Strona 1 z 1

osprzęt elektryczny

: 02 sty 2020, 13:28
autor: buba
Jak chcecie ogarnąć kable w domu to sprawdźcie sobie sklep https://sklep.cseie.com.pl/ spory wybór akcesoriów do proawadzenia kabli i ich organizowania.

Re: osprzęt elektryczny

: 05 maja 2020, 10:31
autor: menidera
Jeżeli jesteście na etapie wymiany instalacji elektrycznej w swoim domu to polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy http://www.skup-kabli.szczecin.pl/ Jest to skup złomu ze Szczecina, który zajmuje się skupowaniem kabli. Płacą całkiem niezłe pieniądze, więc warto się do nich zgłosić.

Re: osprzęt elektryczny

: 08 cze 2020, 11:46
autor: Farelka
Kable to jedna sprawa natomiast druga to porządna instalacja elektryczna.Warto przemyśleć jej organizację. Polecam zajrzeć na ofertę hurtowni Micros - oni oferują dobrej jakości kondensatory - https://www.micros.com.pl/kondensatory/ ... -smd-0805/ , bezpieczniki, przekaźniki mocy hongfa i wiele innych przydatnych części dzięki czemu zapewnimy sobie bezpieczeństwo w kontakcie z prądem elektrycznym.

Re: osprzęt elektryczny

: 29 cze 2020, 12:12
autor: Domek
W mojej opinii co do wyboru dobrej jakości osprzętu do wykonania porządnej instalacji elektrycznej w domu i nie tylko to koniecznie zwróćcie uwagę na https://laseratl.com.pl/kable-instalacyjne/ z którymi współpracujemy już od dłuższego czasu. Przede wszystkim wysoka jakość wykonania, pełne wsparcie obsługi i też brak problemów przy samej realizacji. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję dla kolejnych realizowanych prac.

Re: osprzęt elektryczny

: 29 cze 2020, 15:13
autor: buba
Sporo osprzętu możesz znależć tutaj https://zamel.com/ my na przykład zamawialismy u nich komponenty do stworzenia inteligentnego domu. A wybór mają naprawdę duży, od czujek, przełącznikow po sterowniki na przykład do rolet zewnętrznych. Sama wysyłka i obsługa bez zarzutu, więc polecam.

Re: osprzęt elektryczny

: 07 kwie 2021, 18:53
autor: czosnekwrgłł
Zalecam zapanować nad porządkiem w kablach. W tym celu przydatne mogą się okazać specjalistyczne opaski na kable, które znajdziesz w ofercie www.porzadekwkablach.pl . W naszym przypadku okazały się one niezastąpione, nie wspominając o porządku i estetyce który w związku z tym zapanował. Znakomicie to wygląda!

Re: osprzęt elektryczny

: 22 kwie 2021, 13:24
autor: trelł
No skoro jesteśmy już w temacie kabli, to opowiem wam, co mi się zdarzyło. Niestety gdzieś został nasz kabel elektroenergetyczny uszkodzony. Sami na darmo moglibyśmy szukać, i tak byśmy nie znaleźli miejsca awarii. Nic nie działało, byliśmy w rozpaczy, bo myśleliśmy, że wszystko trzeba będzie wymieniać. Na szczęście znajomy polecił nam skontaktować się z firmą KM&JP http://kmjp.pl/uslugi/lokalizacja-uszkodzen-kabli/ z Kowies, która bez problemu odnalazła miejsce awarii i to właśnie nim się zajęła. Nie musieliśmy wydawać fortuny na wymianę okablowania, wszystko wyszło dobrym kosztem. Firma spisała się super.

Re: osprzęt elektryczny

: 12 maja 2021, 18:06
autor: Oluś23
Bardzo dużo osób zastanawia się skąd najlepiej kupić produkty elektryczne. Według mnie warto rzucić okiem na https://sklep.elus.pl/apator,2,595217 ponieważ w tym sklepie znajdziecie wszystko czego szukacie i to bez wychodzenia z domu, dlatego też zaoszczędzicie czas i pieniądze.

Re: osprzęt elektryczny

: 21 gru 2021, 15:28
autor: górka
Jestem świeżo po zamówieniu osprzętu linii kablowych. Oferta https://henk-el.pl/oferta/osprzet-linii-kablowych okazała się pod tym względem najbardziej atrakcyjna, przez co polecałbym sprawdzić, co mają w zanadrzu. Są to dodatki najwyższej jakości, za jeszcze lepszą cenę . Planujemy także zamówić maszty odgromowe z ich oferty, bo zdecydowanie warto. Inwestycja idealna! A to wszystko przecież dla bezpieczeństwa. Także i Ty sprawdź te ofertę. Z resztą cena odgrywa tu bardzo istotna rolę.

Re: osprzęt elektryczny

: 28 lip 2022, 13:56
autor: Piotr
osprzęt elektryczny powinien być dobrze sprawdzony polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów silikonów klei silikonowych dodatków do aranżacji wnętrz donic doniczek czajników kosiarek szlifierek pędzli wełn szklanych płyt kartonowo gipsowych i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl