Strona 1 z 1

Ekskluzywne meble na wymiar

: 09 sty 2020, 14:58
autor: Halszka91
Hej! Od jakiegoś czasu marzą mi się ekskluzywne meble na wymiar. Poszukuję firmy, która wykonałaby dla mnie dobre jakościowo meble. Polecacie kogoś w tym temacie?

Re: Ekskluzywne meble na wymiar

: 18 sty 2020, 3:33
autor: dalia
Bardzo dobre meble na wymiar wykonała dla mnie firma FCTS meble - przynajmniej ja jestem bardzo zadowolona. Meble są solidne, wykonane z dobrych materiałów i modne.

Re: Ekskluzywne meble na wymiar

: 26 sty 2020, 19:39
autor: Rachela_82
Również serdecznie polecam tę firmę meblarską. Dzięki niej mam w domu piękne i praktyczne meble. Pracują tam osoby, które mają indywidualne podejście do każdego klienta. 

Re: Ekskluzywne meble na wymiar

: 03 lut 2020, 8:40
autor: pulasek
Coraz więcej ludzi decyduje się na robienie mebli na wymiar, gdyż w ten sposób pomieszczenia stają się bardziej wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Tylko znalezienie takiej firmy która wykona dokładnie to o co nam chodzi i dopasuje do danego pomieszczenia. My jak wybieraliśmy szafy na wymiar to zdecydowaliśmy się na firmę Szaf- Mix z Warszawy gdyż są jedną z najlepszych firm. Już podczas pierwszej rozmowie z panem Lucjanem wiedzieliśmy że mamy do czynienia z fachowcami. Panowie bardzo szybko i konkretnie zrobili dla nas te meble. Także jak meble na wymiar to z tą firmą jest pewność solidnego i wysokiej jakości wykonania danego mebla

Re: Ekskluzywne meble na wymiar

: 04 lut 2020, 8:07
autor: Bestia
Takie meble sporo jednak kosztują i lepiej jest mieć to na uwadze. Meblościanka w moim domu została wykonana na wymiar i w zasadzie jestem z niej zadowolony, bo świetnie wygląda i zaskakująco dobrze się trzyma mimo upływu czasu. ;)

Re: Ekskluzywne meble na wymiar

: 14 lut 2020, 13:36
autor: DorotaRy
Na szczęście minęły już czasy, gdy w każdym domu królowały takie same PRLowskie meblościanki i mega niewygodne wersalki. Teraz już większość producentów oferuje możliwość zamówienia mebli o konkretnych wymiarach. Zresztą same gotowe kolekcje jak na stronie https://www.szynaka.pl/pl/kolekcje są na tyle różnorodne, że i wśród nich spokojnie można znaleźć takie, które pasują zarówno do stylu jak i metrażu konkretnego pomieszczenia.

Re: Ekskluzywne meble na wymiar

: 19 lut 2021, 12:48
autor: Elżbieta
Myślę, że możesz skontaktować się z firmą https://www.miromeb.pl. Zajmują się m.in. tworzeniem mebli na wymiar. W ubiegłym roku wykonali dla mnie meble kuchenne wraz z blatem kamiennym. Jestem bardzo zadowolona z finalnego efektu. Kuchnia prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie.

Re: Ekskluzywne meble na wymiar

: 08 mar 2021, 13:58
autor: milena
Dziś wiele osób wybiera meble kuchenne na wymiar. Specjalnie mnie to nie dziwi, bo kuchnia musi być nie tylko funkcjonalna, ale też estetyczna. A meble robione na zamówienie idealnie wpasują się w nasze potrzeby. Nawet nietypowa kuchnia zyska kiedy wykorzystamy takie meble.

Re: Ekskluzywne meble na wymiar

: 10 mar 2021, 12:06
autor: Patryśka
Dla mnie na wymiar trzeba mieć przede wszystkim meble kuchenne, bo w tym pomieszczeniu najważniejsza jest funkcjonalność i dobre zagospodarowanie terenu. Zerknijcie sobie na http://www.pj-meble.pl/21-meble-do-kuchni tam widziałam na prawdę fajne gatunkowo i jakościowo meble.

Re: Ekskluzywne meble na wymiar

: 18 mar 2021, 10:37
autor: Riona
Bestia pisze: ↑04 lut 2020, 8:07 Takie meble sporo jednak kosztują i lepiej jest mieć to na uwadze. Meblościanka w moim domu została wykonana na wymiar i w zasadzie jestem z niej zadowolony, bo świetnie wygląda i zaskakująco dobrze się trzyma mimo upływu czasu. ;)
Co jak co, ale akurat meblościanek jest ogromny wybór w sklepach meblowych. Moim zdaniem wystarczy trochę poszukać i każdy znajdzie coś dla siebie. Popatrz na przykład tu https://vivaldimeble.pl/pl/89-mebloscianki - są modele klasyczne, nowoczesne. Spokojnie można dobrać coś do każdej aranżacji wnętrza. No i wyjdzie to taniej niż robienie meblościanki na zamówienie.

wdrażanie iso 14001

Re: Ekskluzywne meble na wymiar

: 01 lip 2021, 19:02
autor: Hubert78
Ja ostatnio byłem w https://citymeble.com/gdansk/. Miejsce pełne inspiracji zarówno dla projektantów jak i miłośników urządzania swojego wymarzonego mieszkania, a w tym właśnie sypialni. Mnóstwo pięknych rzeczy, od których nie sposób oderwać oczu. Mebelki dla starszych i młodych gustem.