Strona 1 z 1

reklama firmy projektującej wnętrza

: 22 gru 2019, 0:22
autor: Malina53
Hej! Piszę z prośba o radę. Prowadzę jednoosobową firmę projektującą wnętrza. Chciałam się troszkę rozreklamować i pomyślałam, że fajnym pomysłem jest zaprojektowanie bluzy. Jako, że jest zima polary firmowe z logo wydają mi się super pomysłem. Co myślicie?

Patrzyłam orientacyjnie na ceny i na tej stronie mają przystępne ceny i duży wybór produktów: https://feelgood.pl/pl/polary-reklamowe-153

Re: reklama firmy projektującej wnętrza

: 08 sty 2020, 20:57
autor: beatka3
Najlepszą chyba metodę na reklamę sklepu online jest linkowanie w internecie. chociaż mogę się mylić nie jestem specjalistą w tej dziedzinie. Polecam natomiast skontaktowanie się z firmą https://hotlead.pl/generowanie-leadow-sprzedazowych/ która na pewno dobierze odpowiednią strategię oraz grupę docelową.

Re: reklama firmy projektującej wnętrza

: 15 sty 2020, 20:51
autor: nova00
Wydaje mi sie, ze nie tylko sama reklama jest istotna ale sposob jej prowadzenia i kontrola calej kampanii. W koncu to ma realne wplywy na wyniki sprzedazowe i dodatkowo tez pamietajmy, ze potrzebujemy dotrzec do danego klienta, w czym moze nam pomoc usluga http://e-partner.com.pl/ - daje ona naprawde dobre efekty, bo faktycznie klient odczuwa, ze ktos sie nim opiekuje :)

Re: reklama firmy projektującej wnętrza

: 04 lut 2020, 11:36
autor: milena
Moim zdaniem powinnaś pokazać swoją ofertę na targach budowlanych. Tam dotrzesz do wielu potencjalnych klientów, którzy w zasadzie sami przyjdą do Ciebie, bo na targach pojawiają się ludzie zainteresowani daną tematyką. Postaraj się wyróżnić na takich targach i zadbaj o odpowiednio przygotowane stoisko wystawiennicze. Tu https://www.retio.pl/ masz firmę Retio, która takie stoiska profesjonalnie przygotowuje i mogą Ci pomóc. Ceny mają dobre, a ich systemy są wysokiej jakości. Z pewnością skorzystać z nich niejednokrotnie.

Re: reklama firmy projektującej wnętrza

: 04 lut 2020, 11:58
autor: Kepler
Warto według mnie zwrócić się do jakiejś firmy, która zajmuje się reklamą firm kompleksowo. ;)

Re: reklama firmy projektującej wnętrza

: 25 mar 2020, 11:57
autor: berczak
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest też pozyskanie godła konsumenckiego. Na stronie https://jakoscroku.pl/godlo-konsumenckie/ masz więcej informacji, ale z autopsji Ci powiem, że jeżeli Twoja firma posiada tego rodzaju wyróżnienia to inni klienci o wiele chętniej będą chcieli skorzystać z Twoich usług i nawiązać współpracę.