Strona 1 z 1

Transport towarów różnych

: 20 lut 2019, 11:46
autor: Lovely
Serdecznie polecam firmę spedycyjną RRAS, która zajmuje się transportem narodowym i międzynarodowym. Towary transportuje drogą morską, lotniczą, kolejową i drogową. Oto link do ich strony internetowej: http://rras.pl/

Re: Transport towarów różnych

: 03 cze 2019, 10:29
autor: lusia
Może Wam też być potrzebny transport maszyn budowlanych i rolniczych: https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/ ... rt-maszyn/. Dlatego polecam firmę z Poznania, która się w tym specjalizuje. Myślę, że ich oferta jest bogata i warto się nią zainteresować.

Re: Transport towarów różnych

: 16 cze 2019, 21:10
autor: sofia11
My też szukamy firmy transportowej. Chcemy zacząć transportować nasze maszyny z Niemiec do Polski. Na https://www.tona.com.pl/ znalazłam sporo cennych wskazówek i informacji na temat transportu. Jeśli nadal szukasz firmy transportowej zajrzyj na tego bloga i zapoznaj sie z artykułami.

Re: Transport towarów różnych

: 19 cze 2019, 18:59
autor: praktyk89
Szukam firmy która może pomóc w transporcie, chodzi o używane maszyny do obróbki metali często jest to duży gabaryt. Nie zawsze transport jest możliwy. Firma zapewnia duże wsparcie przy wdrożeniu jednak nie często czas ma znaczenie i nie chcę być zależy od transportu własnego producenta. Będę wdzięczny za sugestie i pomoc.

Re: Transport towarów różnych

: 20 sie 2019, 23:16
autor: dropp
To w takim razie może https://pfc24.pl/ - w zakres ich usług wchodzi spedycja drogowa, kolejowa, lotnicza oraz morska na terenie całego świata, z tego co mi wiadomo to jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza firma transportowa. Jest członkiem prestiżowych globalnych organizacji spedycyjnych, a to o czymś świadczy

Re: Transport towarów różnych

: 22 sie 2019, 10:01
autor: kozi44
W Polsce istnieje masa firm kurierskich, które oferują przewóz towarów z jednego miejsca do drugiego. Ich działania nie ograniczają się jedynie do naszego kraju ale są rozszerzone na całą Europę. Warto wcześniej przejrzeć ich cenniki i regulaminy. Dla mnie najlepszą firmą transportową jest https://aw-polska.pl/aktualnosci/ . Super cena i profesjonalizm.

Re: Transport towarów różnych

: 28 sie 2019, 19:01
autor: Bob88
No właśnie sposób transportu zależy od tego co chcemy przewozić. Jeśli planujecie transport substancji płynnych to musicie skorzystać z transportu ADR. Takie usługi oferuje firma Stando http://stando.com.pl/ . Firma dysponuje nowoczesnymi cysternami oraz bardzo doświadczonymi kierowcami co sprawia, że wszystkie ładunki dostarczają bezpiecznie i terminowo do celu.

Re: Transport towarów różnych

: 30 wrz 2019, 12:24
autor: rsito91
W tym temacie mogę polecić firmę http://speedycja.com.pl, która zajmuje się spedycją. Ja i moi znajomi mamy już pewne doświadczenie z tą firmą i możemy z spokojem ich polecić. Terminowość to ich duży plus. Ponadto dostosowują pojazd do gabarytów i rodzaju transportowanego towaru.

funkymedia opinie

Re: Transport towarów różnych

: 11 paź 2019, 10:42
autor: Myszka22
Jeśli chodzi o firmę spedycyjną, to ja akurat polecam https://diera.pl/ zajmują się różnym transportem, drogowym, kolejowym czy lotniczym a nawet morskim. Także szeroki wybór usług :) Mój mąż korzysta z ich usług i jest bardzo zadowolony. Szybko i sprawnie realizują każde zlecenie. Indywidualnie podchodzą do każdego klienta, jego potrzeb i oczekiwań. A co ważne, terminowo wywiązują się z podjętych realizacji. To naprawdę solidna i godna zaufania firma. Mąż nigdy nie miał z nimi problemu :)

