kominiarzbialystok.pl - opinie

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
ZabaZielona
Posty: 8
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:40

kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: ZabaZielona »

Cześć Wam! Potrzebuję sprawdzonego kominiarza, który przeprowadzi przegląd kominowy. Korzystaliście może kiedyś z usług Pana Henryka Ławniczka?
Awatar użytkownika
Kalina619
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2019, 19:58

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: Kalina619 »

Znalazłam same pozytywne opinie na temat kominiarzbialystok.pl, więc skorzystałam z ich oferty. Szybko, sprawnie i bezproblemowo wykonał wszystkie niezbędne prace kominiarskie. W dodatku jest niedrogo.

wkręt walcowy
Awatar użytkownika
Sylwia989
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 19:39

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: Sylwia989 »

Potrzebowałam nagle skorzystać z usług kominiarskich przed sezonem grzewczym. Szukałam opinii na temat firm specjalizujących się w tym temacie i tak znalazłam kominiarzbialystok.pl. Bardzo sprawnie i niedrogo wykonana usługa, a ja miałam pewność, że wszystko będzie w porządku przez całą zimę.
Awatar użytkownika
Oliwia614
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 19:46

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: Oliwia614 »

Gdy szukałam opinii na temat kominiarzbialystok.pl znalazłam same pozytywy, więc zdecydowałam się na ich usługi. Prace przebiegły szybko, fachowo i bezproblemowo. Widać było, że znają się świetnie na swojej pracy.
Awatar użytkownika
Justyna834
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, 19:49

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: Justyna834 »

Dziedzina kominiarstwa nie est moją mocną stroną, więc gdy potrzebowałam kominiarza, szukałam opinii w internecie. Znalazłam kominiarzbialystok.pl. Fachowiec szybko zajął się zleconym przeze mnie zadaniem, sprawdził przewody kominowe i nie zażyczył sobie zbyt wiele za wykonanie usługi. ani i sprawnie, polecam.
Awatar użytkownika
Wanda239
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:45

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: Wanda239 »

Przed sezonem grzewczym pilnie potrzebowałam kominiarza. Sąsiad skorzystał z usług kominiarzbialystok.pl i miał dobrą opinię, więc i ja postanowiłam go sprawdzić. Polecam, bo kominiarz do pracy podszedł profesjonalnie i dokładnie.
Awatar użytkownika
Grażyna919
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2019, 19:20

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: Grażyna919 »

Przed sezonem grzewczym potrzebowałam specjalisty, który sprawdziłby przewody kominowe w moim domu. Znajomy polecił mi kominiarzbialystok.pl, więc postanowiłam skorzystać z jego rady. Mam bardzo dobrą opinię na temat tego kominiarza. Prace wykonał szybko i niedrogo.
Awatar użytkownika
jula321
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2019, 19:44

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: jula321 »

Przegląd kominowy to jednak poważna sprawa, dlatego dobre opinie nie wystarczą. Potrzebne jest też doświadczenie, a słyszałam, że kominiarzbialystok.pl ma wieloletnie doświadczenie w branży. Usługa została wykonana szybko i bez problemów, a cena też pozytywnie mnie zaskoczyła.
Awatar użytkownika
ksenia395
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 19:34

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: ksenia395 »

Kominiarzbialystok.pl polecili mi moi znajomi, którzy co roku do przeglądu przewodu kominowego zatrudniają tych fachowców. W tym roku postanowiłam również skorzystać z jego usług i jestem bardzo zadowolona. Mam dobrą opinię, podobnie jak moi znajomi. Prace zostały wykonane sprawnie i niedrogo.
Awatar użytkownika
karina902
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 19:47

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: karina902 »

Przed zimą musiałam sprawdzić komin i powiązane z nim elementy, musiałam szukać opinii w internecie, bo nie znam się na tej kwestii. Znalazłam fachowca kominiarzbialystok.pl, więc postanowiłam skorzystać, bo czas naglił. Jestem zadowolona z jego pracy, bo wykonał ją szybko i dokładnie. Polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
danka610
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2019, 19:28

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: danka610 »

Regularnie korzystam z usług kominiarzbialystok.pl, przed każdym sezonem grzewczym ich kominiarz sprawdza przewody kominowe w moim domu. Jestem zadowolona z ich usług i wiem, że będę do nich wracać. Mam bardzo dobrą opinię i mogę śmiało polecić.
Awatar użytkownika
wiki011
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 20:00

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: wiki011 »

Przed sezonem zimowym pilnie potrzebowałam kominiarza, aby sprawdził przewody kominowe w moim domu. Znajomy polecił mi kominiarzbialystok.pl, bo sam ich brał i miał dobrą opinię. Teraz sama mogę ich polecić, bo fachowiec spisał się na medal i wszystko wykonał bardzo dokładnie.
Awatar użytkownika
maria433
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2019, 18:30

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: maria433 »

