Monitoring?

Woło

Monitoring?

Post autor: Woło »

Na jakim etapie budowy waszego domu zdecydowaliście się zainstalować na działce/na domu monitoring? A może postawiliście tylko na alarm? My jesteśmy dopiero na początku, ale wiadomo, że na działce zostają materiały, sprzęty, więc wolelibyśmy, żeby były stosunkowo bezpieczne.
łódek

Re: Monitoring?

Post autor: łódek »

Koniecznie! Tylko najważniejsze to wiedzieć, skąd się zaopatrzyć w taki zestaw. Ja osobiście postawiłem na ofertę http://atline.pl/oferta/produkty/ , która pod tym względem okazała się niezastąpiona. Z ich oferty zamówiłem także niezbędne czujniki ruchu.
arbuz

Re: Monitoring?

Post autor: arbuz »

Ja mam hurtownie z częściami samochodowymi i koniecznością było założenie monitoringu i alarmu, bo kilka razy probowano się włamać na magazyn. Postawiłem na niezawodny sprzęt najwyższej jakości, który po nocy będzie nagrywać szczegółowo. I właśnie taki sprzęt wraz z usługą montażu zakupiłem od firmy KEYSYS z Siemianowic Śląskich https://www.keysys.pl/cctv-i-alarmy/ Nic się nie psuje, a obraz mogę oglądać na żywo przez telefon czy komputer. Polecam więc wam tę firmę.
heaven

Re: Monitoring?

Post autor: heaven »

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, zawsze powinno być ono naszym priorytetem. Na szczęście istnieją różne rozwiązania zapewniające nam bezpieczeństwo, takie jak alarmy i kamery łódź. Astim jest jednym z takich dostawców, który oferuje te rozwiązania i nie tylko.
ODPOWIEDZ