Re: Transport towarów różnych

: 11 paź 2019, 14:44
autor: Pitros
W przypadku transportu bardzo ważny jest odpowiedni stan samochodów, dlatego przy wyborze części oraz serwisu warto zwrócić uwagę na http://interauto.com.pl/oferta.html ponieważ mają do aut ciężarowych naprawdę szeroką ofertę części (szczególnie do DAF), do tego profesjonalna obsługę która w razie wątpliwości pomoże i też mogą zająć się serwisami jeśli jest Wam po drodze :)

Re: Transport towarów różnych

: 15 paź 2019, 14:42
autor: dannika
To ja od siebie mogę doradzić firmę https://maximus-spedycja.pl/ W ofercie transport i spedycja krajowa i międzynarodowa i to na najwyższym poziomie. Firma jest bardzo dobrze zorganizowana, terminowa i rzetelna. To także agencja celna, zajmują się m.in. zgłaszaniem towarów do odprawy czy reprezentowaniem interesów klienta przed urzędem celnym . Możecie też u nich magazynować towary. Jak więc widzicie firma działa kompleksowo, warto więc wziąć ich pod uwagę.

Re: Transport towarów różnych

: 25 paź 2019, 16:28
autor: Copel
A ja szukam transportu rzeczy do Anglii i nie wiem co będzie najlepsze. Na innych forach czytałem, że https://angliabus.pl sprawdza się bardzo dobrze. Zgodzicie się?

końcówki izolowane

Re: Transport towarów różnych

: 25 lis 2019, 13:30
autor: Arturo
Jeśli chodzi o firmę spedycyjną to ja polecam https://diera.pl/ mam z nimi bowiem same przyjemne doświadczenia. Korzystałem z ich usług spedycji drogowej - szybko i na czas dostarczyli mój towar. Do tego dbają o bezpieczeństwo powierzonych przedmiotów i rzetelnie wywiązują się z każdej umowy. No i mają naprawdę konkurencyjne ceny, jeśli chodzi o transport międzynarodowy.

Re: Transport towarów różnych

: 01 gru 2019, 14:24
autor: Żona
Do transportu różnych towarów przydadzą się Wam również wysokiej jakości drewniane palety. Warto jednak wiedzieć, że aby mogły być one wykorzystane w transporcie, musza spełniać odpowiednie standardy. Więcej na ten temat dowiecie się z artykułu na stronie https://www.zyciepabianic.pl/styl-zycia ... lniac.html, polecam się zapoznać :)

Re: Transport towarów różnych

: 02 gru 2019, 2:43
autor: Copel
No nowoczesnym taborem jeżeli chodzi o pojazdy to dysponuje https://hitor.pl/ . Wiem bo sam korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Są gotowi do podjęcia każdej współpracy i zawsze wykonują zlecenia na określony czas. Właśnie dlatego według mnie jest to najlepsza firma spedycyjna. Jeżeli macie coś lepszego to koniecznie mi to polećcie.

Re: Transport towarów różnych

: 02 gru 2019, 11:21
autor: freddy
Jeżeli mieszkacie na terenie województwa wielkopolskiego i rozglądacie się za firmą, która specjalizuje się w transporcie kruszyw to polecam wam skontaktować się z https://www.zuzper.pl/ Sam korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.

Re: Transport towarów różnych

: 14 sty 2020, 8:50
autor: Adi3883
W branży spedycyjnej jednym z pionierów jest firma Net-Cargo z Gdyni. Działają kompleksowo w ramach transportu drogą lądową i morską. Specjalizują się między innymi w transporcie drobnicy lub kontenerów. Prawdziwi fachowcy, z którymi we współpracy można liczyć na rzetelność, lojalność i uczciwość. Polecam.

