Strona 1 z 1

Meble FCTS opinie

: 08 lut 2020, 10:09
autor: milena
Dziewczyny, jak wyglądają wasze kuchnie? Same projektowałyście czy może ktoś wam pomagał? Ja jakoś nie mam do tego głowy więc zastanawiam się na usługami firmy, która zaprojektuje mi meble i je wykona. Ciekawą ofertę widziałam na tej stronie http://www.fcts.pl/. Widzę, że firma Meble FCTS ma doświadczenie w temacie. Znacie ich? Jakie są wasze opinie?

Re: Meble FCTS opinie

: 15 lut 2020, 21:27
autor: Rita32
Znam firmę Meble FCTS i z pełnym przekonanie mogę Ci ją polecić. U mnie robili całą kuchnię. Wyszło dokładnie jak chciałam - elegancko i ekskluzywnie. Jakość mebli fenomenalna. A cena też konkurencyjna. Zdecydowanie warto skorzystać.

Re: Meble FCTS opinie

: 20 lut 2020, 1:50
autor: Leticia
Na ich stronie http://www.fcts.pl/ masz sporo zdjęć z realizacji. Są śliczne, ale na żywo ich meble wyglądają jeszcze lepiej. Ja robiłam kuchnię, a potem łazienkę z nimi. I jestem mega zadowolona. Bardzo solidna ekipa z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Re: Meble FCTS opinie

: 24 lut 2020, 5:18
autor: Rozalka
Meble FCTS to firma, która jest na rynku już jakiś czas i z tego co wiem to mają rzeszę zadowolonych klientów. Wystarczy poczytać opinie o nich. Ja właśnie na ich ofertę się zdecydowałam i nie żałuję. Wszystko piękne i funkcjonalne. Dobrze wykonane, z materiałów wysokiej jakości. I terminowo - więc czego chcieć więcej.

Re: Meble FCTS opinie

: 03 mar 2020, 13:46
autor: Bomilla
Jeśli meble na wymiar to tylko w http://www.fcts.pl/. Robią niesamowite rzeczy, do tego doradzą, podpowiedzą, zaprojektują. Bardzo dobra firma. Solidna i terminowa. A same meble cudo.

Re: Meble FCTS opinie

: 14 mar 2020, 9:09
autor: Moris
Zamawiałam ostatnio meble do swojej nowej kuchni w FCTS Meble. Mają doskonałych fachowców i robią niesamowite meble. Garderoby też u nich zamówię. Są super.

Re: Meble FCTS opinie

: 20 mar 2020, 16:27
autor: Riona
Dzięki firmom takim jak https://www.fcts.pl/ nie musimy się przejmować, czy szafka wejdzie, czy blat się zmieści. Wejdzie i zmieści się i jeszcze będzie bardzo ładne i solidne. Polecam, świetna firma.

Re: Meble FCTS opinie

: 27 mar 2020, 10:31
autor: Eulalia
Miałam niedawno przyjemność otrzymać w prezencie od rodziców meble zamówione właśnie w FCTS. Już pierwsza wizyta w firmie pokazała mi jak fachowi są ci ludzie. Meble wyglądają tak jak sobie wymarzyłam. Super.

Re: Meble FCTS opinie

: 04 kwie 2020, 22:29
autor: Magda_71
Polecam współpracę z firmą FCTS. Wykonują solidne meble lakierowane na wymiar. Podpowiedzieli mi wiele ciekawych rozwiązań, zlecenie wykonali w terminie i bez problemu.

Re: Meble FCTS opinie

: 12 kwie 2020, 20:52
autor: Aniela
Dają dużo możliwości adaptacji kuchni, wykonują niestandardowe szafki, polecam osobom, które mają niewymiarowe kuchnie ;-) Montaż kuchni wykonanej przez FCTS przebiegł sprawnie, bez nadmiernego bałaganu.

Re: Meble FCTS opinie

: 20 kwie 2020, 12:49
autor: efraim66
Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez FCTS zabudowy szaf do holu i sypialni. Prezentują się bardzo dobrze, są praktyczne, łatwe w utrzymaniu czystości.

Re: Meble FCTS opinie

: 24 kwie 2020, 13:04
autor: Ladyslaw
Firmę FCTS polecam przede wszystkim za bardzo dobre podejście, nie chcą naciągnąć Klienta na super nowoczesne rozwiązania, doradzają, jak wykorzystać przestrzeń, podpowiadają, jaki układ mebli jest najwygodniejszy. Mają duże doświadczenie i profesjonalne zaplecze do wykonania mebli, w tym własną lakiernię frontów ;-)

Re: Meble FCTS opinie

: 06 maja 2020, 0:11
autor: Augusta
Zdecydowałam się na meble kuchenne z https://www.fcts.pl/ i nie żałuję. Jakość mówi sama za siebie. Naprawdę warto zrobić u nich meble, bo wyglądają elegancko i są po prostu porządnie wykonane.

Re: Meble FCTS opinie

: 11 maja 2020, 14:56
autor: Jonatan73
Dzięki meblom FCTS moja kuchnia nabrała zupełnie nowego charakteru. Nie musiałam się martwić, że coś nie wyjdzie albo że się nie zmieści ze sprzętami. Meble są dokładnie takie, jak sobie wymyśliłam, spełnili każdą moją zachciankę ;)

Re: Meble FCTS opinie

: 23 maja 2020, 13:32
autor: Lenart
Miałam w głowie wizję, a https://www.fcts.pl/ po prostu wprowadzili ją w życie. Doradzili mi, podpowiedzieli parę praktycznych rozwiązań i uświadomili mi, jak bardzo niektóre moje pomysły nie miały sensu, za co teraz jestem im wdzięczna :) Super firma!

Re: Meble FCTS opinie

: 25 maja 2020, 0:03
autor: Marceli-62
Mam bardzo małą, nieustawną kuchnię, ale dla ludzi z www.fcts.pl to nie był problem. Zrobili mi takie meble, że sama nie poznaję swojej kuchni. Wszystko się mieści, a do tego cudownie wygląda.

Re: Meble FCTS opinie

: 02 wrz 2020, 19:24
autor: susan21
Nie znam ten firmy, ale mogę wypowiedzieć się w temacie. Zawsze lubiłam przytulny, swojski klimat panujący w domu. Dlatego za wszelką cenę próbowała taki efekt uzyskać we własnym mieszkaniu. Fajną sofę i fotele w ciepłych kolorach tapicerki znalazłam na https://aurameble.pl/29-meble-tapicerowane. Koniecznie tam zajrzyjcie, bo mają piękne meble. Wybór jest spory. Polecam ich.

funkymedia opinie