baumcentrum.pl - opinie

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 157
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Domek »

Cześć,
Planuję remont kuchni w naszym mieszkaniu, jednak aby się za to zabrać będziemy potrzebowali dobrej firmy która się tym zajmuje na terenie Krakowa i okolic. Zależy nam na wysokiej jakości, nowoczesnych wersjach mebli i jednocześnie sprawnej realizacji. Szukając trafiłem na BaumCentrum.pl i czy możecie mi coś o nich powiedzieć? Jeśli tak, to byłbym wdzięczny za wskazówki!
Awatar użytkownika
Pilcia
Posty: 69
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:45

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Pilcia »

Słuszny wybór :) Jeśli mają być to meble wykonane zgodnie z Waszymi wymaganiami odnośnie wymiarów, kolorów, doboru materiałów to jak najbardziej https://baumcentrum.pl/ będą w stanie sprostać zadaniu. My potrzebowaliśmy kuchni w białym połysku i efekt końcowy po montażu w pełni pozytywnie nas zaskoczył. Poza tym wsparcie obsługi na każdym etapie i cena także do zaakceptowania. Pozdrawiam i życzę, aby udało się tak jak zaplanowaliście ;)
Awatar użytkownika
Epolla
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2020, 22:39

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Epolla »

Podzielam pozytywną wypowiedź na temat tej firmy. Jedni z najlepszych specjalistów w Krakowie, którzy są w stanie wykonać piękne i funkcjonalne meble do kuchni. Jednocześnie cennik jest do zaakceptowania także czekamy na efekt końcowy w Twoim przypadku!

fajne gry na jave
Awatar użytkownika
SelinaOp
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2020, 3:54

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: SelinaOp »

Jak kuchnie na wymiar to sprawdź https://baumcentrum.pl/oferta/kuchnie-na-wymiar/ mają już sporo realizacji na koncie i to w wersji klasycznej, jak i nowoczesnej.
Awatar użytkownika
Torra
Posty: 7
Rejestracja: 12 sty 2020, 2:37

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Torra »

To bardzo dobry kierunek, jednak jeśli ma być to wnętrze dla nas to przede wszystkim musi wyróżniać się najwyższą jakością wykończenia i dopasowania do wnętrz. Ja jestem fanką mebli na wymiar, dlatego musieliśmy się zdecydować na współpracę z https://baumcentrum.pl/ którzy byli w stanie sprostać naszym wymaganiom co do stylu, jakości i przede wszystkim zaoferowali dobre terminy.
Awatar użytkownika
RomiaOp
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2020, 10:18

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: RomiaOp »

U nas od razu zajmowali się całą aranżacją mieszkania i oczywiście wykonaniem mebli. Super ekipa, efekt wyszedł tak jak sobie wymarzyliśmy i w końcu mamy piękne i funkcjonalne mieszkanie. Czego chcieć więcej!
Awatar użytkownika
Radis
Posty: 7
Rejestracja: 07 sty 2020, 4:14

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Radis »

Myślę, ze najlepszą opinią będzie jeśli po prostu sprawdzisz ich realizacje na https://baumcentrum.pl/ wtedy mamy całkowitą pewność, że będzie to słuszny wybór i raczej byłoby małe prawdopodobieństwo że coś zostałoby wykonanie niezbyt dobrze.
Awatar użytkownika
Mryk
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2019, 6:00

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Mryk »

Baum Centrum to świetni specjaliści którzy z meblami na wymiar radzą sobie świetnie. Nie tylko zapewniają terminowość, ale jednocześnie wysoką dokładność przy każdej realizacji i dotrzymywanie wymagań klientów. My potrzebowaliśmy jasnej (kremowej kuchni) w połysku i skandynawskim stylu. Taką stworzyli i w końcu jest ona taka jak sobie wymarzyliśmy :)
Awatar użytkownika
Imczuk
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2020, 7:53

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Imczuk »

Co do https://baumcentrum.pl/ wystarczy sprawdzić realizacje, aby przekonać się że wykonują bardzo dobrą pracę pilnując najwyższej dokładności wykończeń i sprostania wyzwaniom klientów. Nam już wcześniej wykonywali klasyczną kuchnie na wymiar, a ostatnio zleciliśmy im także szafę na połysk do sypialni. To też im wyszło, a my mamy w końcu swoje pięknie wykończone cztery kąty :)
Awatar użytkownika
milena
Posty: 124
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: milena »

Niedawno wymienialiśmy meble w całym domu, a do kuchni zdecydowaliśmy się zamówić meble na wymiar. Skorzystaliśmy z usług Baum Centrum, bo wiele osób ich chwaliło. Meble na wymiar są trochę droższe, ale naprawdę warto wydać kilka złotych więcej. Wiem, że takich mebli nie ma nikt więcej, a ja cieszę się modnym i funkcjonalnym pomieszczeniem.
Awatar użytkownika
Rozalka
Posty: 49
Rejestracja: 09 kwie 2019, 14:11

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Rozalka »