Re: Transport towarów różnych

: 22 kwie 2020, 0:46
autor: renfri
Jeśli chodzi o przewóz paczek do Danii to sprawdzi się firma Awtrans A&W Trans https://www.awtrans.eu/ Kilka razy wysyłałam coś do brata a on do mnie i wszystko zawsze dojeżdżało bez uszczerbku. Duży plus za rozsądne ceny.

Re: Transport towarów różnych

: 22 kwie 2020, 21:09
autor: alizacy
Jest kilka możliwych dróg transportowych, należy do nich spedycja morska, kolejowa - choć te dwie metody względnie dużo czasu zajmuję. Zdecydowanie najszybszy jest transport lotniczy https://www.znajdzkuriera.pl/aktualnosc ... odowym,298 jednak trzeba pamiętać , że jest on jednocześnie najdroższy

notatnik na tablet android

Re: Transport towarów różnych

: 24 kwie 2020, 16:25
autor: polla27
Jeżeli chodzi o transport zarówno osób jak i różnego rodzaju rzeczy, to na myśl przychodzi mi tylko i wyłącznie jedna firma - https://www.olivierbus.com/. Konkretni, rzetelni i przede wszystkim terminowi. Tyle mogę o nich powiedzieć. Korzystałam z ich pomocy przy przeprowadzce i zastrzeżeń brak.

Re: Transport towarów różnych

: 29 kwie 2020, 18:51
autor: Farelka
Polecam kontakt z firmą Magemar https://magemar.com.pl/ - ta firma oferuje profesjonalne transporty droga morską i lądową na całym obszarze Europy. Zajmują się spedycją, ładunkami ponadnormatywnymi a także zajmują się cała agencją celną. Nie ma więc obaw że coś pójdzie nie po naszej myśli. Oni dopilnują wszystkiego od A do Z

Re: Transport towarów różnych

: 22 maja 2020, 10:45
autor: renee90
Należy szukać firm, które mogą zagwarantować kompleksowe usługi logistyczne na najwyższym poziomie, w tym usługi celne, magazynowe oraz ubezpieczenie transportu.

________________________________________________
transport turcja

konwencja ottawska faktoring

Re: Transport towarów różnych

: 22 maja 2020, 20:58
autor: izkasala
Ja od dawna stawiam na usługi spedycyjne firmy https://symlog.eu/ Mają odpowiednie kadry aby przeprowadzić transport lądem, morzem czy powietrzem i to w najlepszej cenie. Zresztą wystarczy ich poprosić o wycenę i przekonać się osobiście o wartości ich oferty. I pamiętaj żeby swój towar powierzać specjalistom a nie będzie problemów i niemiłych wpadek.

funkymedia

Re: Transport towarów różnych

: 29 maja 2020, 9:08
autor: anula
Prawidłowe rozmieszczenie i zabezpieczenie ładunku na czas transportu stanowią podstawę bezpiecznego przewozu. Ze swojej strony mogę zarekomendować ofertę firmy Pro Trans - myślę, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie.

Re: Transport towarów różnych

: 12 cze 2020, 10:17
autor: wisozkprecious
Awaria zbiornika na paliwo spowodowała, że muszę zakupić nowy. Szukałem w internecie podpowiedzi, gdzie zakupić i trafiłem na stronę http://zbiornikipaliwa.com.pl/zbiorniki-paliwa/ To są zbiorniki paliwa świętokrzyskie. Czy myślicie, że warto dokonać jego zakupu w tym miejscu? Bardzo proszę Was o wsparcie w podjęciu decyzji.

Re: Transport towarów różnych

: 22 cze 2020, 12:58
autor: marfa
Czasem trzeba też przetransportować większe gabaryty. Szczególnie zdarza się tak w przypadku przewozów firmowych. Dlatego zajrzyjcie na stronę firmy SPT: https://spt24.eu/ . Tam znajdziecie więcej informacji na ten temat.

