Strona 1 z 1

Co kupić ciekawego na Dzień Babci?

: 02 sty 2020, 13:53
autor: Walentyna
Macie jakieś swoje sprawdzone pomysły na to, co kupić na Dzień Babci?
Tutaj https://imperiumgadzetow.pl/blog/29_Co- ... entow.html trafiłam na kilkanaście podpowiedzi.
Chętnie poznam też wasze rady.
Może jest coś, co byście do tego dodali?

Re: Co kupić ciekawego na Dzień Babci?

: 04 sty 2020, 11:12
autor: fitnesska
Dla babci najważniejsza jest pamięć, a nie rzeczy materialne. Dlatego wystarczy na przykład zamówić kartkę ze sklepu internetowego https://www.twojakartka.pl/dzien-babci/ i wypisać na niej życzenia. Babcia na pewno będzie zachwycona.

Re: Co kupić ciekawego na Dzień Babci?

: 26 mar 2020, 16:16
autor: mayczak
Powiem wam że ten https://duka.com/pl/prezenty/prezenty-dla-dziadkow sklep ma duży wybór fajnych prezentów dla babci i dziadka. Ja sam właśnie szukam co zamówić i chyba dla mojego dziadka wezmę te szklanki do whisky co tam mają na wyprzedaży. On lubi to pijać więc będzie zadowolony.

Re: Co kupić ciekawego na Dzień Babci?

: 29 mar 2020, 17:35
autor: kasia11
Ja na dzień babci podarowałam jej w prezencie książkę Szymona Hołownii " Święci pierwszego kontaktu " . Zmówiłam ją przez tą stronę tutaj https://www.taniaksiazka.pl/autor/szymon-holownia . Autor po raz kolejny udowadnia, że przyjaźń ze świętymi jest najlepszą towarzyską inwestycją.

Re: Co kupić ciekawego na Dzień Babci?

: 21 kwie 2020, 20:37
autor: alizacy
Mojej babci urodziny się niedługo zbliżają, a że jest to kobieta bardzo aktywna, często wyjeżdża to pomyslałam że kupię jej takie buty https://butymodne.pl/buty-sportowe-damskie-c257903.html . Pewna jestem że jej się przydadzą, nawet nie tylko na podróże, ale i na co dzień

Re: Co kupić ciekawego na Dzień Babci?

: 08 cze 2020, 13:24
autor: miluś
Jestem ciekawa, co sądzicie o dewocjonaliach? Moja babcia jest osobą bardzo wierzącą, chodzi do kościoła co niedzielę, więc jej z pewnością spodobałyby się dewocjonalia. Duży ich wybór widziałam na stronie Merito, między innymi figurki Matki Boskiej: https://www.meritohurt.pl/figurki/figur ... skiej.html .

Re: Co kupić ciekawego na Dzień Babci?

: 14 cze 2020, 3:33
autor: plakowski90
A moze zapytaj sie babci co by chciala dostac tak po prostu
__________________________
https://celebritiesphones.com/

https://pozycjonowanie-w-lodz.pl/jak-dodac-strone-do-wyszukiwarki-google/

Re: Co kupić ciekawego na Dzień Babci?

: 27 cze 2020, 10:24
autor: Żona
A może jakiś ładny, elegancki ale jednocześnie delikatny, damski perfum? Widziałam takie perfumy damskie na stronie internetowej https://francuskieperfumy.pl/ariana-gra ... my-damskie, polecam się tam rozejrzeć, bo ceny nie są wygórowane ;)