Strona 1 z 1

parking krakow

: 20 sty 2020, 7:42
autor: paulinabb
Cześć, szukam jakąś dobrą lokalizacje z Parking Kraków - ktoś coś?

Re: parking krakow

: 25 sty 2020, 19:28
autor: izkasala
Jeżeli szukasz już parkingu w krakowie na lotnisku to polecam jeden z lepszych jakim jest https://www.startparking.pl/parkingi-balice-krakow na pewno nie będziesz zawiedziona ofertą tego miejsca ponieważ ceny nie są wygórowane a parking bardzo dobrze strzeżony. Na pewno lepiej będzie udac sie z samochodem tutaj niż pozostawić go bez opieki na tydzień czy dwa.

Re: parking krakow

: 11 lut 2020, 12:30
autor: Malina
Jeśli szukacie parkingu w okolicach lotniska w Krakowie to zerknijcie na ofertę Panda Parking https://pandaparking.pl/ . Tu można zostawić auto na dowolną ilość dni w bardzo przystępnej cenie. Parking jest strzeżony i ubezpieczony więc auto jest bezpieczne. Na stronie parkingu znajdziecie więcej informacji odnośnie rezerwacji miejsca.

Re: parking krakow

: 23 mar 2020, 13:02
autor: kamilaskal
Zamierzam pojechać na weekend do Krakowa. Nie wiem tylko gdzie zostawić bezpiecznie auto w mieście . Raczej będę używał tramwaju, albo chodził jeśli będzie blisko. Dlatego najlepiej żebym znalazł jakiś ubezpieczony parking. Wiecie gdzie mogę coś takiego znaleźć? Co sądzicie o tym miejscu: http://www.parkingdarko.pl/