Strona 1 z 1

Wynajem - czartery jachty

: 25 gru 2019, 13:05
autor: Pitros
Jeśli potrzebujecie pomocy w zakresie jachtów, a dokładnie wynajmu i czarterów to koniecznie sprawdźcie możliwości przygotowane przez firm http://czartery-czarter.pl/ z którymi świetnie nam się spędzało czas i mam nadzieję, że jeszcze to powtórzymy. Pozdrawiam i oczywiście jednocześnie polecam!

Re: Wynajem - czartery jachty

: 15 cze 2020, 15:34
autor: anulka30
Jachty są bardzo fajne. Sama zastanawiam się nad taką ofertę https://www.sailor.pl/ . Moim zdaniem wakacje na jachcie były by fajnym rozwiązaniem. Inaczej spędzony czas ale w dobrym klimacie. Duży wybór jachtów motorowych, dopasowanych do różnych potrzeb. Pozwolą Ci one bezpiecznie przemierzać wody.

Re: Wynajem - czartery jachty

: 23 cze 2020, 21:16
autor: zośka
Jest wiele ciekawych form aktywnego spędzania czasu nad wodą. Jachty pewnie, moją uwagę zwróciły takie deski sup https://gosup.pl/deski-sup-141 . Są to deski z wiosłem, na których się pływa na stojąco. Nad morze, jezioro przyda się taka deska, jak ktoś lubi tego rodzaju sporty wodne. Nawet nie sądziłam, że aż taki jest wybór.

grzejniki kanałowe kermi

Re: Wynajem - czartery jachty

: 29 cze 2020, 17:51
autor: pitaja
Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym https://migostalboats.com/

Re: Wynajem - czartery jachty

: 15 wrz 2021, 1:48
autor: aśka4
Naprawdę sporo ciekawych i praktycznych informacji na temat żeglowania znajdziecie tutaj https://www.blekitnypiotrus.pl/bpiotrus ... tawowe.php . Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Myślę, że taka wiedza może okazać się bardzo pomocna. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

Re: Wynajem - czartery jachty

: 19 lis 2021, 16:01
autor: dreameer
Pitros pisze: ↑25 gru 2019, 13:05 Jeśli potrzebujecie pomocy w zakresie jachtów, a dokładnie wynajmu i czarterów to koniecznie sprawdźcie możliwości przygotowane przez firm http://czartery-czarter.pl/ z którymi świetnie nam się spędzało czas i mam nadzieję, że jeszcze to powtórzymy. Pozdrawiam i oczywiście jednocześnie polecam!
No pewnie, zawsze warto gdzieś pojechać. Ja Wam powiem, że marzy mi się podróż łodzią po rzece, po różnych rejonach Polski. Nie będzie to jednak łatwe, ze względu na to, że ciągle mam problemy z łódką. Na pewno na ładowarki do akumatorów żelowych https://www.mc-sklep.pl/ladowarki-do-ak ... RqPLUUVVBW będę musiała spojrzeć, inaczej nie popłynie.