Poczta czy kurier?

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
alizacy
Posty: 120
Rejestracja: 21 mar 2019, 13:40

Poczta czy kurier?

Post autor: alizacy »

Brat się wyprowadził do swojego nowego domu i poprosił mnie o przesłanie kilku rzczy których zapomniał. Taniej będzie kurierem czy pocztą?
Awatar użytkownika
dropp
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: dropp »

Jeśli mam być szczera to wydaje mi się, że lepszą opcją będzie tani kurier Skierniewice https://www.szybkikurier.eu/kurier-geis . Masz gwarancję niskich cen, oraz tego że paczka dotrze w najszybszym możliwym terminie
Awatar użytkownika
elfik12
Posty: 196
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:58

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: elfik12 »

Zdecydowanie to pierwsze :) . Wejdź sobie na stronę Sendit, to broker. Wybierzesz sobie kuriera, wycenisz i porównasz koszty wysyłki i jeszcze kurier może z miejsca zamieszkania wszystko odebrać. Zawsze to lepiej niż jeszcze tracić czas żeby iść na pocztę i stać w kolejce.
Awatar użytkownika
askmora
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwie 2019, 22:48

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: askmora »

Brokerzy są zawsze tańsi ;)
Awatar użytkownika
newbie
Posty: 62
Rejestracja: 28 kwie 2019, 22:31

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: newbie »

broker tańszy i kurier odbierze z domu.

choroby trzustki i objawy
Awatar użytkownika
finka125
Posty: 313
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:50

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: finka125 »

Jeśli jest to pakunek, który musi zostać dostarczony z rąk do rąk, to może paczki do Szwecji będzie dobrym rozwiązaniem? Jest wieziona przez kierowcę busa, więc nie będzie problemy z ewentualnym zgubieniem lub zniszczeniem towaru.
Awatar użytkownika
mozina
Posty: 96
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:03

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: mozina »

Wszystko zależy od tego, gdzie to chcesz wysłać i jakich gabarytów są dane przedmioty. Osobiście z reguły korzystam z usług krupierskich i mnie taka forma odpowiada. Najlepiej poczytaj sobie jakieś artykuły poradnikowe na ten temat. Tutaj https://www.pinesska.pl/tematy/spoleczenstwo z pewnością znajdziesz takich wiele. Warto więc zajrzeć sobie w wolnym czasie. Jedno jest pewne, trzeba się upewnić, że nasza przesyłka dotrze bezpiecznie do celu, bez względu na kształt i gabaryty.
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 222
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: paskan »

Często prowadzę wysyłkę internetową ponieważ prowadzę taki mini komis z telefonami więc odwiedzam strony takie jak https://tasmaznadrukiem.pl by zamówić akcesoria do robienia paczek jakieś taśmy mi potrzebne z nadrukiem nazwy firmy od razu i tak dalej. Co do środka dostawy wybieram kuriera. Mam sprawdzoną firmę i nie mam zamiaru jej zmieniać ;)
ODPOWIEDZ