Re: Transport towarów różnych

: 22 cze 2020, 13:09
autor: Różyczka22
Jeśli chodzi o spedycję to ja proponuję zapoznać się z https://diera.pl/oferta/spedycja-drogowa/ mają transport drogowy, lotniczy i morski. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Kilka razy miałam przyjemność korzystać z ich usług i naprawdę jestem zadowolona. Szybko, sprawnie i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Towar bezpiecznie docierał do celu za każdym razem, mają nad nim nadzór na każdym etapie. Duże doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość wykonanej usługi :)

Re: Transport towarów różnych

: 23 cze 2020, 0:20
autor: Hubert78
Witam, co sądzicie na temat skorzystania z uslug firm transportowych? Mam swoja niewielka firme i zajmujemys ie produkcja mebli, mamy zamowienia zza granicy i chcemy nawiazac taka wspolprace. https://skrzynietransportowe.eu/dzial-o ... nsportowe2 Co sądzicie? Pozdrawiam.

banan wartość odżywcza

Re: Transport towarów różnych

: 12 sie 2020, 8:35
autor: melynaschuster
Transport międzynarodowy nie jest dla mnie łatwym zadaniem do zrealizowania, więc szukam pomocy. W internecie jak szukałem wsparcia to trafiłem na stronę https://www.3cargo.com/transport-turcja/ Jest to transport Turcja, czy myślicie, że warto powierzyć tej firmie zadanie transportu? Bardzo proszę o wsparcie, za które z góry dziękuje.

Re: Transport towarów różnych

: 19 sie 2020, 6:32
autor: Kolla
Warto rozejrzeć się za sprawdzonym dostawcą paliw. Polecam tu usługi firmy https://www.el-bopaliwa.pl/. Doskonałej jakości olej napędowy dostarczają tylko ze sprawdzonych źródeł zawsze w dobrej cenie i w obiecanym terminie.

Re: Transport towarów różnych

: 01 wrz 2020, 9:06
autor: Erica
Myślę, że warto w tej kwestii zgłosić się do firmy transportowej. Dobrym rozwiązaniem będą usługi transportowe Gdańsk, Gdynia, Sopot TRANSPOL: https://transport-gdansk.pl/uslugi-transportowe/ . Koniecznie zapoznajcie się z ich ofertą.

Re: Transport towarów różnych

: 02 wrz 2020, 16:21
autor: henriette51
Dzięki za rozwinięcie tematu!

Re: Transport towarów różnych

: 11 wrz 2020, 16:01
autor: Racjonalny Konsument
Z tego co mi wiadomo to transport artykułów spożywczych stanowi domenę firmy Stando. Od wielu lat świadczą tego typu usługi, dzięki czemu mogę kupować świeże produkty z hipermarketu obok mojego mieszkania. Polecam.

Re: Transport towarów różnych

: 17 wrz 2020, 10:17
autor: marek
Jeśli chodzi o transport szkła to zakupiliśmy do naszej firmy budowlanej takie https://glasslift.pl/sprzedaz/ urządzenia do profesjonalnego montażu i transportu szkła. Sprzęt dobierają tam indywidualnie, żeby mieć pewność, że jego parametry spełniają określone oczekiwania.

Re: Transport towarów różnych

: 29 paź 2020, 10:32
autor: koneczka
Organizacja transportu wewnętrznego jest ważnym aspektem w większości zakładów przemysłowych, który w znacznym stopniu wpływa na proces produkcji oraz jej koszty. Jeśli szukacie suwnic, to warto sprawdzić ofertę https://ciepiela.eu/suwnice - a nóż was zainteresuje.

Re: Transport towarów różnych

: 29 paź 2020, 21:31
autor: anula
Bez wątpienia kluczową kwestią jest zabezpieczenie ładunków. Polecam zapoznać się z ofertą Pro-trans gdzie znajdziecie szeroki wybór niezbędnych produktów, jak na przykład wskaźniki temperatur czy kaptury termoizolacyjne. Ja współpracuję z tą firmą od dłuższego czasu i nie mam żadnych zastrzeżeń do nich.

