Strona 1 z 1

Szlaban od BENINCA - opinie

: 12 mar 2020, 9:26
autor: milena
Szukam szlabanu, który będziemy mogli zainstalować przy wjeździe do naszej firmy. Słyszałam o firmie Beninca. Na stronie http://beninca.pl/ wyczytałam, że zajmują się bramami, więc mają wiedzę w tej kwestii. Dużo osób chwali ich automatykę do bram. A wy jaką macie opinię o nich? Warto do nich się odezwać?

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 12 mar 2020, 9:27
autor: Rozalka
Mój tata z nimi współpracował, gdy kupował nową bramę na posesję. Bardzo ich chwalił za profesjonalizm i wiedzę. Pomogli mu, a najlepszym dowodem na to, że jest to dobra firma, jest fakt, że brama dalej działa. Firma Beninca jest godna polecenia.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 12 mar 2020, 9:30
autor: Riona
Na http://beninca.pl/ znalazłam wiele artykułów związanych z bramami i automatyką do nich. Wszystko wygląda fachowo, a wiele osób chwali ich za solidne rozwiązania. Poza tym istnieją na rynku wiele lat, więc myślę, że warto z nimi współpracować.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 12 mar 2020, 9:31
autor: Moris
U nas na osiedlu strzeżonym niedawno zmieniali szlabany, a nowe zakupiono od firmy Beninca, bo jest to profesjonalna firma od lat zajmująca się bramami i szlabanami. Mają przystępne ceny, ale naszemu zarządcy najbardziej chodziło o dobrą jakość. Oni taką zapewniają, więc polecam ich.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 12 mar 2020, 9:35
autor: Eulalia
Jeśli automatyka do bramy, to tylko od firmy http://beninca.pl/. Ich pracownicy doradzili nam, jaką bramę i automatykę wybrać żeby było dobrze. Brama działa i dobrze się sprawuje, więc zdecydowanie polecam ich usługi.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 12 mar 2020, 9:35
autor: Rita32
Niedawno w naszej bramie wjazdowej zepsuł się mechanizm. Znajomy polecił mi firmę Beninca. Oni wykonują m.in. automatykę do bram. Kontakt z nimi jest sprawny, a widać, że znają się na sprawie, bo doradzili nam, na jakie rozwiązanie się zdecydować, żeby służył dłużej.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 13 mar 2020, 9:50
autor: Inwestor
Jeśli chodzi o automatykę do bram to ja polecam http://piter-zaklad.pl/index.php/oferta robili bramę przesuwaną w moim domu i instalowali napęd do bramy w firmie - obie usługi na najwyższym poziomie. Zawsze doradzą najlepszą opcję, a usługę realizują na czas. Wszystkie mechanizmy działają bez zarzutu już od lat. Brama solidnie wykonana, płynnie działa, nic się nie zacina, jest też odporna na niekorzystne warunki pogodowe. Nie blaknie w słońcu, nie widać śladu korozji. W razie wątpliwości wszystko wyjaśnią, indywidualnie też podchodzą do każdego zlecenia i mają naprawdę dobre ceny!

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 16 mar 2020, 11:28
autor: Inga44
Potwierdzam, że firma http://beninca.pl/ ma doświadczenie. W naszym markecie zakładali szlabany przy wjeździe i szef skorzystał z ich systemów. Wszystko działa bez zarzutu, a pracownicy mają pewność, że nikt niepożądany nie wjedzie na nasze miejsca parkingowe. To dobre rozwiązanie.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 16 mar 2020, 11:29
autor: Melike
Kilka miesięcy temu zepsuł nam się mechanizm automatyczny do bramy. W internecie znalazłam wiele pozytywnych opinii o firmie Beninca. Zadzwoniłam do nich i pomogli mi. Mąż zamówił to, co trzeba i w końcu nasza brama jest sprawna. Polecam firmę.

klimatyzator ścienny split

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 23 mar 2020, 9:37
autor: Leticia
Na http://beninca.pl/ zamawialiśmy napęd do bramy garażowej. Ja się na tym nie znam, ale mąż mówił, że są dokładnie i solidnie wykonane i wie, że napęd będzie działał dłużej niż poprzedni. Myśleliśmy też, że dużo za nie zapłacimy, ale ceny okazały się przystępne.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 23 mar 2020, 9:37
autor: Oriana
Niedawno w firmie zakładaliśmy systemy elektroniczne do bram i zdecydowaliśmy się na pomoc firmy Beninca. Przekonały nas pozytywne opinie o firmie. Widać, że zajmują się tym już długo i rozszerzają ofertę, bo mają w ofercie też m.in. szlabany i inne akcesoria.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 23 mar 2020, 10:59
autor: Eliza
Osobiście o http://beninca.pl/ mogę powiedzieć wiele dobrego. Można u nich zamówić nie tylko automatykę od bram, ale też np. szlabany. Mają w ofercie różne usługi, bo bramami zajmują się kompleksowo. Warto do nich zadzwonić, jeśli macie jakieś pytania, bo mają dużą wiedzę i umiejętności.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 23 mar 2020, 11:00
autor: Margo
Jakiś czas temu kupowaliśmy ową bramę i automatykę do nich. Kupiliśmy to od firmy Beninca, bo wiele osób ich chwali. Ja też teraz polecam ich każdemu, bo mają wysokiej jakości produkty. Poza tym istnieją na rynku już całkiem długo, co świadczy o tym, że klienci mają do nich zaufanie. Warto ich sprawdzić samemu.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 24 mar 2020, 9:17
autor: Karola
Nasz zarządca terenu mówił mi, że na http://beninca.pl/ zamówił szlabany. Mieszkam na osiedlu strzeżonym, więc taki krok był konieczny. Nie znam się na tym, ale widać, że szlabany są dobrze wykonane i po kilku miesiącach jeszcze żaden z nich nie szwankuje.

