Strona 1 z 1

Urodzina syna

: 13 sty 2020, 11:58
autor: Domanaa
Jakie organizujecie urodziny dla swoich dzieci? Moja córka w tym roku chce zaprosić koleżanki i zastanawiam się co zrealizować. Kilka pomysłow wpadło mi z https://www.urodzinydzieciaka.pl/ , ale nie wiem na co konkretnie postawić i co może zainteresować 8 letnie dziewczynki.

Re: Urodzina syna

: 15 sty 2020, 15:21
autor: Żona
Jeśli właśnie zbliżają się urodziny Twojego syna, to koniecznie zadbaj o to, aby w domu w ten dzień pojawiły się kolorowe balony :) Dzieciaki bardzo je lubią. Takie balony możesz zamówić na przykład w sklepie internetowym Happenings.pl - szybko i bez wychodzenia z domu :)

Re: Urodzina syna

: 20 sty 2020, 13:27
autor: Koral
Wiesz co, dobrym pomysłem jest organizacja urodzin przez profesjonalną firmę. Ja korzystałem też w przypadku córki z pomocy https://pestkaevent.pl/ córka podała tylko podstawowe zachcianki: dużo jednorożców, tęczowych kolorów i w ogóle, żeby było bajkowo. A oni doskonale wywiązali się z usługi. Wybrali odpowiednie miejsce i wszystko zorganizowali - przepiękna sceneria, która zachwyciła moją córę, do tego mnóstwo atrakcji, żadne dziecko się nie nudziło. Widać, że animatorzy lubią to, co robią. Pod ich opieką maluchy są bezpieczne :) Do tego muzyka i wata cukrowa. Bardzo polecam :) To naprawdę świetny sposób by zorganizować dziecku urodziny marzeń :)

Re: Urodzina syna

: 20 sty 2020, 15:11
autor: Plandobrymam
Na pewno warto zorganizować coś ciekawego. Można także zrobić to w domu, tylko trzeba mieć dobry pomysł

Re: Urodzina syna

: 20 sty 2020, 15:19
autor: Olgira
Co jest najważniejsze na urodzinach? Oczywiście odpowiednie prezenty! Macie już może coś na oku? Może tu oferta od https://www.51015kids.eu/chlopiec-2-7-lat/kurtki was zainteresuje. Ja znalazłam tu spory wybór ubranek dziecięcych, od kurtek, po buty. Najłatwiej znaleźć wszystko co niezbędne dla waszych dzieci w internecie, ja już tylko tak praktycznie robie zakupy ;)

Re: Urodzina syna

: 22 sty 2020, 17:15
autor: finka125
Warto pomyśleć także o atrakcjach dla dzieci, które na pewno dobrze jest określić w konkretnym założeniu. Dlatego też zapewnij dzieciakom zabawy konstruktywne, zachęcające i pobudzające kreatywność. Może jakaś gra w piłkę, może kredki plus malowanki? Wszystko zależy od tego co masz aktualnie w domu i jaką masz przestrzeń :) wybawione dzieci o wiele szybciej idą spać.

Re: Urodzina syna

: 22 lip 2020, 20:29
autor: pitaja
Widziałem fajną stronę o tej tematyce
https://1but.pl/kurtki/adidas/kolor-czarny