O http://baumcentrum.pl/ mogę powiedzieć wiele dobrych rzeczy. Od dłuższego czasu miałam projekt mebli do kuchni w głowie, ale żaden projekt mi się nie podobał. W końcu znalazłam ich i oni od razu wiedzieli, o co mi chodzi. Ich meble są fajne i dostosowane do moich potrzeb. Polecam ich.
Awatar użytkownika
Riona
Posty: 41
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:40

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Riona »

Zawsze marzyłam o nowoczesnej i przede wszystkim funkcjonalnej kuchni. Zamówiłam meble na wymiar w firmie Baum Centrum i polecam ich wszystkim. To, co oni robią, to są cuda. Ładne i modne wnętrze to dla mnie podstawa, a dzięki nim w końcu mam stylową kuchnię.
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:37

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Moris »

Na http://baumcentrum.pl/ widziałam ich projekty i jestem zachwycona. Niedługo czeka mnie remont kuchni i wiem już, że zamówię u nich meble na zamówienie. Są nowoczesne, szczególnie w oko wpadły mi lakierowane białe szafki. Można się u nich zainspirować.
Awatar użytkownika
maria014
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2020, 20:43

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: maria014 »

Zawsze chciałam mieć oryginalną i niepowtarzalną kuchnię, dlatego, gdy robiliśmy remont mieszkania, zdecydowaliśmy się na meble na wymiar. Zamówiliśmy je na Baum Centrum, bo ich projekty spodobały mi się najbardziej. Polecam ich, bo mają fajne pomysły, a meble są wytrzymałe.
Awatar użytkownika
laura401
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2020, 4:08

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: laura401 »

Polecam http://baumcentrum.pl/, bo miałam przyjemność współpracować z nimi. Pracownicy potrafią słuchać klientów, a swoje projekty dostosowują do postawionych wymagań. Jestem zachwycona meblami do kuchni, które nam wykonali. Są nie tylko ładne, ale też funkcjonalne.
Awatar użytkownika
moria3
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2020, 16:26

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: moria3 »

Baum Centrum robi super meble. Wiem, bo sama mam w kuchni meble na wymiar, które zrobili nam właśnie oni. Są stylowe, a moja kuchnia w końcu wygląda luksusowo i nowocześnie. Pracują u nich bardzo zdolni projektanci.
Awatar użytkownika
lora111
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2020, 15:19

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: lora111 »

Wystarczy wejść na stronę http://baumcentrum.pl/ i przejrzeć ich projekty, żeby się przekonać, że mają bardzo fajne pomysły na meble na wymiar. Moja kuchnia nareszcie jest ładna i schludna. Aż miło tam spędzać czas z całą rodziną. Polecam ich wszystkim, którzy planują remont kuchni.
Awatar użytkownika
nora55
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 18:48

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: nora55 »

Zawsze chciałam mieć piękną kuchnię, z meblami i sprzętami tak przystosowanymi, żeby gotowanie było łatwiejsze. Meble w innych sklepach mi nie pasowały, więc zdecydowaliśmy się na meble na wymiar od Baum Centrum. Nareszcie cieszę się funkcjonalną i nowoczesną kuchnią.
Awatar użytkownika
sonia07
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 18:50

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: sonia07 »

Powiem krótko: na http://baumcentrum.pl/ można zamówić meble na wymiar na miarę XXI wieku. Meble są nowoczesne i przede wszystkim piękne. Ich projekty są oryginalne i na pewno każdy będzie zadowolony z realizacji. Potrafią słuchać klientów i dostosować projekt do jego potrzeb.
Awatar użytkownika
aida-79
Posty: 13
Rejestracja: 08 lut 2020, 9:23

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: aida-79 »

Mogę polecić firmę baumcentrum, wykonują solidne meble na wymiar, idealnie dopasowane kuchnie, meble są wysokiej jakości, ładne fronty, porządne zawiasy, wszystko docięte co do milimetra.
Awatar użytkownika
Bogdał1970
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:02

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Bogdał1970 »

Firma baumcentrum.pl to był mój bardzo dobry wybór. Oprócz tego, że zrobili porządne meble, które świetnie się prezentują, to doradzili, przestrzegli przed zbyt szalonymi pomysłami, oni po prostu wiedzą, jak zrobić porządną kuchnię.
Awatar użytkownika
Albina-86
Posty: 11
Rejestracja: 02 lis 2019, 18:49

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Albina-86 »

Bardzo dobra ekipa, po zamontowaniu kuchni posprzątali tak, że wystarczyło przetrzeć meble wilgotną szmatką i już!

fajne sesje zdjeciowe
Awatar użytkownika
Emanuela
Posty: 3
Rejestracja: 05 sty 2020, 18:51

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Emanuela »

dobry kontakt przedsprzedażowy i posprzedażowy, meble super, dbają o detale.
Awatar użytkownika
Hadriana1979
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2020, 6:53

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Hadriana1979 »

Produkują wysokiej jakości meble, fronty są bardzo trwałe, polecam meble od Baumcentrum dla rodzin z dziećmi!
Awatar użytkownika
Dalia1978
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2020, 12:54