Re: Transport towarów różnych

: 17 gru 2020, 14:18
autor: pakaś
U mnie w mieście jeśli chodzi o Transport Kondratowicz to jedna z lepszych firm. Nie znam szczegółów, ale wiem, że szwagier korzystał i bardzo sobie chwalil. Oprócz tego tez od znajomych o nich slyszalem wiec cos jest na rzeczy ;)

Re: Transport towarów różnych

: 21 gru 2020, 15:16
autor: MichałW
Jeżeli szukacie urządzeń do transportu bliskiego, to polecam Wam firmę Maglo.

https://www.maglo.com.pl/

Re: Transport towarów różnych

: 27 gru 2020, 19:46
autor: Wikuś
Z firm transportowych z jakimi miałam okazje współpracować najbardziej przypadła mi do gustu ta firma: http://astonpartner.pl Sprawdź sobie ich szeroką ofertę :)

Re: Transport towarów różnych

: 02 sty 2021, 20:59
autor: kaśka
A tutaj https://pks-sa.com/oferta/serwis-drobnicowy/ mieliście już okazję przejrzeć ofertę? Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o transport towarów. Firma dysponuje różnymi pojazdami, więc mogą przewozić rożne rzeczy. Trzeba zawsze wszystko dokładnie sprawdzić, aby mieć pewność, że zlecenie będzie wykonane według naszych wskazówek.

Re: Transport towarów różnych

: 03 sty 2021, 12:25
autor: maśka
Transport osób do Holandii i także do Niemiec to specjalność firmy https://przewozyeuropost.pl/ Firma odbiera klienta z punktu początkowego i zawozi pod wskazany adres.

Re: Transport towarów różnych

: 31 sty 2021, 23:57
autor: różyczka
Do transportu takich towarów konieczny jest odpowiedni samochód ciężarowy, doświadczony kierowca, ale także chociażby urządzenie do rozliczenia czasu pracy kierowcy. Jeżeli za dużo nie wiecie na ten temat to polecam zaglądnąć na stronę https://www.akademiaczasupracy.pl/ gdzie można wykupić odpowiedni kurs z tego tematu.

Re: Transport towarów różnych

: 23 lut 2021, 21:14
autor: Kolla
Na pewno godnym polecenia kontrahentem w tematyce przewozu i transportu jest firma https://intradelogistic.pl/o-nas/. To doświadczeni specjaliści, którzy oferują wysoki poziom obsługi i dbałość o najdrobniejsze detale związane z bezpieczeństwem ładunku oraz terminowym dostarczeniem. Warto nawiązać stałą współpracę.

Re: Transport towarów różnych

: 28 lut 2021, 11:10
autor: Jaśka
Można tutaj też dołożyć taśmociągi budowlane, bo w końcu też służą do transportu np. sypkich towarów, o takie coś http://www.porkon.pl/przenosniki-tasmowe.html używacie u siebie w firmach? jak się sprawdzają? gdzie kupujecie takie taśmociągi? Pozdrawiam

Re: Transport towarów różnych

: 15 mar 2021, 13:08
autor: parąt
Jeżeli kogoś interesuje transport mebli, na przykład podczas przeprowadzki, to mogę polecić firmę Japa&Co. Nie tylko zajmą się transportem, ale ogólnie całą przeprowadzką. Także dzięki nim można mieć wszystko ogarnięte szybko i bez żadnego stresu :)

Re: Transport towarów różnych

: 16 mar 2021, 18:52
autor: Konrad4ól
Hej. Ostatnio mierzyłem się z problemem transportowania towarów bo potrzebne mi były palety niestandardowe. Te palety są idealne do wysyłania dużych gabarytów i nareszcie rozwiązałem swój problem. Z ich dostępnością też nie ma problemu więc polecam zdecydowanie!

