Strona 1 z 1

Szklane panele kuchenne

: 12 mar 2020, 19:01
autor: julia_80
Hej! Ostatnio trafiłam na wyjątkową ofertę szklanych paneli kuchennych: http://szklo-dekoracyjne.pl/produkty/2-szklane-panele-ekrany-kuchenne. Co sądzicie na temat takiej instalacji? Warto skorzystać z oferty tej firmy?

Re: Szklane panele kuchenne

: 21 mar 2020, 13:04
autor: Kazimiera_83
Według mnie warto. Firma Szkło Dekoracyjne oferuje bardzo dobre jakościowo ekrany z indywidualnym nadrukiem lub ze szkła kolorowego. Mam takie u siebie i naprawdę świetnie się sprawdzają.

Re: Szklane panele kuchenne

: 15 cze 2020, 5:39
autor: Kolla
W świetnej jakości szklane elementy można zaopatrzyć się w zakładzie szklarskim https://blask-pol.pl/. Wykonują przeróżne zamówienia pod indywidualne projekty. Zawsze terminowo i zgodnie z wytycznymi. Świetni fachowcy.

Re: Szklane panele kuchenne

: 24 wrz 2020, 13:07
autor: Kolla
Gdybyście szukali fachowców w temacie szkła to zdecydowanie polecam usługi https://www.alstal.net/. Znają się w temacie i wykonują najbardziej innowacyjne projekty szklanych elementów na zamówienie. Współpraca profesjonalna i rzetelna, życzliwa obsługa.

Re: Szklane panele kuchenne

: 27 wrz 2020, 16:09
autor: pitają
Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://studioinvita.pl/

Re: Szklane panele kuchenne

: 27 wrz 2020, 16:13
autor: mayczak
Czy takie panele są trwałe?
___
worek wodoszczelny

Re: Szklane panele kuchenne

: 30 wrz 2020, 19:45
autor: alizacy
Dobrej jakości panele oczywiście że są trwałe. Ja jednak szklanych bym nie wybrała, prędzej panele ścienne 3 D https://eurodeco.pl/ . Jakoś tak mi się bardziej podobają :)

Re: Szklane panele kuchenne

: 12 mar 2021, 21:12
autor: Jańka
Świetny pomysł. Ja także posiadam szklane panele dekoracyjne z hartowanego szkła. Zamówiłam je w atrakcyjnej cenie od firmy https://www.obrobkaszkla.pl. Panele posiadają bardzo ciekawy design, wysoką trwałość oraz precyzyjne wykonanie. Jestem bardzo z nich zadowolona.

Re: Szklane panele kuchenne

: 19 mar 2021, 9:44
autor: kuś
Jak sądzicie? Czy takie panele kuchenne będą pasować w kuchni tego projektu? https://www.mgprojekt.com.pl/dom-z-widokiem-3-f Podoba mi się takie rozwiązanie, ale nie jestem do końca pewna czy będzie to pasowało do tego projektu domu. A Wy jak sądzicie? Czy to będzie pasować?

Re: Szklane panele kuchenne

: 31 mar 2021, 11:01
autor: OliwkaEś
No to w takim razie jeżeli rozglądacie się za ciekawymi propozycjami w zakresie szklanych paneli kuchennych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://axitech.pl/panele-podswietlane u których znajdziecie rozwiązania najwyższej klasy, w tym również wersje podświetlane. Ich sklep jest połączony z jednym z największych banków zdjęć na świecie z których będziecie mogli sobie je wybrać i stworzyć wyjątkową kuchnię tak jak zaplanowaliście!

Re: Szklane panele kuchenne

: 08 cze 2021, 21:12
autor: paweł1
O tym, że  klej do podłóg DREWNIANYCH w tym desek LITYCH taki jak https://podlogi24.net/sika-klej-do-dese ... _3713.html będzie Ci potrzebny dowiedziałaś się w ostatniej chwili? W takim razie powinnaś przeczytać chociaż kilka komentarzy. Nie sugeruj się wyłącznie ceną.

Re: Szklane panele kuchenne

: 11 sie 2021, 16:27
autor: nińm
Zabudowy cało szklane i szklane elementy ze szkła hartowanego znajdziecie w ofercie firmy Świat Szkła https://www.swiatszkla.net/oferta/szklo.html z Dąbrowy Górniczej. Oni u nas zajęli się wykonaniem wszystkich elementów szklanych, w tym także luster oraz kabiny prysznicowej. Ich oferta jest kompleksowa, mają atrakcyjne ceny i są jak najbardziej rzetelni, polecam ich serdecznie. Zlecenie wykonali terminowo i bardzo porządnie.

Re: Szklane panele kuchenne

: 01 wrz 2021, 15:45
autor: amiś23
Kolla pisze: ↑15 cze 2020, 5:39 W świetnej jakości szklane elementy można zaopatrzyć się w zakładzie szklarskim https://blask-pol.pl/. Wykonują przeróżne zamówienia pod indywidualne projekty. Zawsze terminowo i zgodnie z wytycznymi. Świetni fachowcy.
wow, w takim razie zamawiam.
-
klinika aborcyjna Czechy

o g skywalker