Strona 1 z 1

Basen rozporowy

: 31 sty 2020, 7:11
autor: Ippar
Co sądzicie o pomysle kupienia basenu rozporowego?

Czy ktoś moze posiada taki basen?

Re: Basen rozporowy

: 31 sty 2020, 8:29
autor: Gardenia
My obecnie mamy basen stelażowy. I taki własnie polecam. Jeśli odpowiednio dbasz o wodę oraz jeśli stosujesz regularnie pokrywę basenową, to woda w basenie moze służyć cały sezon. Jest nieco droższy niż rozporowy ale moim zdaniem praktyczniejszy. Nie składaliśmy go na zimę ( nie ma takiej potrzeby).

No i polecam kupienie dodatkowo drabinek basenowych::
https://www.dobrebaseny.pl/Drabinki-do-basenu-c142

Szczególnie jeśli chcecie kupić sobie większy basen. W sklepie mozesz dostać porządne drabinki oraz inne wyposażenie do basenów ogrodowych ( warto skorzystać z promocji oraz kupić teraz bo przed sezonem jest znacznie taniej).

plakietka zakaz palenia

Re: Basen rozporowy

: 14 lut 2020, 11:29
autor: Malina
Pomysł z basenem rozporowym jest super. Ja w zeszłym roku kupiłam taki na działkę. Wybrałam basen z Intexu https://intexmarket.pl/69-baseny-rozporowe bo oni robią bardzo dobre baseny, materace czy dmuchane place dla dzieci. Mamy juz przetestowane ich produkty dlatego chętnie wybieramy tego producenta. Baseny z intexu dostępne sa w różnych wymiarach i z dowolnym wyposażeniem. Na stronie znajdziecie opis poszczególnych basenów.

Re: Basen rozporowy

: 25 mar 2020, 14:56
autor: berczak
A mi się podobają baseny takie jak np. http://www.compasspools.pl/basen-do-wkopania.php tutaj możecie zobaczyć czyli baseny do wkopania. Niestety póki co to jest w sferze moich marzeń, a takie baseny mają bogaci ludzie jednak wierzę, że kiedyś będę mieć taki swój prywatny ogród z basenem :)

Re: Basen rozporowy

: 11 kwie 2020, 21:47
autor: kozi44
w kwestii basenu to godna uwagi jest ta firma https://vivapool.pl To bardzo dobrze wyposażony sklep, oferują nowoczesne modele basenów, szeroki wybór, różne głębokości, i kształty. Ponadto, wyróżniają ich konkurencyjne ceny oraz najwyższa jakość materiałów użyta do produkcji. My bardzo jesteśmy zadowoleni. Basen wygląda zjawiskowo.

Re: Basen rozporowy

: 17 kwie 2020, 15:12
autor: pwalter
Kwestia basenu to temat sporny. Jedni wolą wkopany w ziemię, drudzy rozporowy. Który lepszy? sam nie wiem.