Strona 1 z 1

Wózek dziecięcy

: 19 gru 2019, 22:06
autor: Andrzej1
Podpowiem Wam, że jeśli chodzi o wózki dziecięce, to od razu warto stawiać na sprawdzone sprzęty. Najlepiej zajrzyjcie do https://umalucha.pl/produkt/anex-sport- ... lekcja-new i sami przekonajcie się o tym, jakie daje Wam to możliwości.

Re: Wózek dziecięcy

: 17 sty 2021, 14:00
autor: łemilk
Wbrew pozorom wybór wózka to poważna sprawa, bo jednak ma on nam posłużyć na długo. My nasz kupiliśmy z takim zamysłem, wybraliśmy model ASTIN 2020 https://www.coletto.pl/produkt/94/astin-2020. To bardzo dobrej jakości wózek, który jest wytrzymały i solidny. Ma wentylację, amortyzację, jest skrętny, sprawdza nam się na różnych powierzchniach, jeździ bez żadnego problemu na różnych powierzchniach i jest wielofunkcyjny. Sprawdzam nam się doskonale, polecam.

Re: Wózek dziecięcy

: 05 lut 2021, 21:32
autor: mayczak
Oczywiste jest, że wybór wózka jest bardzo ważny i podejmuje się go na kilka lat. Wybrany wózek musi więc być dobry i wytrzymały. Właśnie dlatego ja zdecydowałam się na Riko Basic Sport. Dokładnie taki jest, a przy tym ma sporo miejsca i jest wygodny w prowadzeniu.

Re: Wózek dziecięcy

: 23 lut 2021, 10:47
autor: franka
mayczak pisze: ↑05 lut 2021, 21:32 Oczywiste jest, że wybór wózka jest bardzo ważny i podejmuje się go na kilka lat. Wybrany wózek musi więc być dobry i wytrzymały.
Zgadzam się co do tego ale myślę że lepszego wózka niż x-lander x-move z takimi cechami nie znajdziesz, ja go używałam ponad 1,5 roku i wyglądał jak nowy, sprzedałam go jeszcze za okrągłą sumkę i kupiłam leciutką spacerówkę tej samej firmy

Re: Wózek dziecięcy

: 12 mar 2021, 22:23
autor: Kamilla36
Ja jestem zwolennikiem wózków Riko. Sama zdecydowałam się na Riko Basic Pastel - jest w bardzo dobrej cenie, a może go używać od początku do zakończenia okresu wózkowania. Jest bardzo wygodny w prowadzeniu i dla dziecka, a do tego lekki. Nadaje się na każdy teren i łatwo się składa, a po złożeniu zajmuje całkiem niewiele miejsca.