lekarz dermatolog

Awatar użytkownika
Wanessa92
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2021, 12:40

lekarz dermatolog

Post autor: Wanessa92 »

Cześć kochani! Będę chciała niedługo wybrać się na wizytę do poradni dermatologicznej i pomyślałam, że może moglibyście polecić mi jakąś konkretną? Potrzebny mi dermatolog w Katowicach, ewentualnie w okolicach Katowic. Zależy mi też na specjaliście z prawdziwego zdarzenia, także liczę że właśnie kogoś takiego mi polecicie. Mogę na to liczyć? Dzięki!
Sławomir

Re: lekarz dermatolog

Post autor: Sławomir »

Ze swojej strony mogę wam wszystkim polecić sprawdzić ofertę placówek medycznych, z którymi sam współpracuje od wielu lat. Dlatego mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić ofertę PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ .
Ważniak

Re: lekarz dermatolog

Post autor: Ważniak »

Dbałość o zdrowie to proces wieloetapowy, który wymaga stałego kształcenia się. Jeżeli interesują cię nowinki medyczne i chcesz dowiedzieć się więcej o opiece zdrowotnej, zerknij na https://zdrowie.pzu.pl/ gdyż jest to platforma, która dostarcza aktualne informacje na temat zdrowia i medycyny.
Gość

Re: lekarz dermatolog

Post autor: Gość »

Według mnie, Machnica to miejsce, gdzie można skonsultować się z doświadczonym dermatologiem. Profesjonalne podejście i nowoczesne metody leczenia to ich atuty. Sprawdź szczegóły na https://machnica.pl/dermatolog/
mimis

Re: lekarz dermatolog

Post autor: mimis »

Onkolmed https://onkolmed.pl/ to placówka medyczna, która specjalizuje się w usługach onkologicznych, oferując szeroką gamę badań diagnostycznych. Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę i nowoczesne metody leczenia. Sprawdź, jakie badania są dostępne, odwiedzając stronę Onkolmed.
kiinga

Re: lekarz dermatolog

Post autor: kiinga »

A gdzie załatwiacie e-recepty? Powiem wam, że ja nie tak dawno przeszłam na https://radamed.pl/ i nie żałuję. Realizacja usługi przebiega szybko no i co najważniejsze to wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu
ODPOWIEDZ