Strona 1 z 1

Nie jestem w stanie spłacać długów

: 22 lut 2019, 16:57
autor: Lubasia
W wyniku ciężkiej choroby nie jestem wypłacalna i w stanie spłacić do końca kredytów. Słyszałam o czymś takim jak upadłość konsumencka. Jak to wygląda w praktyce. Czy powinnam obawiać się tej całej procedury i kosztów?

Re: Nie jestem w stanie spłacać długów

: 22 lut 2019, 18:37
autor: Aneks
A wiesz może co to jest upadłość konsumenta ? Jest po prostu postępowanie sądowe dla osób fizycznych, które nie są wypłacalne. Chodzi oczywiście o takie osoby, które nie prowadzą działalności. Jeśli boisz się to znaczy, że nie jesteś uświadomiona. Wystarczy zaczerpnąć najważniejszą wiedzę właśnie z tego poradnika ABC. Pięknie i w prosty sposób jest w nim wszystko opisane. I pamiętaj, że każdy ma szansę na wyjście z długów, wystarczy tego chcieć.

Re: Nie jestem w stanie spłacać długów

: 24 lis 2019, 9:17
autor: izkasala
Jeżeli wisi nad tobą piętno komornika oraz licytacji komorniczej to polecam Ci sie zainteresować strona jaka jest http://www.kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ Znajdziesz tutaj bardzo dobrą kancelarię która uchroni Cię przed ową licytacją wchodząc do gry nawet przed samym jej terminem. Jeżeli chcesz aby ktoś Ci pomógł to nie znajdziesz lepszej oferty.

Re: Nie jestem w stanie spłacać długów

: 09 mar 2020, 15:57
autor: jarooq
Też mi się wydaje, że powinieneś pomyśleć o upadłości. Zerknij na oferte kancelarii http://www.paulewicz.pl/upadlosci-likwidacje/ od wielu lat zajmuja sie takimi sprawami wiec z pewnoscia Ci pomogą.

Re: Nie jestem w stanie spłacać długów

: 23 mar 2020, 17:29
autor: mycha
Lubasia pisze: ↑22 lut 2019, 16:57 W wyniku ciężkiej choroby nie jestem wypłacalna i w stanie spłacić do końca kredytów. Słyszałam o czymś takim jak upadłość konsumencka. Jak to wygląda w praktyce. Czy powinnam obawiać się tej całej procedury i kosztów?
Tutaj https://solvento.pl masz namiar na kancelarię, gdzie specjalizują się w prawie upadłościowym. Jak chcesz się dowiedzieć więcej w tym temacie, to najlepiej skontaktować się z nimi. Mają tam prawników, którzy reprezentują swoich klientów przed sądem. Warto właśnie do takich osób pójść po poradę, zwłaszcza, że uczciwie podchodzą o każdej sprawy. Jeśli szans na upadłość nie będzie, to na siłę nie pchają takich spraw do sądu.

Re: Nie jestem w stanie spłacać długów

: 26 mar 2020, 16:55
autor: Żona
Wiele osób mając długi robi tak, że wyjeżdża na jakiś czas do pracy za granicę, aby trochę zarobić i mieć na spłatę długu. Sporo ofert zatrudnienia w różnych krajach europejskich znajdziecie na stronie Agencji Pracy Tymczasowej Poland Workforce, a dokładniej na https://polandworkforce.com/oferty-pracy/ . Polecam się tam rozejrzeć ;)

Re: Nie jestem w stanie spłacać długów

: 01 kwie 2020, 20:29
autor: zenka
Powinniście się zwracać do profesjonalnych firm zajmujących się oddłużaniem na różne możliwe, zgodne z prawem sposoby. Może https://kancelarialexa.pl/? Działaja w branży od dawna, sporo sukcesów i mega skuteczność.

Re: Nie jestem w stanie spłacać długów

: 26 maja 2020, 15:55
autor: lordinos
No niestety to teraz pozostaje upadłość konsumencka ja miałem podobnie na szczęście w moim mieście jest ktoś taki jak http://www.paulewicz.pl/upadlosci-likwidacje/ i przeprowadził mnie przez cały proces. Nie skończyło się tak źle jak mogłoby się skończyć...

Re: Nie jestem w stanie spłacać długów

: 04 cze 2020, 21:00
autor: Hubert78
Niestety, dlugi to sprawa powszechna, kazdy wie ze trzeba sie tego wystrzegac niemniej zycie czasami zmusza nas do pewnych decyzji ktore potem moga w rezultacie produkowac dlugi. Ja aktualnie poszukuje firmy ktora pomoze dokladnie zdiagnozowac wysokosc dlugu. Co sądzicie o takiej ofercie https://www.system3000.pl/gielda_dlugow/

Re: Nie jestem w stanie spłacać długów

: 18 cze 2020, 11:55
autor: braun.alisa
Korzystaliście z pomocy prawnej w kwestii upadłości konsumenckiej Częstochowa? Zastanawiam się nad skontaktowaniem z adwokatem https://kancelaria-brodziak-grzyb.pl/up ... estochowa/, ponieważ nie wiem jak wszcząć takie postępowanie. Czy muszę posiadać jakikolwiek majątek? Czy mogę ogłosić upadłość konsumencką wspólnie z mężem?

Re: Nie jestem w stanie spłacać długów

: 01 wrz 2020, 21:26
autor: zenka
Polecam skontaktować się z kancelaria Lexa, nic ni tracisz a zyskać możesz wiele. Mają sposoby na oddłużanie, nie tylko upadłość

Re: Nie jestem w stanie spłacać długów

: 08 lut 2021, 20:08
autor: upadłośc4
Zapraszam każdego na stronę Upadłość konsumencka 2020 . Kancelari prawna ma już długoletnie doświadczenie, jej specjalnością szeroko rozumiane sprawy gospodarcze powiazane z procesem upadłości konsumenkciej. Szanse na maksymalne oddłużenie zwiększają bardzo. Polecam

Re: Nie jestem w stanie spłacać długów

: 27 lut 2021, 12:03
autor: Gośka
Im szybciej skorzystasz z pomocy adwokata, tym lepiej. Wiem, bo sama byłam jeszcze pół roku temu w takiej sytuacji. Pomógł mi mecenas Paweł Odolecki - http://adwokatodolecki.elk.pl/ . Jego kancelaria zajmuje się sprawami dotyczącymi zobowiązań, w tym związanymi z ochroną wierzycieli i dłużników. Bardzo profesjonalnie podszedł do mojej sprawy. Od początku wiedziałam, że sprawa jest w dobrych rękach. I faktycznie, mimo ciężkiej sytuacji udało się wszystko wyprostować.

Re: Nie jestem w stanie spłacać długów

: 05 lis 2021, 12:18
autor: Bestia
Jeżeli natomiast prowadzicie firmę i macie problem z klientami, którzy nie płacą za wykonane usługi to polecam zajrzeć na stronę https://www.icg-group.com/, gdzie można znaleźć kontakt do firmy windykacyjnej, która wam pomoże skutecznie i bezstresowo odzyskać swoje pieniądze. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa