Strona 1 z 1

Dentysta Lublin opinie

: 28 sty 2020, 14:48
autor: Saszka
Hej, czy znajdzie się tu ktoś z Lublina? Szukam gabinetu dentystycznego i chciałabym podpytać, czy ktoś z Was odwiedził może to miejsce: http://dentamed.lublin.pl/? Słyszałam na ich temat bardzo dobre opinie, przede wszystkim to, że oferują nowoczesne metody leczenia i materiały, a obsługa jest nie tylko profesjonalna, ale też bardzo przyjazna i empatyczna.

Re: Dentysta Lublin opinie

: 18 maja 2020, 15:45
autor: Olgira
Warto właśnie szukać dentysty po opiniach;) Szukajcie też takich miejsc gdzie jest nowoczesne, odpowiednie wyposażenie. Sprawdźcie sobie tu może co proponuje firma https://dentistica.pl Jest to świetny gabinet dentystyczny z Warszawy, na pewno pomogą w wielu problemach

Re: Dentysta Lublin opinie

: 20 maja 2020, 21:37
autor: kozi44
Olgira pisze: ↑18 maja 2020, 15:45 Warto właśnie szukać dentysty po opiniach;) Szukajcie też takich miejsc gdzie jest nowoczesne, odpowiednie wyposażenie. Sprawdźcie sobie tu może co proponuje firma https://dentistica.pl Jest to świetny gabinet dentystyczny z Warszawy, na pewno pomogą w wielu problemach
Ja polecam stomatolog konin z przychodni Jowisz. Do nich bez problemu można dostać się od ręki z bolącym zębem, pracują na profesjonalnym sprzęcie, plomby mają te lepsze, światłoutwrdzalne , a ceny bardzo konkurencyjne.

Re: Dentysta Lublin opinie

: 21 maja 2020, 16:48
autor: annaszant
ja nie w lublinie, ale za to w wejherowie mam fajny gabinet do polecenia https://tes-dent.pl/, chodze juz ladnych pare lat i nigdy bym nie zmienila :)

Re: Dentysta Lublin opinie

: 28 maja 2020, 9:23
autor: lordinos
A ja mam pytanie odnośnie szkoły policealnej i kierunku https://www.proedukacja.edu.pl/higienis ... tologiczna moja córka się zastanawia czy nie pójść przed studiami na taką specjalizację i nie zrobić sobie higienistki stomatologicznej co sądzicie? Łatwo jest w tym zawodzie znaleźć pracę czy raczej to niezbyt łatwe zadanie?

Re: Dentysta Lublin opinie

: 08 cze 2020, 9:01
autor: ectatend
Myślalaś może o przyjeździe do Warszawskiego dentysty ? Ze swojej strony mogę polecić stomatolog bielany.

Re: Dentysta Lublin opinie

: 26 paź 2020, 11:52
autor: mayczak
Dentysta ruda śląska - kogo polecacie?

Re: Dentysta Lublin opinie

: 25 lut 2021, 9:55
autor: ońko
Ja chodzę do dentysty w przychodni Dental na ul. Lwowskiej, oczywiście w Lublinie. Nieważne, czy chcecie iść na leczenie zęba, czy na jakiś zabieg estetyczny, to jest miejsce rzetelne, ceny mają opłacalne, a do tego ich oferta jest kompleksowa. Ja byłam tam na endodontycznym leczeniu zęba, leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Dentysta wykonał kawał dobrej roboty, oczywiście byłam pod znieczuleniem, więc nie czułam w zasadzie żadnego bólu, polecam.

Re: Dentysta Lublin opinie

: 18 kwie 2021, 13:24
autor: dzę
Widzę, ze w Lublinie mamy jednak wielu dobrych dentystów :). Swojego, w przychodni New Dent na Nowowiejskiego również polecam. Pierwszy raz skorzystałam z uch usług, gdy miałam nagły wypadek i kawałek zęba mi się ukruszył. Akurat by lam przed komunią córki, wielka impreza, a tu takie coś, no musiałam szybko zasięgnąć pomocy stomatologicznej. Oni bez problemu mnie przyjęli, szybko sobie poradzili z moim problemem i na komunii mogłam się już uśmiechnąć do zdjęć :).