https://pozycjonowanie-w-lodz.pl/globalna-strategia-marketingowa-czym-jest/

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 24 mar 2020, 9:18
autor: Misza
Niedawno robiliśmy ogrodzenie i zamawialiśmy całą bramę, a systemy do niej kupiliśmy od firmy Beninca. Wiele osób ich chwaliło, co nas ostatecznie przekonało. Sama teraz ich polecam, bo widać, że się na tym znają. Mój mąż mówi, że system jest solidnie wykonany i powinien długo działać.

nauka języka online

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 25 mar 2020, 11:47
autor: Alka
Uważam, że firma http://beninca.pl/ zasługuje na dobre opinie, bo mają dobrej jakości systemy do bram, a mój partner zamówił jeszcze u nich szlaban i też chwali. Generalnie ich usługi nie są bardzo drogie, a jakość pierwsza klasa. Polecam ich.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 25 mar 2020, 11:47
autor: Maryla
Jakiś czas temu zepsuł nam się system do bramy, a nie chcieliśmy kupować nowej, bo to duży wydatek. Mąż przeczytał, że firma Beninca zajmuje się systemami. Od razu widać, że ich sprzęt jest wysokiej jakości i mąż ma pewność, że ten będzie działał dłużej niż poprzedni.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 25 mar 2020, 12:28
autor: Julita
Firmę http://beninca.pl/ poznałam, gdy robiliśmy remont ogrodzenia w naszej firmie. Wymienialiśmy wszystkie bramy, włącznie z systemami i szlabanami. Wszystkie te elementy oni nam zapewnili, ich produkty są wysokiej jakości. Nasz fachowiec powiedział, że są to jedne z lepszych systemów w Polsce, więc ja ich zdecydowanie polecam.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 25 mar 2020, 12:29
autor: Bomilla
Czytałam trochę o firmie Beninca i znalazłam o nich same dobre opinie. Klienci ich chwalą przede wszystkim za solidne systemy do bram i duże doświadczenie. Na rynku istnieją już całkiem długo, więc na pewno znają się na swojej pracy. Potwierdzeniem tego są pochlebne opinie usatysfakcjonowanych klientów.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 25 mar 2020, 20:35
autor: celina12
Mamy dom jednorodzinny, więc zainwestowaliśmy w dobrej jakości bramę elektryczną. Mój mąż zamówił ją u http://beninca.pl/, bo wiele klientów ich chwali. Sami teraz ich polecamy, bo mamy pewność, że nie zepsuje się tak szybko i nikt się nie włamie. Systemy przy bramie wyglądają na solidne.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 25 mar 2020, 20:38
autor: pati0
Mieszkam na osiedlu strzeżonym, ale mieliśmy problem z nieproszonymi gośćmi, w związku z tym zarządca zainwestował w lepszej jakości szlabany od firmy Beninca. W końcu mamy pewność, że nikt nieproszony nie przejdzie, bo otworzyć je można tylko pilotem. Czujemy się bezpieczni na osiedlu.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 26 mar 2020, 19:24
autor: paula55
Widać, że http://beninca.pl/ znają się na wszystkim, co jest związane z ogrodzeniami, bo oferują systemy do bram czy szlabany. Ich praca to pasja, o czym świadczą opinie wielu zadowolonych klientów. Z ich usług korzystają także zarządcy dużych osiedli mieszkaniowych.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 02 lip 2020, 13:23
autor: zenka
My chyba weźmiemy ten https://www.systemo.eu/oferta/szlabany/ .Ten sam problem co u was nie mamy innego wyjścia, bo potem nawet nie mamy gdzie zaparkować.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 24 lip 2021, 21:43
autor: Sebastianż
Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuje sprzedaż akcesoriów do szlabanów to polecam zapoznać się z oferta tej firmy ADD SYSTEM https://addsystem.pl/oferta/. Firma stawia główny nacisk na wysokiej jakości produkty automatyki bram w bardzo przystępnych cenach.

Re: Szlaban od BENINCA - opinie

: 06 kwie 2022, 13:21
autor: Andrzej1948
Generalnie zgadzam się z przedmówcami i również polecam Beninca, ale jest jeden szkopuł, mianowicie na rynku pojawiły się szlabany brushless, których Benninca nie ma. Widziałem takie u mnie na osiedlu. Chodzi mi o te konkretnie modele https://www.koralewscy.pl/produkty/szlabany-parkingowe/szlabany-roger/ Wizualnie może one nie są aż tak atrakcyjne jak Benninca, bo trzeba im przyznać, że Włosi bardzo znają się na dobrym designie, ale mniej prądu spalają i dodatkowo ciszej działają nie jak te klekoty camowskie.