Strona 1 z 1

Ochrona domu

: 22 gru 2019, 21:37
autor: amelka
Macie monitoring w domu> Korzystacie z usług jakiejś firmy ochroniarskiej? Ja właśnie zastanawiam się nad skorzystaniem z usług tej firmy https://saippsecurity.pl/ Niedawno wybudowaliśmy dom na totalnej wsi pod lasem i zastanawiamy się nad ochroną. Nigdy nie wiadomo co komuś może strzelić do głowy a bardzo chcę czuć się bezpiecznie w domu.

Re: Ochrona domu

: 07 sty 2020, 11:20
autor: soltar
Wszystkim osobom z Warszawy i okolic, które rozglądają się za porządną firmą ochroniarską, polegam zgłosić się do http://pogon.pl/pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.

Re: Ochrona domu

: 23 sty 2020, 9:01
autor: freddy
Najlepiej rozejrzeć się za porządną firmą ochroniarską. Jeżeli mieszkacie w okolicach Trójmiasta to polecam wam skontaktować się z http://gabor-security.pl/ Oni podchodzą bardzo profesjonalnie do swojej pracy.

Re: Ochrona domu

: 12 lut 2020, 10:16
autor: babelkowa
w naszym przypadku swietnie sprawdzaja sie male ciche kamery czesto wyjezdzamy dlatego zalezalo nam , zeby miec caly czass oko na to co sie dzieje w naszym domu

Re: Ochrona domu

: 29 lut 2020, 18:29
autor: Zośkaka
Ochrona domu może przyjmować różne formy, o czym piszą na www Możesz wynająć ochroniarza lub po prostu zamontować monitoring.

Re: Ochrona domu

: 22 cze 2021, 8:45
autor: Miłek
No my właśnie nie tak dawno montowaliśmy zestaw monitoringu do domu bo często podróżujemy i po prostu dom stoi pusty. Dlatego taka ochrona jest kluczowa, jeśli chodzi o sam wybór to bardzo dobre opcje zestawów ma producent orllo i my wybraliśmy zestaw Hybrydowy 4 kamer zewnętrznych 2 mpix możesz ja sprawdzić tutaj https://orllo.pl/zestaw-kamer-kopulkowy ... ullhd.html wszystko tak jak być powinno, podgląd na żywo więc mam pewność że wszystko jest okey :)

Re: Ochrona domu

: 14 lip 2021, 8:44
autor: Jaśek
Ja też uważam, że warto zabezpieczyć swój dom przed nieproszonymi gośćmi. Niestety w ostatnim czasie doszło w mojej okolicy do kilku włamań, dlatego również zdecydowałem się na instalację monitoringu i alarmu na terenie swojej posesji. Wszelkimi pracami związanymi z doborem i montażem sprzętu zajęli się pracownicy firmy https://www.pi-energa.pl/oferta. Swoje usługi wykonali profesjonalnie i kompleksowo.

baldocer living

Re: Ochrona domu

: 24 lip 2021, 13:55
autor: andżelia
Oj jakbym miała dom to na penwo zainwestowałabym w usługi agencji ochrony. Jednak lubię spać spokojnie! Moja siostra mieszka w domku jednorodzinnym i ochrone mają od https://gabor-security.pl/oferta/ochrona - wiem,że są bardzo zadowoleni z ich obsługi. Przed rozpoczęciem współpracy przygotowali profesjonalną ocenę zagrożeń i plan ochrony - widać,że rzetelnie podchodzą do realizacji swoich usług.

Re: Ochrona domu

: 15 wrz 2021, 8:51
autor: Małysz
Jeśli zastanawiasz się nad ochroną swojego domu to wejdź tu https://magnumochrona.pl/blog/ . Pewnie zainteresuje cię firma czym się zajmuje i jakie ma opcje ochrony domu, czy firmy. Najlepiej zadzwonić do nich lub napisać i wszystkiego się dowiesz więcej jak można ochornić swoją posiadłość.