Strona 1 z 1

Zakup pościeli

: 13 sty 2020, 18:46
autor: Domanaa
Od jakiegos czasu planuje wymiane pościeli w całym domu. Zastanawiam się nad zakupem kilku kompletów. Teraz można trafić na wiele fajnych promocji. Widziałam, ze tutaj https://estilex.pl/75-dom , można takie rzeczy kupić w całkiem fajnych cenach. Wy gdzie zazwyczaj kupujecie pościel? Robicie takie internetowe zakupy ?

Re: Zakup pościeli

: 14 sty 2020, 13:54
autor: miluś
Jeżeli zależy Ci na dobrej jakości tkanin to koniecznie zajrzyj na stronę firmy AWA Kraków: https://www.awakrakow.pl/ . To polska firma, która specjalizuje się w produkcji tekstyliów hotelowych i domowych. Jestem pewna, że u nich wybierzecie także coś dla siebie.

Re: Zakup pościeli

: 18 paź 2021, 10:11
autor: Zośka44
Jeśli szukacie ciekawych propozycji w zakresie pościeli bawełnianych to polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego https://loomframe.com/ w którym przede wszystkim będziecie mogli znaleźć piękną pościel do swojej sypialni, ale również pokoju dzieci. My zdecydowaliśmy się na zakup jednej w kolorze oliwkowym i z dopasowaniem koloru też nie było kłopotów :)

Re: Zakup pościeli

: 23 paź 2021, 19:09
autor: ZośkaJ
W momencie gdy mówimy już o zakupie pościeli to ja także jestem zdania, że dobrym wyborem przy okazji są poszewki dekoracyjne. jakiś czas temu ja również miałam okazję właśnie takie poszewki kupować w sklepie https://homecarpets.pl/165-poszewki-dekoracyjne i na żywo wyglądają jeszcze lepiej.