych rzeczy, ale zamawiałem tam cały swój zestaw do lutowania i sprawuje się świetnie po dziś dzień.
Awatar użytkownika
Jeremiasz79
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2019, 6:02

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Jeremiasz79 »

Mam same pozytywne doświadczenia z tą hurtownią. Podoba mi się, że ceny są naprawdę niskie i że wysyłają wszystko szybko.
Awatar użytkownika
Patrycjusz
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:46

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Patrycjusz »

Ja zamawiałem tam sprzęt i akcesoria do remontu mieszkania trzy lata temu. Służą mi do dziś, a wcale nie były drogie.

lancome hypnose tester
Awatar użytkownika
Polikarp83
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2019, 2:09

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Polikarp83 »

Nie znałam wcześniej tej hurtowni, ale zachęciliście mnie do zakupów ;) Muszę kupić parę rzeczy do domu, a ceny faktycznie są niskie.
Awatar użytkownika
Albrecht
Posty: 6
Rejestracja: 06 sty 2020, 9:11

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Albrecht »

Niedawno remontowałem salon i wszystkie narzędzia, kleje i wałki zamawiałem w Chle-Mar. Jest tanio i mają rzeczy od zaufanych producentów.
Awatar użytkownika
rufus_82
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2020, 1:55

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: rufus_82 »

Mi chle-mar.pl polecił sąsiad :) Robiłem remont w łazience i potrzebowałem sporo małych rzeczy, których nie chciało mi się szukać w sklepach stacjonarnych. Oszczędziłem sporo czasu i PIENIĘDZY, kupując właśnie w tej hurtowni.
Awatar użytkownika
lucjan1964
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:43

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: lucjan1964 »

Ja na chle-mar.pl trafiłem przypadkiem, kiedy szukałem w internecie narzędzi. Poszperałem trochę i faktycznie mają same dobre opinie w sieci. Zamówiłem i jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
rafal-81
Posty: 3
Rejestracja: 04 lis 2019, 14:51

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: rafal-81 »

Ja w swojej firmie robię zakupy tylko w Chle-mar, bo mają najlepsze ceny. Polecam wam wszystkim.
Awatar użytkownika
Alfred_97
Posty: 6
Rejestracja: 25 paź 2019, 2:36

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Alfred_97 »

Zawsze zaopatruję się w sprzęt w Chle-Mar. Jeśli chodzi o artykuły budowlane i wykończeniowe, to mają najlepsze ceny i naprawdę duży wybór. Po co szukać gdzie indziej, skoro wszystko mogę zamówić w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 13
Rejestracja: 10 lip 2019, 11:33

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Konrad »

Znajomi polecali mi hurtownię Chle-mar, więc kiedy robiłem remont w mieszkaniu, wszedłem na ich stronę chle-mar.pl i byłem zdziwiony, jak niskie mają ceny. Ale to dlatego, że to hurtownia. Bardzo korzystna oferta. Jeśli robicie remont, myślę, że warto zrobić tam większe zamówienie.
Awatar użytkownika
Ezaw
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2019, 2:28

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Ezaw »

A ja lubię ich za duży wybór i przejrzyście, logicznie rozłożony towar na stronie. Wszystko można łatwo znaleźć, a i często znajdę przypadkiem coś, co by mi się przydało przy okazji przeglądania kategorii. Dla mnie super.
Awatar użytkownika
gwido-96
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2020, 11:44

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: gwido-96 »

Znam Chle Mar z polecenia mojej ekipy remontowej, która zajmowała się remontem u mnie w mieszkaniu. Skoro zamawiają u nich fachowcy, to uważam, że naprawdę warto tam zaglądać.
Awatar użytkownika
Gotszalk
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2019, 12:23

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Gotszalk »

Zamawiałem już w hurtowni Chle Mar kilka razy i nigdy nie było żadnych opóźnień, błędów ani braków. Kiedyś ściągnęli nawet specjalnie dla mnie jeden produkt, na którym mi zależało. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Godfryg_97
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2020, 18:18

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Godfryg_97 »

Jeśli planujecie większe zakupy, to bardzo polecam zrobić je właśnie w tej hurtowni. Mają dosłownie wszystko, od drabin po elektronarzędzia. Wszystko w jednym miejscu i w dobrych, przystępnych cenach.
Awatar użytkownika
Husajn-70
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2020, 6:23

