Strona 1 z 1

Taras z desek kompozytowych - co myślicie?

: 01 kwie 2020, 0:24
autor: Honorat-68
Witam. Planuję zrobić taras z desek kompozytowych i szukam opinii. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Kogo polecacie do wykonania?

Re: Taras z desek kompozytowych - co myślicie?

: 01 kwie 2020, 10:06
autor: Polikarp83
Taka deska jest zdecydowanie bardziej trwała i bardziej wytrzymała od tradycyjnego drewna. Mój taras wykonywała firma www.hanmark.pl i polecili mi właśnie deski kompozytowe. To była świetna decyzja, a firmę również polecam, bo zrobili kawał dobrej roboty. Profesjonalnie i bez problemów.

Re: Taras z desek kompozytowych - co myślicie?

: 05 maja 2020, 18:09
autor: mycha
Pomyślcie też koniecznie o odpowiednich markizach. Jest to ważne, aby zacienić taras i sprawić, że będzie można z niego korzystać nawet przy dużym nasłonecznieniu. Tutaj https://www.markizy-poznan.pl warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb.

Re: Taras z desek kompozytowych - co myślicie?

: 10 mar 2021, 14:32
autor: paulinabb
Cieszę się, że trafiłam na ten wątek. Myślę, że uda mi się tu rozwiać wszelkie wątpliwości co do najlepszego materiału na taras. Rozważam bowiem dwa materiały: wymienione przez Was deski kompozytowe oraz płytki z cegły na podłogę. Doradźcie proszę, który materiał na posadzkę będzie lepszy. Deska czy cegła? :)