Strona 1 z 1

Apteki online

: 31 gru 2019, 15:44
autor: Andrzej1
Wiadomo, warto dobrze przemyśleć ten temat. W końcu dzisiaj możecie zamawiać witaminy w takich miejscach jak https://www.apteka-leki.pl/ To nie tylko wygodne, ale też bardzo pomocne w oszczędnościach. Miejcie to na uwadze i zastanówcie sie, jak może to wyglądać w przypadku Waszej rodziny.

Re: Apteki online

: 11 kwie 2020, 0:11
autor: miśka28
Witaj. Z nieba spadłeś mi z tą apteką. Do tej pory wszystkie zakupy robiłam tradycyjnie na mieście. Teraz szukam sprawdzonych miejsc, żeby zamawiać wszystko przez internet. Czasy się zmieniają. Najbardziej zależy mi na tym leku https://calperos.pl/calperos-lek-otc dla mamy i kilku dermokosmetykach dla siebie. Lekarz zalecił mamie dietę bogatą w wapń oraz witaminę D3, żeby ustrzec się przed osteoporozą. Jak wiadomo ze słońca dzisiaj nie ma jak korzystać, dlatego chcemy wykupić lek.

Re: Apteki online

: 30 sie 2021, 19:16
autor: Miłosz
Witam, odnoście sklepów internetowych online polecam zajrzeć na stronę ktomalek. Tutaj https://ktomalek.pl/preparaty-zawierajace-wapn/k-70/1 znajdziecie sporo informacji o chociażby witaminach, ale nie tylko są tam również suplementy czy inne leki. Warto się tym zainteresować.