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Dalia1978 »

przyjemni montażyści, skręcili wielką kuchnię w kilka godzin, szybko sprawnie, meble i sam montaż objęte gwarancją, wystarczyła jedna wizyta w salonie i mamy gotową kuchnię!
Awatar użytkownika
Florentyn1982
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2020, 19:43

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Florentyn1982 »

Baumcentrum to bardzo dobra firma, ekipa punktualna, szczegółowo rozpisana wycena, proces projektowania i przygotowania do zamówienia był bardzo przyjemny!
Awatar użytkownika
Dalmira95
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 5:58

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Dalmira95 »

Kuchnia wyszła przepięknie! meble są bardzo funkcjonalne, wszystko jest dobrze przemyślane, cieszę się, że skorzystałam z usług Baumcentrum.
Awatar użytkownika
omar98
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2020, 0:11

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: omar98 »

Doradzają na etapie projektowania kuchni, pomagają w przygotowaniu planu, wymierzą przestrzeń, podpowiedzą, o czym jeszcze warto pomyśleć, gotowe meble przywożą na wskazany adres i montują.
Awatar użytkownika
radosława_82
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2020, 3:54

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: radosława_82 »

Firma sprawdziła się na medal. Wykonali dla nas meble do kuchni i przedpokoju. Meble super, praktyczne, dobrze wyglądają, idealnie wkomponowały się w aranżację domu. Współpraca z firm Baumcentrum przebiegała bezproblemowo. Przyjeżdżali na czas, nic się nie przedłużało, a to bardzo ważny aspekt remontu!
Awatar użytkownika
Bożydar_98
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2020, 18:05

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Bożydar_98 »

Dzięki Baum Centrum mam swoją wymarzoną kuchnię. To prawdziwi fachowcy, wiedzą, jak robić dobre meble.
Awatar użytkownika
farida-96
Posty: 2
Rejestracja: 24 gru 2019, 21:28

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: farida-96 »

Polecam https://baumcentrum.pl/ każdemu, kto robi remont i chce zrobić w kuchni wyjątkowe, nowoczesne meble. Jestem zachwycona efektami, wreszcie mam piękną kuchnię.
Awatar użytkownika
felicjana_68
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2020, 1:06

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: felicjana_68 »

Chciałam wymienić fronty w kuchni i postawiłam na firmę baumcentrum.pl, bo podobały mi się realizacje widoczne na ich stronie. Nie zawiedli mnie, moje nowe fronty do szafek prezentują się wspaniale.
Awatar użytkownika
iwon_91
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwie 2020, 14:19

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: iwon_91 »

Firmę Baum Centrum znam od znajomych, którym wykonywali meble kuchenne. Bardzo podobał mi się pomysł na te meble, a wykonanie jest naprawdę najwyższej jakości.
Awatar użytkownika
dana-78
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2020, 21:15

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: dana-78 »

Ja mam w mieszkaniu mikroskopijnych rozmiarów kuchnię, dlatego chciałam zrobić meble kuchenne, które maksymalnie pomogą mi wykorzystać przestrzeń. https://baumcentrum.pl/ pomogło mi stworzyć szafki i szuflady, w których wreszcie mogę wszystko pomieścić. Jestem bardzo zadowolona z efektu, nareszcie mam dużo miejsca do przechowywania.
Awatar użytkownika
Florentyna
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2019, 9:58

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Florentyna »

Weszłam na stronę baumcentrum.pl i przepadłam. Mają naprawdę piękne projekty. Mi też zamarzyła się taka piękna kuchnia, więc zadzwoniłam i w zeszłym tygodniu zrobili pomiary, a niebawem zaczyna się montaż. Jestem pewna, że efekt będzie powalający!
Awatar użytkownika
Dorosława_82
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2019, 2:22

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Dorosława_82 »

Mi Baum Centrum poleciła koleżanka, a jako że czeka mnie remont kuchni, to na sto procent się do nich zgłoszę. Ona jest zachwycona swoimi nowymi meblami, więc nie mogę się doczekać aż zrobią też moje.
Awatar użytkownika
Celestia99
Posty: 6
Rejestracja: 14 gru 2019, 5:14

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Celestia99 »

Jeśli chodzi o meble na wymiar, to Baum Centrum naprawdę robi to dobrze. Doradzą, pomogą z wyborem i zrobią wam najpiękniejsze meble, które będą wam służyły latami.
Awatar użytkownika
Arkady1987
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2019, 15:18

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: Arkady1987 »

Dobre, solidne meble na wymiar w uczciwej cenie. Nie mam im nic do zarzucenia.
Awatar użytkownika
derwit
Posty: 7
Rejestracja: 05 mar 2020, 2:56

Re: baumcentrum.pl - opinie

Post autor: derwit »

O Baum Centrum mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Kontakt z nimi był świetny, tworzenie projektu to była sama przyjemność, a meble są porządne i naprawdę ładne. Idealnie.
ODPOWIEDZ