Strona 1 z 1

zarządca w Warszawie

: 15 gru 2019, 20:24
autor: zośka
Moja wspólnota mieszkaniowa poszukuje dobrego i pewnego zarządcy nieruchomości w Warszawie. Ten, który jest teraz to porażka na całej linii. Jakieś namiary?

Re: zarządca w Warszawie

: 19 gru 2019, 10:26
autor: Malina53
Ja szczerze polecam firmę Status. Zajmują się zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi od lat. Dowidziałam się o nich szukając odpowiedzi na pytanie jak zgłosić usterkę w lokalu mieszkalnym. Super ciekawie o tym piszą: http://status.pl/moje-pytania/
rzetelna firma, której warto zaufać! Po przejrzeniu opinii i nich i rozmowach podjęłam współpracę.

Re: zarządca w Warszawie

: 19 gru 2019, 20:30
autor: elfik12
Swojego zarządcę właśnie w Warszawie znam od dobrych kilku lat. Jak kupiliśmy z mężem większe mieszkanie, to http://www.per-modum.pl/ już tym osiedlem zarządzało. W samych superlatywach mogę się tylko wypowiedzieć. Po prostu wywiązują się ze swoich obowiązków, jest porządek. Sprawy na bieżąco załatwiają.

Re: zarządca w Warszawie

: 03 sty 2020, 10:18
autor: rowerowo
Czy zarządca ma w obowiązku zadbać o to, aby na osiedlu pojawiły się owalne kosze uliczne? Nie ma żadnego publicznego koszu, nie ma gdzie wyrzucić papierka po lodzie, gdy się spaceruje z dziećmi, a nie wspomnę o koszach na psie odchody... Muszę coś z tym zrobić, bo tak nie powinno być. Choć jeden owalny kosz uliczny powinien być.

Re: zarządca w Warszawie

: 19 lis 2020, 11:03
autor: krzyś
słuchajcie a jeśli nie ma firmy, która zajmuje się administracją w budynku i Wspólnota Mieszkaniowa sama zajmuje się tymi sprawami to ile zarabia członek zarządu wspólnoty? Bo rozumiem, że obowiązków ma całkiem spoko czy nie do końca?