Strona 1 z 1

Uszczelnianie stropu

: 14 gru 2019, 14:27
autor: Dommek
U moim budynku mieszkalnym zaczął pękać strop, więc zgłosiliśmy problem do administracji budynku, a ta oznajmiła, żebyśmy poszukali dobrej firmy zajmującej się naprawą. No więc się tym zajęłam, ale w Internecie tyle ofert, że nie wiem którą polecić. Słyszeliście może o tej firmie: http://proizol.pl/ ? Warto im zaufać? Jestem totalnie nowa w tej kwestii.

Re: Uszczelnianie stropu

: 06 sty 2020, 6:17
autor: Kalanss
Niestety nie znam tej firmy i nie mogę wypowiedzieć się na jej temat. Na Twoim miejscu nie sugerowałabym się też za bardzo opiniami w Internecie, bo z reguły niezadowoleni klienci wystawiają opinie. W wyborze firmy sugerowałabym się realizacjami, które wykonali. Ponadto przed rozpoczęciem prac starałabym się jak najwięcej poczytać o tego typu pracach budowlanych, żeby mieć nawet minimalne pojęcie o tym co dana firma będzie wykonywać i jak to powinno wyglądać. Spróbuj poszukać informacji na ten temat na tym blogu https://dekodeco.com.pl/

Re: Uszczelnianie stropu

: 23 mar 2020, 12:44
autor: hapo
strop wazna sprawa więc trzeba oczywiście temu tematowi poświęcić odpowiednią ilość czasu i zastanowić się jaki rodzaj rozwiązania będzie dla naszej budowy i budynku najlepszy. Ja ostatnio znalazłem ciekawy artykuł na ten temat - https://notatek.pl/stropy-omowienie-1 - także może ktoś z was potrzebuje wiedzy fachowej to warto sobie zajrzeć

Re: Uszczelnianie stropu

: 25 sie 2020, 10:39
autor: Kolla
Stropy i materiały betonowe zawsze zamawiam u nich https://wmb-giewartow.com/. Mają najlepszą ofertę i zawsze dostęp do wszystkich materiałów niemal od ręki. Ceny są przystępne, a obsługa rzetelna i życzliwa.

Re: Uszczelnianie stropu

: 27 sie 2020, 16:23
autor: Robert7979
Jeżeli to stropodach to napraw w tym systemie https://remont.biz.pl/hydroizolacja-2/p ... ur-system/

Re: Uszczelnianie stropu

: 16 gru 2020, 10:14
autor: zęren
Na pewno musicie rozejrzeć się za porządną firmą, która ma doświadczenie w wykonywaniu hydroizolacji. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.hydroizolacjepiszczek.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Re: Uszczelnianie stropu

: 17 kwie 2021, 13:32
autor: daoń
Wiem, o czym mówisz, u nas tez zaczął pękać strop i nieźle się przestraszyliśmy. Dobrze, że okazało się, że wystarczy go uszczelnić i będzie po kłopocie. Usługę wykonała firma Mak-Iniekt https://www.mak-iniekt.com.pl/oferta-m/ ... ia-stropow z Wołomina. Ich oferta jest bardzo atrakcyjna, mają korzystne ceny, są to doświadczeni i kompetentni fachowcy, którzy bez najmniejszego problemu wykonali swoją robotę. Polecam ich każdemu, trafiliśmy w 10 wybierając ich.

Re: Uszczelnianie stropu

: 29 kwie 2021, 13:50
autor: Szymeś
Jeśli chodzi o fundamenty i skuteczne zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi a szczególnie szkodliwą wilgocią to według mnie warto sprawdzić producenta Icopal cechujące się wysokim standardem wykonania pap, jednocześnie zapewniając przy tym nawet 45 letnią gwarancję m.in wybierając Papy w Technologii Szybki Profil SBS. Jak do tej pory na lepsze rozwiązania jakoś nie udało mi się trafić do tej pory.

Re: Uszczelnianie stropu

: 14 maja 2021, 18:05
autor: pitaja
Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. https://job-portal.pl/co-nalezy-wiedzie ... iu-shoplo/

Re: Uszczelnianie stropu

: 29 maja 2021, 20:38
autor: Szymeś
Natomiast jeżeli chodzi o skuteczną hydroizolację, to na pewno warto tutaj wziąć pod uwagę samą markę Icopal u którego znajdziecie najwyższej jakości systemy do zabezpieczenia fundamentów oraz dachów, które jednocześnie objęte są nawet ponad 45 letnią gwarancją.