Wybór tynków do domu

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Gamderś

Re: Wybór tynków do domu

Post autor: Gamderś »

Mam maszynowe cw i jest pięknie. Powiem że przepięknie) . Lekka struktura czy nierówności nadaja przytulnosci. Moja zasada zero gipsu w domy. Z gipsu to można sobie krasnala w ogrodzie postawić. I najważniejsze cement wybacza awarie.!!

https://sklepagregatymalek.pl/jakie-urz ... -agregatem

Na stronie możesz sobie poczytać, o tym jakie urządzenie wybrać do tynkowania agregatem.
Wiśnia

Re: Wybór tynków do domu

Post autor: Wiśnia »

Siemka. Mi kolega polecił fachowców ze sklepu Tector https://www.skleptynkarski.pl/ Robili mi tynki na mieszkaniu jakieś 2 lata temu i wygląda extra. Śmiało więc się do nich odezwij, bo wszystko elegancko tłumaczą, a na dodatek są terminowi i działają na nowym sprzęcie. Kasy też dużo na to nie poszło. Polecam
JaśbezMałgosi

Re: Wybór tynków do domu

Post autor: JaśbezMałgosi »

Witam. Ja u siebie w domu kładłem tynki maszynowe cementowo- wapienne. Robiła mi to firma remontowo-budowlana Jimi https://www.posadzkiitynki-szczecin.pl/tynki-maszynowe. I jestem serio zadowolony. Po pierwsze: zrobili to porządnie. Po drugie: w terminie. A po trzecie: w dobrej cenie. Bez wyrzutów sumienia mogę polecić każdemu tę firmę.
ODPOWIEDZ