Strona 1 z 1

Murowany piec w kuchni

: 10 sty 2019, 15:40
autor: Ollla_J
Czy ktoś z Was ma doświadczenia z murowaniem pieca w kuchni? Mieszkamy na wsi, marzy mi się coś takiego jak na zdjęciu:

Obrazek

Ciężko znaleźć wykonawcę lub inne materiały jak można zrobić taką kuchnię. Czy ktoś z Was mógłby mi coś doradzić?

Re: Murowany piec w kuchni

: 10 sty 2019, 16:19
autor: ZabaZielona
Wykonanie takiego pieca samemu to chyba nie najlepszy pomysł... Jednak chodzi o bezpieczeństwo, więc komin i cała reszta musza być solidnie wykonane. Może popytaj sąsiadów w swojej okolicy czy nie znają specjalisty. Fachowcy wiedzą też gdzie można dostać materiały w dobrych cenach.

Re: Murowany piec w kuchni

: 09 gru 2019, 17:55
autor: malkolm
Wspaniała sprawa coś takiego, ogromnie mi się podoba. To ja mogę doradzić dobry zakład kominiarski z Warszawy https://www.kominiarze-warszawa.pl/ Mogą się przydać. U nas montowali system kominowy i zajmują się kontrolą i czyszczeniem przewodów kominowych. Dobre ceny i dobra jakość usług, także będziecie z tej firmy zadowoleni.

Re: Murowany piec w kuchni

: 21 sty 2020, 14:54
autor: fitnesska
Jeśli chodzi o wybór komina to nie jest to łatwe zadanie. Warto chociażby rzucić okiem na kominy brata. Czytałam o nich wiele pozytywnych opinii w sieci, można też porozmawiać z kominiarzem i dopytać go o szczegóły.

Re: Murowany piec w kuchni

: 09 lut 2020, 20:37
autor: Kolla
Polecam udać się do sprawdzonego dystrybutora. W tym temacie niezastąpiona będzie firma www.kominflex.com.pl. To producent nowoczesnych systemów kominowych ze stali szlachetnych. Mają także duży wybór przyzwoitej jakości wkładów kominowych. Kupiłem i jestem zadowolony z wyboru.

ściągacze łódź

Re: Murowany piec w kuchni

: 14 lut 2020, 10:23
autor: Adi3883
W solidne wkłady kominowe możecie zaopatrzyć się u www.499.pl. Kupiliśmy u nich także komin izolowany do kotła na pellet. Udany zakup w konkurencyjnej cenie. Wszelkie urządzenia przez nich oferowane cechuje wyjątkowa jakość. Poza tym opatrzone są atestami i gwarancją.

Re: Murowany piec w kuchni

: 24 lip 2020, 6:39
autor: Kolla
Jeśli potrzebujecie specjalistów od awarii komina polecam współpracę z firmą http://komfrez.pl/. Zleciłem im remont i szlamowanie komina. Prace wykonali ekspresowo i z wyjątkową dokładnością, a cenowo byłem wyjątkowo usatysfakcjonowany.

Re: Murowany piec w kuchni

: 03 sie 2020, 11:21
autor: swaniawski.karli
Według mnie taki piec będzie się ciekawie prezentował w kuchni, doda wnętrzu klimatu.

Re: Murowany piec w kuchni

: 13 paź 2020, 18:48
autor: kajuś
A co z kominem? Ja myślę, że taki system kominowy, jaki oferuje firma https://systemykominowe-rauch.pl doskonale może się sprawdzić, nawet i w tym zakresie. Ich produkty nie tylko cieszą się sprzedażą w Polsce, ale też i zagranicą. Co świadczy o nich pozytywnie- bo widać, że mają porządne systemy kominowe, mają spore doświadczenie w tej dziedzinie oraz wiedzę.

Re: Murowany piec w kuchni

: 27 lut 2021, 11:24
autor: Tomaś
Jeśli chodzi o komin to najwygodniejszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem, jest skorzystanie z systemów kominowych. My u siebie mamy systemy z firmy Cermas https://www.cermaspolska.pl/. Jest to solidna, polska firma, która ma w ofercie wysokiej jakości wkłady do kominów, systemy kominowe, systemy do renowacji kominów, masy uszczelniające. Wszystko oczywiście posiada odpowiednie certyfikaty, więc gwarantuje bezpieczeństwo, a cenowo także wychodzi korzystnie. Polecam.