Jak oszczędzacie?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Cśka

Jak oszczędzacie?

Post autor: Cśka »

Witajcie, jak u Was wygląda oszczędzanie pieniędzy? Ja zastanawiam się nad ofertą prudential https://www.prudential.pl/kapital-na-przyszlosc macie może takie ubezpieczenie? albo jakieś inne? W jaki sposób zabezpieczacie środki finansowe na przyszłość?
jażyna

Re: Jak oszczędzacie?

Post autor: jażyna »

Ja się już naczytałam o oszczędzaniu i mi chyba wystarczy ppk jeśli chodzi o emeryturę. Czytałam nawet co sądzi na ten temat Samcik https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/ i jego wyliczenia też są obiecujące
żelik

Re: Jak oszczędzacie?

Post autor: żelik »

Oszczędzać można na różne sposoby tak naprawdę i w różnym celu. To co dla mnie jest ważne to przyszłość, żeby godnie żyć po zakończeniu pracy i przejściu na emeryturę. Właśnie najwięcej to młodzi są w stanie odłożyć. Poczytajcie sobie o ikze emerytura , ta wiedza wam się zdecydowanie przyda.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 55
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:34

Re: Jak oszczędzacie?

Post autor: Kamilla36 »

Jak już uda Ci się zaoszczędzić, warto zdecydować się zainwestować Twoje oszczędności, bo dzięki temu w krótkim czasie można je pomnożyć. Polecam też zapoznać się z artykułem dostępnym na stronie: https://ipopema.pl/fundusze-inwestycyjne,p5 . Fundusze inwestycyjne od tej firmy wydają się być całkowicie bepieczne.
Violuśka

Re: Jak oszczędzacie?

Post autor: Violuśka »

Uważam ,że najważniejszą sprawą przy oszczędzaniu jest systematyczność. Jeśli się tego nauczycie to oszczędzanie będzie czymś oczywistym i prostym zarazem. W obecnych realiach oszczędzanie w banku się nie opłaca z uwagi na stawki jakie proponują banki. Zamiast pomnażać swoje oszczędności, realnie je tracimy bo oprocentowanie jest znacząco niższe od poziomu inflacji.
alli34

Re: Jak oszczędzacie?

Post autor: alli34 »

jażyna pisze: ↑25 cze 2021, 8:56 Ja się już naczytałam o oszczędzaniu i mi chyba wystarczy ppk jeśli chodzi o emeryturę. Czytałam nawet co sądzi na ten temat Samcik https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/ i jego wyliczenia też są obiecujące
dla mnie ppk to strzal w 10ke. dzieki temu, ze wszystko dzieje sie automatycznie, a ja nie musze pamietac o przeslaniu kasy na oszczednosciowke to w koncu faktycznie te srodki sie odkladaja. Procent mozna wybrac samodzielnie, wiec wcale nie jest to odczuwalne, a kaska na przyszlosc sie zbiera
Śledź

Re: Jak oszczędzacie?

Post autor: Śledź »

Najprostszym sposobem oszczędzania są chyba niedrogie zakupy. Można też skorzystać z kupowania na platformie net-pocket, gdzie każdy sklep zwraca nawet do 20% wydanej kwoty. Po prostu zbiera się punkty i później można je wymienić na pieniądze. Nic trudnego.
Bukłak

Re: Jak oszczędzacie?

Post autor: Bukłak »

Biorąc pod uwagę zmieniające się warunki gospodarcze, inflacja pozostaje przedmiotem zainteresowania zarówno polityków, jak i biznesmenów. Zrozumienie, co kształtuje wskaźnik inflacji, może pomóc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych i inwestycyjnych. Analizę czynników wpływających na inflację w nadchodzących latach oferuje strona https://wiadomosci24.info.pl/finanse/ja ... ch-latach/ gdzie dostępne są szczegółowe prognozy.
ODPOWIEDZ