Gdzie znaleźć dobrego okulistę w Warszawie?

bebek

Gdzie znaleźć dobrego okulistę w Warszawie?

Post autor: bebek »

Kochani szukam sprawdzonego okulisty w Wawie? Gdzie znajdę kogoś z sensownymi terminami i nie za miliony monet? Dajcie znać będę wdzięczna za każdy sensowny namiar, bo niestety bardzo cięzko jest znaleźć jakiegoś specjalistę :-)
djangoo

Re: Gdzie znaleźć dobrego okulistę w Warszawie?

Post autor: djangoo »

Ale dla dorosłego czy dziecka? Bo to wiesz jest różnica :) Ja np jak chodze to chodze dla dorosłych bo jednak specjalizacja dziecięca troszkę inaczej wygląda - także daj znac może coś będę w stanie polecić
orbano

Re: Gdzie znaleźć dobrego okulistę w Warszawie?

Post autor: orbano »

Dla dorosłego najlepiej :) nawet nie wiedziałam że są okuliści dziecięcy, ale dzięki że pytasz :) Mam problem z oczami coś niestety już szwankuje często widzę mgłę do tego strasznie mnie pieką.

borner opinie
vlado

Re: Gdzie znaleźć dobrego okulistę w Warszawie?

Post autor: vlado »

Jak dla dorosłego to sprawdź sobie przychodnia Medivita. Mieści się na ulicy Rejtana w Warszawawie. PRzedzwoń sobie na rejestrację lub zapisz się online. Na pewno uda się rozwiązać ten problem :)
Krystyn Ka.

Re: Gdzie znaleźć dobrego okulistę w Warszawie?

Post autor: Krystyn Ka. »

Właśnie szukałam jakiegoś okulisty w Warszawie. Do specjalisty na fundusz nie jest łatwo się dostać, wiecie może, jakie są terminy w tej przychodni? Potrzebuję w miarę szybko przebadać męża i nie ukrywam, że mi się śpieszy.
lunatyk

Re: Gdzie znaleźć dobrego okulistę w Warszawie?

Post autor: lunatyk »

byłem kiedyś w medivicie na medycynie pracy i było ok - widać ze dobrze zorganizowana jednostka. Sporo też osób było do innych specjalistów a to dobrze wróży
jungowska

Re: Gdzie znaleźć dobrego okulistę w Warszawie?

Post autor: jungowska »

jeśli chodzi o przychodnie to potwierdzam że w medivicie robią porządnie badania medycyny pracy. jest szybko i naprawdę szeroki zakres badań robią - to wg mnie bardzo dobrze
Gość

Re: Gdzie znaleźć dobrego okulistę w Warszawie?

Post autor: Gość »

no ja tez właśnie szukam jakiejś przychodni bo mój młody nosi okulary ale ostatnio mówi że go głowa boli i podejrzewam że jego wada się zmieniła albo zmniejszyła i chciałabym mu zrobić badania.
WIolka32

Re: Gdzie znaleźć dobrego okulistę w Warszawie?

Post autor: WIolka32 »

Popularnym wyborem dla wielu osób są soczewki miesięczne iwear relax, ponieważ zapewniają one nie tylko korekcję wzroku, ale także komfort noszenia przez długi okres. Dzięki zaawansowanej technologii oraz wysokiej jakości wykonania, soczewki te mogą być szczególnie atrakcyjne dla osób prowadzących aktywny tryb życia, które potrzebują niezawodnego i wygodnego rozwiązania do korekcji wzroku. Dodatkowo, ich miesięczna forma pozwala na wygodne użytkowanie bez konieczności codziennego czyszczenia soczewek.
miłek

Re: Gdzie znaleźć dobrego okulistę w Warszawie?

Post autor: miłek »

Wysokiej jakości soczewki z pewnością znajdziecie tutaj: https://www.acuvue.pl . Posiadają produkty dopasowane do danej wady wzroku czy też chorób oczy. Ciekawą opcją jest również możliwość zamówienia u nich darmowych soczewek próbnych. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na ich stronie internetowej.
ODPOWIEDZ