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Husajn-70 »

Niskie ceny i duży asortyment to zdecydowanie największe atuty tej hurtowni. Na remonty i budowę - najlepsi.
Awatar użytkownika
Honorat-68
Posty: 4
Rejestracja: 26 paź 2019, 0:52

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Honorat-68 »

Lubię sobie pomajsterkować, więc dla mnie ten sklep to prawdziwa mekka ;) Wracam do Chle-mar za każdym razem, kiedy potrzebuję czegoś nowego do domu.
Awatar użytkownika
lechoslaw
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2019, 9:46

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: lechoslaw »

A ja pochwalę ich za szybkie, sprawne wysyłki towaru. NA zamówienia z niektórych sklepów musiałem czekać tygodniami. W chle-mar.pl nigdy nie ma tego kłopotu.
Awatar użytkownika
Jeremiasz79
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2019, 6:02

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Jeremiasz79 »

Zaopatrywałem się w Chle-Mar, kiedy potrzebowałem sprzętu do malowania - drabin, wałków, pędzli, taśm i wszystkiego. bardzo pasowało mi to, że mogłem złożyć całe zamówienie w jednym sklepie, bardzo wygodne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Florentyn1982
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2020, 19:43

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Florentyn1982 »

To zdecydowanie największa zaleta - wielki asortyment. Nie było nigdy takiej sytuacji, żeby nie mieli tego, czego szukałem. Mają też świetne ceny.
Awatar użytkownika
ferdynanda91
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2019, 16:42

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: ferdynanda91 »

Jeśli robi się coś w domu, to wiadomo, że co jakiś czas trzeba zrobić większe zakupy z artykułów budowlanych. Chle-mar to najlepsze miejsce do tego. Nie dość, że mają wszystko, to jeszcze ceny są naprawdę przystępne.
Awatar użytkownika
Kanimir1983
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:42

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Kanimir1983 »

Mam same pozytywne doświadczenia, jeśli chodzi o tę konkretną hurtownię. Zamawiałem tam wszystko, co było mi potrzebne do remontu w zeszłym roku i do dziś używam wszystkiego, sprzęt jest naprawdę solidny.
Awatar użytkownika
lubisław
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2020, 1:11

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: lubisław »

Sam muszę kupić teraz parę akcesoriów do garażu, myślę, że znowu zrobię zamówienie w Chle-mar. Już kilka razy robiłem tam zakupy i bardzo szybko wysyłali produkty.
Awatar użytkownika
chwalisław1960
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2019, 9:29

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: chwalisław1960 »

Trafiłem na hurtownię Chle-Mar, kiedy poszukiwałem dużego wyboru zawiasów budowlanych do drzwi i okien. Mieli naprawdę największą ofertę w sieci, a do tego super ceny. Wracam do nich do dziś, kiedy czegoś mi potrzeba.
Awatar użytkownika
eryk1971
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2019, 7:23

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: eryk1971 »

Ja podobnie. Zamawiałem nie raz, sprzęt służy mi do dziś. Na pewno kupię tam coś ponownie.
Awatar użytkownika
derwit
Posty: 7
Rejestracja: 05 mar 2020, 2:56

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: derwit »

Mnie do tego sklepu przyciągnął szeroki dział artykułów motoryzacyjnych. Kupowałem tam klucze, pompki, linki i wiele różnych rzeczy do auta. Widzę, że polecacie też artykuły budowlane od nich, więc też chętnie się skuszę przy następnej okazji.
Awatar użytkownika
Bogdał1970
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:02

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Bogdał1970 »

Jeśli potrzebujecie czegoś do remontu, to na sto procent znajdziecie to w Chle-Mar. I więcej :) Polecam!
Awatar użytkownika
Bartłomiej-93
Posty: 4
Rejestracja: 16 lut 2020, 23:08

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Bartłomiej-93 »

Jakość ich sprzętów jest naprawdę dobra, mają najlepszych producentów akcesoriów wykończeniowych, malarskich czy ogrodniczych. Jestem zadowolony z każdego zakupu.
Awatar użytkownika
Bazyli_60
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2019, 8:48

Re: chle-mar.pl - opinie

Post autor: Bazyli_60 »

Dobry sklep, z ogromnym wyborem rzeczy do wykończenia domu. Zawsze mają wszystko, czego potrzebuję.
ODPOWIEDZ