Re: Transport towarów różnych

: 23 mar 2021, 16:11
autor: miś
Praca w transporcie od dawna była moim marzeniem. Do tego jednak trzeba odpowiednich dokumentów, badań czy kwalifikacji. Właśnie wiadomości na temat tego ostatniego bardzo mnie zainteresowały. W sieci jak wiadomo można znaleźć wszystko, więc i na ten temat informacje można przeczytać. Tutaj https://goldap.org.pl/2020/12/licencja- ... -przepisy/ świetny artykuł, który komuś jeszcze może się przydać.

Re: Transport towarów różnych

: 29 cze 2021, 15:38
autor: taśpo
to prawda - teraz licencje transportowe są niezbędne i każdy kierowca musi je posiadać. ja kiedy zmieniałem pracę zostałem skierowany do tej firmy https://www.licencjetransportowe.com/li ... rtowe.html i oni pomogli mi załatwić wszelkie formalności związane właśnie z licencjami i nie tylko. jeśli czegoś nie jesteś pewny to zadzwoń sobie do nich, na pewno udzielą Ci wszelkich informacji - bardzo kompetentni ludzie.

Re: Transport towarów różnych

: 22 sie 2021, 17:49
autor: błażej
Jeżeli chodzi o transport to jedną z najlepszych firm jak dla mnie jest https://magemar.com.pl/ . Pracują tutaj osoby z dosyć dużym doświadczeniem, którzy naprawdę świetnie podchodzą do zlecenia klienta. Firma posiada dużą ofertę jeśli chodzi o zakres usług, dodatkowo ceny nie są wysokie

Re: Transport towarów różnych

: 23 sie 2021, 13:47
autor: Nestrołwski
Kompleksowo, z wykorzystaniem bardzo dobrej jakości pojazdów, z dobrymi i doświadczonymi kierowcami zajmuje się firma https://ekspo-trans.pl/, mają wiedzę i nie zbędne do takiej pracy narzędzia. Dzięki temu właśnie świetnym rozwiązaniem jest współpraca z nimi. 0 problemów i terminowe dostarczanie zamowień

Re: Transport towarów różnych

: 23 sie 2021, 18:48
autor: miłosz
Moim zdaniem warto postawić na monitoring GPS , który umożliwia nam doglądanie pracy naszych kierowców, w ten sposób również możemy kontrolować tankowanie jak i proces zużycia paliwa. Akurat ja wybrałem ten monitoring w mojej firmie i sprawdza się bez zarzutu. Jestem o wiele spokojniejszy

Re: Transport towarów różnych

: 26 sie 2021, 14:14
autor: Leseń
Jak już poprzednik wspomniał warto właśnie w przypadku transportu rozważyć wykorzystanie właśnie skutecznego systemu do monitoringu gps który daje duże możliwości dla poprawy zarządzania flotą, ale jednocześnie podnoszenia zyskowności przejazdów poprzez skuteczniejsze planowanie tras, pozyskiwanie zleceń i wykorzystania całej strefy załadunkowej jeśli chodzi o system Flotman. Odkąd go wprowadziliśmy ilość obowiązków jest dużo niższa, ale i wydatki spadły o około 1/5 na utrzymanie 12 samochodów ciężarowych więc nie są to małe kwoty

kafelki a płytki różnica

Re: Transport towarów różnych

: 19 lip 2022, 9:29
autor: monsier
Jeżeli w grę wchodzi transport mebli lub ogólnie transport przeprowadzkowy, to ja polecam tę firmę: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Mają spore doświadczenie w tej branży, także nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Jeżeli masz do przewiezienia fortepian, to też sobie świetnie z tym poradzą. Ogólnie z każdą sprawą związaną z przeprowadzką :) Jestem przekonana, że każdy z ich pracy będzie zadowolony, szczególnie, że ceny też mają bardzo konkurencyjne.