Strona 1 z 1

Meble na wymiar - Kraków

: 07 kwie 2020, 5:47
autor: Nela
Hej, znacie godną polecenia firmę, która pomoże mi zaaranżować kuchnię i wykona meble na wymiar? Mieszkam w Krakowie i tutaj też szukam wykonawców :)

Re: Meble na wymiar - Kraków

: 20 kwie 2020, 19:08
autor: nira_76
Jeśli jesteś z Krakowa to polecam Ci https://baumcentrum.pl/. Przy okazji mają swój salon z ekspozycją mebli. Bardzo fachowo podchodzą do każdego zlecenia i super się w z nimi współpracuje.

nawiewnik szczelinowy cennik

Re: Meble na wymiar - Kraków

: 30 cze 2020, 2:40
autor: Detamalaber287
W Krakowie jest świetny salon meblowy https://www.vox.pl/dip-salon-krakow-sal ... pianka-199. Możesz umówić się na wizytę i ustalić szczegóły, co do zamówienia u nich mebli na wymiar. Być może będą mieli w ofercie takie co będą od razu pasować wymiarom jakich potrzebujesz.

Re: Meble na wymiar - Kraków

: 25 paź 2020, 0:59
autor: iguś
Przy produkcji mebli ważne są różnego rodzaju dodatki.

Re: Meble na wymiar - Kraków

: 27 paź 2020, 23:16
autor: elfik12
Tak to prawda. Na solidne meble składa się nie tylko rodzaj użytego materiału ale różnego rodzaju dodatki typu prowadnice do szuflad , gałki, uchwyty i jeszcze inne. Dobrze, że teraz jest w czym wybierać. Meble na wymiar sprawdzają się zwłaszcza tam, gdzie mamy ograniczone miejsce.

Re: Meble na wymiar - Kraków

: 31 mar 2021, 15:21
autor: krzyś
W Krakowie funkcjonuje całkiem znana firma projektantów wnętrz, oraz producentów mebli na wymiar mebleprato.pl. Naprawdę polecam, jeśli potrzebujesz mebli kuchennych to w Krakowie lepiej nie znajdziesz, a w przypadku większych projektów też można się do nich zgłaszać.

Re: Meble na wymiar - Kraków

: 02 kwie 2021, 20:29
autor: ówer
Jeśli potrzebujesz mebli ogrodowych https://rattwood.com/pl/, wybieramy je tylko tutaj. Naprawdę super jakość, tego trzeba szukać w Polsce. Generalnie uwielbiam kupować produkty od producenta bezpośrednio na stronie, ponieważ nie ma tu przecenionego, ogromnego asortymentu i wygodnego katalogu - możesz przeglądać co najmniej cały dzień w poszukiwaniu tego, czego potrzebujesz. Miejmy więc nadzieję, że proces wyboru i tego, co kupujesz, również Ci się spodoba. Możesz na przykład od razu kupić cały zestaw rattanu, który będzie wyglądał harmonijnie i przytulnie.

Re: Meble na wymiar - Kraków

: 10 sty 2022, 11:23
autor: Trajno
Też jestem z Krakowa , ale meble robiła mi firma z Katowic. Zadzwoniłem powiedziałem co i jak. Nie mieli żadnych oporów żeby przyjąć zamówienie. Przyjechali pomierzyli, zaprojektowali , a później już wszystko poszło gładko. Montaż trwał jeden dzień. Za nic nie musiałem dopłacać ekstra. Wszystko terminowo zgodnie z umową. Meble świetne jakościowo, dobrze pomyślane, sprzęt w zabudowie dobrze dobrany i elegancko pochowany . Jestem zadowolony i polecam eternokuchnie.pl