Strona 1 z 1

Monitoring do garażu

: 05 kwie 2020, 14:46
autor: keira1970
Witajcie, jaką firmę ochroniarską z Warszawy możecie mi polecić? Planuję zainstalować monitoring w okolicach garażu na terenie mojego domu. Kogo znacie godnego zaufania?

Re: Monitoring do garażu

: 10 kwie 2020, 3:46
autor: natanael-94
Jeśli planujesz zamontować monitoring do garażu to może warto to zrobić na całej posesji? Miałabyś większą kontrolę nad tym, co się dzieje. Polecam Ci firmę https://saippsecurity.pl/. Szybko interweniują i bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy.

Re: Monitoring do garażu

: 18 kwie 2020, 12:25
autor: Hector Salamanca
Zdecydowanie zgadzam się aby montować monitoring na terenie całego domu, jest to o wiele bezpieczniejsza opcja. Sam korzystam z tych kamer https://dvspolska.pl/produkty/monitorin ... ry,2,22832 i jestem bardzo zadowolony, nie są drogie a jak najbardziej mi wystarczają. ;)

Re: Monitoring do garażu

: 26 kwie 2020, 1:33
autor: miluś
Jeśli chodzi o profesjonalny monitoring to ja polecam zgłosić się do firmy, która wykonuje takie systemy ochrony. Warto zajrzeć na stronę firmy DTS SYSTEM: https://b2b.dts-system.pl/ . Tam z pewnością otrzymacie niezbędną pomoc.

Re: Monitoring do garażu

: 05 maja 2020, 15:53
autor: ostrosin
Zastanawiam się nad tym. Na moim osiedlu było kilka włamań.

Re: Monitoring do garażu

: 20 maja 2020, 8:30
autor: Domek
Na pewno warto pójść w stronę monitoringu bezprzewodowego, łatwy w montażu i też z jakości obrazu, widoczności nocą, czy też obsługą aplikacji raczej nie będziesz miał problemów. My postawiliśmy na kamery obrotowe orllo, dokładnie te https://orllo.pl/obrotowa-kamera-ip-zew ... -zoom.html i jak do tej pory sprawdzają się dobrze, cena też rozsądna.

Re: Monitoring do garażu

: 29 maja 2020, 8:59
autor: Żona
A może warto by zamontować monitoring również w samochodzie? Widziałam ostatnio bardzo fajne, a jednocześnie niedrogie kamery samochodowe na stronie internetowej https://smartcams.pl/32-kamery-do-samochodu. Polecam się tam w wolnej chwili rozejrzeć, może i Wy zdecydujecie się na zakup takiego sprzętu :)

Re: Monitoring do garażu

: 29 maja 2020, 17:00
autor: isac.simonis
Nowoczesne systemy zabezpieczeń umożliwiają zdalne monitorowanie tego, co dzieje się w Twoim domu, gdy Cię tam nie ma. Może być to szczególnie istotne dla osób często przebywających poza domem. Warto sprawdzić czy Twoja kamerka udostępnia Ci dostęp do podglądu z każdego miejsca na ziemi. Jeśli poszukujesz odpowiedniego zabezpieczenia garażu to skontaktuj się z firmą związną z monitoring kiem z Krakowa https://im-puls.pl/.

Re: Monitoring do garażu

: 07 cze 2020, 18:15
autor: pitaja
Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://ironcad.pl/polityka-cenowa/

Re: Monitoring do garażu

: 30 mar 2021, 15:44
autor: Kaśka092
Może zainstaluj w monitoring przy garażu? Tutaj znajdziesz dobre kamery IP https://zabezpieczeniapoznan.pl/kamery- ... 53_54.html. Najlepiej jak zapytasz w sklepie, w którym będziesz kupować jak najlepiej je rozmieścić aby były najskuteczniejsze. Samo zamontowanie samo w sobie odstrasza nieproszonych gości.

Re: Monitoring do garażu

: 24 lut 2022, 11:10
autor: Wojtas
Wydaje mi się, że firmy ochroniarskie zajmują się ochroną osób i mienia. Ty potrzebujesz namiary na ekspertów w dziedzinie sprzedaży i montażu systemów alarmowych i monitoringu. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci ofertę firmy Electronics Box z Łodzi. Posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji systemów alarmowych, telewizji przemysłowej oraz systemów sygnalizacji pożaru. Myślę, że bez problemu będą w stanie dobrać dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.