Wózek dziecięcy

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 150
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:46

Wózek dziecięcy

Post autor: Andrzej1 »

Podpowiem Wam, że jeśli chodzi o wózki dziecięce, to od razu warto stawiać na sprawdzone sprzęty. Najlepiej zajrzyjcie do https://umalucha.pl/produkt/anex-sport- ... lekcja-new i sami przekonajcie się o tym, jakie daje Wam to możliwości.
łemilk

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: łemilk »

Wbrew pozorom wybór wózka to poważna sprawa, bo jednak ma on nam posłużyć na długo. My nasz kupiliśmy z takim zamysłem, wybraliśmy model ASTIN 2020 https://www.coletto.pl/produkt/94/astin-2020. To bardzo dobrej jakości wózek, który jest wytrzymały i solidny. Ma wentylację, amortyzację, jest skrętny, sprawdza nam się na różnych powierzchniach, jeździ bez żadnego problemu na różnych powierzchniach i jest wielofunkcyjny. Sprawdzam nam się doskonale, polecam.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: mayczak »

Oczywiste jest, że wybór wózka jest bardzo ważny i podejmuje się go na kilka lat. Wybrany wózek musi więc być dobry i wytrzymały. Właśnie dlatego ja zdecydowałam się na Riko Basic Sport. Dokładnie taki jest, a przy tym ma sporo miejsca i jest wygodny w prowadzeniu.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 118
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: franka »

mayczak pisze: ↑05 lut 2021, 21:32 Oczywiste jest, że wybór wózka jest bardzo ważny i podejmuje się go na kilka lat. Wybrany wózek musi więc być dobry i wytrzymały.
Zgadzam się co do tego ale myślę że lepszego wózka niż x-lander x-move z takimi cechami nie znajdziesz, ja go używałam ponad 1,5 roku i wyglądał jak nowy, sprzedałam go jeszcze za okrągłą sumkę i kupiłam leciutką spacerówkę tej samej firmy
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 55
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:34

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Kamilla36 »

Ja jestem zwolennikiem wózków Riko. Sama zdecydowałam się na Riko Basic Pastel - jest w bardzo dobrej cenie, a może go używać od początku do zakończenia okresu wózkowania. Jest bardzo wygodny w prowadzeniu i dla dziecka, a do tego lekki. Nadaje się na każdy teren i łatwo się składa, a po złożeniu zajmuje całkiem niewiele miejsca.
ODPOWIEDZ