Strona 1 z 1

Inwestowanie w nieruchomości

: 25 sty 2020, 14:16
autor: Andrzej1
Dzisiaj jest o tyle prościej, że możecie bez problemu nauczyć się inwestować w nieruchomości, jeśli wiecie, gdzie się uczyć. Na przykładzie chociażby takich eventów jak http://wiwn.pl dobrze widać, gdzie dzisiaj w Polsce warto się wybrać, jeśli myślicie o poważnym zaangażowaniu w tę branżę. Warto o tym pamiętać.

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: 27 sty 2020, 10:31
autor: hot
Myślę, że w Polsce mało się mówi o inwestowaniu a raczej o szybkim wydawaniu zarobionych pieniędzy. Ludzie nie mają podstawowej wiedzy na temat inwestowania. Warto zdobywać wiedzę na temat oszczędności i dowiedzieć się więcej czym są fundusze emerytalne. Myślę, że między innymi inwestycja w nieruchomości może być dobrym pomysłem. Wiele osób decyduje się na zakup mieszkania pod wynajm. Można w ten sposób zarobić dodatkowe pieniądze. Myślę, że jeśli ktoś ma taką możliwość warto rozważyć tę opcję. Poza tym warto zapoznać się z ofertą i skorzystać z porady firmy ubezpieczeniowej.

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: 29 sty 2020, 19:32
autor: agawosia33
Uważam, że to bardzo dobra opcja na lokowanie swojego kapitału. Ciekawe nieruchomości inwestycyjne w Katowicach można znaleźć w ofercie firmy METROPOLIS http://metropolis.pl/biura-lokale-wynajem/. Lokale są dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, świetnie zlokalizowane a do tego w konkurencyjnych cenach.

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: 31 sty 2020, 10:25
autor: finka125
Przede wszystkim trzeba dobrać odpowiednią firmę, która pozwoli na rozwój i szansę w tym temacie. To na pewno istotna kwestia, ponieważ bez tego ciężko jest cokolwiek zrobić i rozpocząć jakiekolwiek kroki. Dlatego też wybierz http://warynski.pl/ czyli firmę, która już od wielu lat wspomaga przedsiębiorców w ich działaniach w tematyce nieruchomości.

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: 04 paź 2021, 12:05
autor: kiść2
Według mnie, najlepszą inwestycją jest inwestycja w swoją przyszłość i bezpieczeństwo podczas emerytury. Mnie ostatnio zainteresowało konto emerytalne i stwierdziłam, że będzie to najlepsze zabezpieczenie dla mnie i moich bliskich na czas starości. Dajcie znać, co wy o tym uważacie.

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: 07 paź 2021, 17:22
autor: wartko
o emeryturze w tym kraju to ja nawet nie marze ;D realnie podchodze do zycia i wiem, ze raczej nie mamy na co liczyc, wiec tez juz srodki odkladam. Korzystam nawet z programu PPK -teraz w ogole sporo osob do programu wraca, wydaje mi sie, ze niektorzy musieli na wlasne oczy zobaczyc, ze wszystko dziala jak nalezy by sie przekonac. Fajnie tez ze uzytkownicy dziela sie swoimi analizami https://www.wykop.pl/wpis/54377527/czes ... iVbzpEwfxc ktore fajnie pokazuja co i jak :)

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: 13 paź 2021, 12:02
autor: kiść2
Jak już mowa o inwestycjach nieruchomości, to warto wybrać sobie takie mieszkanie, które czasem tylko zyska na wartości. Wiem, że bardzo ładne propozycje w zakresie różnorodnych mieszkań lub domów można znaleźć na stronie w tej firmy https://remax-gold.pl/ więc polecam wam tam zerknąć w wolnej chwili

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: 20 paź 2021, 12:15
autor: żółta
Najlepiej inwestować w mieszkania w Trójmieście i ja bym się rozglądała za mieszkaniem na osiedlu Śląska 12, bo to osiedle w bardzo dynamicznie rozbudowującej się dzielnicy a w dodatku blisko centrum biznesowego. Na takie mieszkania chętnych nigdy nie zabraknie.