Strona 1 z 1

Salon piękności dla zwierząt

: 20 lut 2020, 10:29
autor: MniejszaNiz
Szukasz profesjonalnego salonu piękności dla zwierząt? Zerknijcie tutaj https://alphavet.pl/groomer/
Oferują strzyżenie, trymowanie,pielęgnację, kąpiele, wystawowe przygotowanie psa
Gwarantują profesjonalne usługi

Re: Salon piękności dla zwierząt

: 26 lut 2020, 13:09
autor: babelkowa
ooo :) dobrze miec namiar na dobry salon :) ja aktualnie robie liste co musze kupic dla psa poniewaz maz ma przywiezc pupila za miesiac od znajomych i bedziemy sie nim opiekowac

Re: Salon piękności dla zwierząt

: 24 sie 2020, 13:29
autor: Kaj3tann
Ze swojej strony mogę Wam polecić usługi Pani Barbary Białczyk, która oferuje usługi strzyżenia psów u klienta w domu. Pani Barbara jest certyfikowanym psim groomerem i wielką miłośniczka psów. W swojej ofercie oferują kąpiel, strzyżenie, czyszczenie uszu, a nawet obcinanie pazurów. Pełną ofertę znajdziecie pod linkiem - https://psifryzjerkrakow.pl/ .
Pani Basia oferuje usługi z dojazdem do klienta, ponieważ pies w znajomym otoczeniu czuje się bezpieczny i odprężony, a pomaga to w zabiegach pielęgnacyjnych. W salonie psy często są przestraszone i zestresowane co czasami budzi agresję. Po co narażać psa na stres jeżeli wszystko można to wykonać w domowym zaciszu, które psiak zna i czyje się bezpiecznie.

Re: Salon piękności dla zwierząt

: 24 sie 2020, 16:21
autor: hammes.alisha
Zastanawiam się ile kosztuje strzyżenie większego psa?

Re: Salon piękności dla zwierząt

: 05 wrz 2020, 1:23
autor: Krystek
Mam w domu dużego sierściucha. Wiedziałem, że prędzej czy później będzie się musiał spotkać z groomerem. Również nie wiedziałem do jakiego salonu się wybrać, żeby moja Kersi się nie zraziła. W wyborze pomógł mi artykuł https://johndog.pl/blog/zyciezpsem/jak- ... roomerski/. Wszystko jest tam bardzo dobrze opisane, łącznie z cennikiem usług.

Re: Salon piękności dla zwierząt

: 28 wrz 2020, 11:17
autor: Olivić53
Ja polecam samemu obcinać pazurki psom. Jeżeli nie wiecie jak to zrobić to polecam wam przeczytać ten artykuł: http://blog.zoona.pl/jak-obcinac-psu-pazury

Re: Salon piękności dla zwierząt

: 28 paź 2020, 23:28
autor: Kamilla36
Na pewno warto jest zdecydować się na korzystanie z takich miejsc. To duży luksus dla właściciela zwierzaka, ale też dla naszego pupila. Ja jestem posiadaczką mopsa i regularnie korzystam z takich miejsc, a teraz dodatkowo zastanawiam się nad kupowaniem ubrań dla niego. Na stronie: https://apem.com.pl/5-cech-ktore-powiny ... dla-mopsa/ znalazłam świetny artykuł, dzięki którym uda mi się ubrać nie tylko ubranka ładne, praktyczne ale też wygodne dla mojego pieska. Dzięki temu mogę być pewna, że będzie chętnie w nich chodził :)