Strona 1 z 1

Dachówka

: 22 lut 2019, 17:56
autor: arianna
Nie każda dachówka nadaje się na każdy rodzaj dachu - ważne są spady etc. Potrzebujesz do tego rady fachowca. wiem, że możesz taką uzyskać na https://dachy-okna.pl/ - wystarczy się z nimi skontaktować i doradzą Ci to, co będzie w Twoim przypadku najlepsze. Oni zajmują się typowo dachami wiec ich wąska specjalizacja poniekąd czyni ich ekspertami w swojej dziedzinie a przynajmniej osoby, ktore korzystały z ich usług same polecały mi tę firmę.

Re: Dachówka

: 04 cze 2019, 9:11
autor: carmen
ja dachówkę wybierałam kilka dobrych lat temu, w tym roku nadszedł czas na renowację i jej porządne czyszczenie. Tu zdecydowałam się skorzystać z usług profesjonalnej firmy Rope Expert ( działają w Warszawie i okolicach). Usługi wykonywane na najwyższym poziomie, duża dbałość o bezpieczeństwo i higiene pracy. Konkurencyjne ceny i dość szybkie terminy to też duży plus :)

Re: Dachówka

: 25 paź 2020, 15:22
autor: vovin
najlepsza jest dachówka ceramiczna, zawsze najlepiej wygląda i jest solidna

Re: Dachówka

: 25 lis 2020, 23:45
autor: malkolm
W pełni się zgadzam, też jestem zdania że najsensowniejsza jest dachówka ceramiczna, najlepiej wygląda no i jest trwała, to wybór na lata. U nas jest dachówka falista Roben Bornholm https://www.edaszek.pl/pl/c/Faliste/223 Idealnie pasuje nam do klasycznego stylu naszego domu, jest solidna, ma dużą wytrzymałość, niską nasiąkliwość a jej kształt sprawdza się w miejscach narażonych na silny wiatr. Po całości jesteśmy z tego wyboru zadowoleni, także z racji tego że w eDaszek trafiliśmy na dobre doradztwo, mieliśmy indywidualną wycenę i darmową dostawę.

Re: Dachówka

: 14 paź 2021, 13:57
autor: Kozoń
Dobre pokrycie dachowe + odpowiednia izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wprowadził do swojej oferty nie tylko pokrycia dachowe ale również bogatą ofertę akcesoriów do stworzenia pewnego dachu na długie lata z "jednej ręki" łapiąc też 15 lat gwarancji systemowej.

Re: Dachówka

: 15 paź 2021, 16:52
autor: lótka
Zamówienie dachówki z oferty https://www.hajdukpokryciadachowe.pl/sprzedaz/dachowka było znakomitym posunięciem. Efekt końcowy to właściwie ozdobiony dach przy użyciu rozwiązań nowoczesnych i charakterystycznych. Moim wymogom sprostało to w pełni, także zachęcam skupić się właśnie na tej ofercie!

Re: Dachówka

: 26 paź 2021, 15:57
autor: MichałEz
Przy wykonywaniu prac dachowych na pewno warto tutaj zwrócić więcej uwagi na dobranie odpowiedniego pokrycia dachowego to weźcie pod uwagę również dachówkę ceramiczną Braas (model Topas 11V), którą jak najbardziej mogę polecić ze względu na jakość wykonania, barwienie w masie i równą krawędź dzięki czemu efekt wyszedł genialnie, jednocześnie postanowiliśmy skorzystać z pomocy ich certyfikowanych dekarzy.