Z usług kominiarzbialystok.pl korzystam od lat i mam pozytywną opinię na temat ich usług. Za każdym razem kominiarz sprawdza bardzo dokładnie komin i zimą mam pewność, że wszystko działa bez zarzutu. Polecam ich fachowców.
Awatar użytkownika
ela222
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:52

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: ela222 »

Mam dobrą opinię na temat kominiarzbialystok.pl, bo sprawdziłam ich usługi. Bardzo dokładnie sprawdzają przewody kominowe, dlatego zimą mam pewność, że nie będę miała przykrych niespodzianek. Polecam ich.
Awatar użytkownika
stefka603
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 20:00

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: stefka603 »

Przed każdym sezonem ciepłowniczym sprawdzam przewody kominowe w domu. Zawsze zlecam to kominiarzbialystok.pl, bo mam o nich już wyrobioną opinię i wiem, że do zadania podchodzą dokładnie. Wiem, że mogę im zaufać.
Awatar użytkownika
kaja010
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:56

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: kaja010 »

Od lat korzystam z usług kominiarzbialystko.pl i jestem zadowolona. Moją opinię potwierdza wielu moich znajomych którzy także w razie potrzeby korzystają z usług tej firmy. Myślę, że można zaufać im, bo mają doświadczenie i wiedzę.
Awatar użytkownika
eliza413
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 20:13

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: eliza413 »

Sprawdzenie przewodów kominowych jest bardzo ważne przed każdą zimą. Ja od lat korzystam z usług kominiarzbialystok.pl, bo ich już sprawdziłam i im ufam. Mam bardzo dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
angela676
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, 20:02

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: angela676 »

Mam taką opinię, że sprawny przewód kominowy to podstawa. Należy sprawdzać je regularnie, a ja zawsze korzystam z usług kominiarzbialystok.pl. Ufam im w pełni, bo zawsze bardzo dokładnie wykonują swoją pracę.
Awatar użytkownika
tekla215
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:06

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: tekla215 »

Jeśli chcesz kompleksowo i dokładnie sprawdzić przewód kominowy w domu, to polecam kominiarzbialystok.pl. Fachowcy w każdym calu. Ja zawsze mam pewność, że z przewodami kominowymi w moim domu jest wszystko w porządku, gdy oni to sprawdzą. Moja opinia jest bardzo dobra.
Awatar użytkownika
kamilaskal
Posty: 57
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:59

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: kamilaskal »

Cześć szukam jakiejś porzadnej instalacji kominowej. Musze poł domu przebudować więc komin też będzie ważny. Najlepszy by był jakiś sklep internetowy. Chciałbym zamówić z tego sklepu, ale czekam jeszczse na inne propozycje: https://kominiarskie.com/systemy-kominowe
Ostatnio zmieniony 27 gru 2019, 16:31 przez kamilaskal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pitaja
Posty: 416
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:31

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: pitaja »

Ostatnio czytałem o tym tutaj: http://pingulingo.pl
Awatar użytkownika
faron
Posty: 122
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:36

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: faron »

Na pewno budując komin warto wziąć po uwagę różne innowacyjne rozwiązania, takie jak wkłady kominowe łódzkie wykonane w technologii furanflex. Dzięki nim komin jest zdatniejszy i lepszą pełni funkcję. Z tego co zauważyłam sporo osób korzysta z takich rozwiązań.
Łuki

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: Łuki »

Niestety nie znam, za to jeśli chodzi o kominiarzy ze Szczecina to polecam gorąco https://kominiarze-szczecin.pl/uslugi/u ... iniarskie/ u mnie robią przeglądy już od lat. Super fachowcy. Co ciekawe, robili nawet przegląd kominiarski w Danii na budynku ambasady - także naprawdę znają się na rzeczy i już wiele osób im zaufało :) Ja też się nigdy nie zawiodłem, mają ogromną wiedzę, najnowszy sprzęt i odpowiednie kwalifikacje. Dzięki nim mam poczucie bezpieczeństwa i pewność, że komin został należycie sprawdzony, a mojej rodzinie nic nie grozi.
Sośnarz

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: Sośnarz »

Widzę, że dajecie tu namiary na kominiarzy z różnych części kraju. To mój namiar też na pewno niektórym się przyda. W sprawie dobrych kominiarzy z Warszawy to ja odsyłam do Zakładu Usług Kominiarskich Janusza Mitasa https://www.kominiarze-warszawa.pl/ To bardzo dobrzy fachowcy z dużym doświadczeniem, terminowi, solidni i z cenami nie wziętymi z sufitu.
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: kominiarzbialystok.pl - opinie

Post autor: Żona »

A skoro już mowa o kominach, to czy kojarzycie może taką stronę internetową jak http://isolierter-schornstein.de? Ja ostatnio widziałam tam sporo interesujących artykułów właśnie na ten temat. Dowiedziałam się na przykład, czy wysokie kominy wymagają dodatkowej pompy powietrza, jak wyczyścić wysoki komin, czy też jakie kominy idealnie sprawdzają się w zakładach przemysłowych. Jeśli Was to ciekawi, to polecam tam zajrzeć ;)
ODPOWIEDZ