Strona 1 z 1

Hydroizolacja fundamentów

: 03 gru 2019, 14:42
autor: Pitros
Witam,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru materiałów do wykonania hydroizolacji, czy macie może dla mnie przydatne wskazówki na co warto zwrócić uwagę oraz jaka cena będzie optymalna?

Re: Hydroizolacja fundamentów

: 05 gru 2019, 10:53
autor: Domek
No to tutaj na pewno warto abyś zwrócił uwagę na ofertę producenta WaterBlock u którego możecie liczyć na profesjonalne wsparcie obsługi, bardzo dobry zakres cen co do produktów i rzeczywiście realne zmiany związane z brakiem kłopotów walki z wilgocią która tak łatwo już się nie przedostanie.

Re: Hydroizolacja fundamentów

: 20 gru 2019, 13:30
autor: Jaceks
W pełni zgadzam się z poprzedniczką, ponieważ jak już budujecie swój dom to warto w pełni chronić go przed ewentualnymi zniszczeniami w najbliższych latach a wilgoć w przypadku fundamentów jest niestety najgorszym czynnikiem. Natomiast z WaterBlock raczej sobie sprawnie z tym poradzicie.

Re: Hydroizolacja fundamentów

: 20 gru 2019, 13:36
autor: ArkadiuSz
Chętnie dowiem się więcej i na pewno sprawdzę, bo mamy w planach budowę własnego domu to od razu przy fundamentach będzie można je odpowiednio zabezpieczyć.

Re: Hydroizolacja fundamentów

: 07 sty 2020, 13:42
autor: Pitros
No i bardzo dobrze! Mam nadzieję, że z ich pomocą szybko pozbędziemy się tych wszystkim problemów technicznych i lepiej zadbamy o stan techniczny fundamentów na lata.

Re: Hydroizolacja fundamentów

: 27 mar 2021, 12:05
autor: Tyboń
Dołączam się do wypowiedzi na temat hydroizolacji WaterBlock, wysoka skuteczność, dobra cena i pełne wsparcie obsługi na której wsparcie można liczyć od początku realizacji potrafią doradzić, ale również ułatwić dopasowanie odpowiedniego rozwiązania pod konkretne potrzeby.

Re: Hydroizolacja fundamentów

: 29 kwie 2021, 13:53
autor: Aceś
Szukając wysokiej jakości materiałów budowlanych w zakresie zabezpieczenia fundamentu przed negatywnym działaniem wilgoci. Zdecydowaliśmy się na wybór wersji Icopal bezpieczny fundament, który również jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. No i zyskując pewne warunki co do gwarancji.

Re: Hydroizolacja fundamentów

: 23 maja 2021, 14:52
autor: Lupeń
Jeśli chodzi o hydroizolacje do zastosowania na zewnatrz przy fundamentach to koniecznie weźcie pod uwagę ofertę przygotowaną przez producenta Icopal u którego znajdziecie m.in System Bezpieczny Fundament Icopal, który jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie i z wieloletnią gwarancją.

Re: Hydroizolacja fundamentów

: 22 lip 2021, 13:32
autor: Zoreń
Lupeń pisze: ↑23 maja 2021, 14:52 Jeśli chodzi o hydroizolacje do zastosowania na zewnatrz przy fundamentach to koniecznie weźcie pod uwagę ofertę przygotowaną przez producenta Icopal u którego znajdziecie m.in System Bezpieczny Fundament Icopal, który jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie i z wieloletnią gwarancją.
Akurat tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z poprzednikiem i również uważam, że warto tutaj sprawdzić jednak rozwiązania z najwyższej półki jeśli chodzi o ochronę przed wilgocią i system bezpieczny fundament, czy również Papy w Technologii Szybki Syntan SBS które zapewniają odpowiednią wentylację dachu.

Re: Hydroizolacja fundamentów

: 30 lip 2021, 11:27
autor: Rokoś
Odnośnie systemów hydroizolacyjnych dla fundamentów na które warto zwrócic uwagę żeby skutecznie chronić się przed karbonizacją betonu i kruszeniem warto zadbać o skuteczną hydroizolację którą znajdziecie m.in w ofercie Icopal jak System Bezpieczny Fundament który daje świetne możliwości zarówno pod względem poziomu obsługi, bezpieczeństwa i trwałości do tego otrzymał jako jedyny rekomendację Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie.

telewizory lcd samsung 32 cale