Strona 1 z 1

płytki okolice Krakowa

: 24 sty 2020, 9:57
autor: izkasala
Szukam w okolicy Krakowa dobrej firmy która zajmuje się płytkami ceramicznymi do wykańczania wnętrz. Mam wizję na swoją sypialnie i chcę by była w stylu Hiszpańskim, czy ktoś może mi polecić firmę w której kupię dobrej jakości płytki?

Re: płytki okolice Krakowa

: 26 sty 2020, 19:11
autor: stefcia
W samym Krakowie możesz uderzyć do salonu jakim jest https://cerdesign.pl/ kupisz tutaj bardzo ładne płytki Ventis które są w stylu Hiszpańskim. Na pewno nie będziesz żałować ponieważ nie tylko są bardzo dobrej jakości ale i posiadają duże stany magazynowe więc od ręki zrealizujesz swoje zamówienie.

gardenia orchidea just life 100

Re: płytki okolice Krakowa

: 29 sty 2020, 14:05
autor: polaola
A mi osobiście podoba się marmur w łazience i zastanawiam się, gdzie takie rzeczy wykończeniowe z marmuru mogę znaleźć. Bo widziałam bardzo fajną aranżację w jakieś kolorowej gazecie i nie mogę sobie przypomnieć jakiej. A strasznie mi się takie rozwiązanie się podoba nawet w przypadku małej łazienki super się sprawdzi.
.

Re: płytki okolice Krakowa

: 30 sty 2020, 14:25
autor: abba
Hej, a może postawisz na coś innego, jak tutaj polaola sugeruje? Nie mówię, że ma to być zaraz marmur, ale na przykład równie ładny granit? Co myślisz? Wydaje mi się, że to będzie dobre wyjście, a możesz szczególnie tutaj http://kamiennewnetrza.pl/kamien-natura ... -granitowe się w temacie zorientować. Moim zdaniem takie płytki są naprawdę świwtne .