Strona 1 z 1

Inwestowanie w firme

: 01 kwie 2020, 19:37
autor: Domanaa
Nie zawsze sami potrafimy słusznie zdecydować w co zainwestować. Dlatego potrzebny jest nam doradca inwestycyjny. Taka osoba zdecydowanie podpowie nam w co najlepiej zainwestować nasze pieniadzę.

Re: Inwestowanie w firme

: 09 kwie 2020, 7:19
autor: Hector Salamanca
Oczywiście, że warto inwestować w firmę ale nie tylko jej rozwój lecz również reklamę. Jeżeli potrzebujesz w tej kwestii porady to pomoże Ci agencja reklamowa Wrocław :)

Re: Inwestowanie w firme

: 10 paź 2020, 20:06
autor: piasia
Inwestowanie w reklamę jak najbardziej się opłaca. Bo w tej sposób można trafić do nowych klientów i realnie zacząć zarabiać, zwiększyć sprzedaż produktów czy usług. Teraz takich działań nie prowadzi się samodzielnie, do tego celu podejmuje się współpracę z agencjami jak https://virtualpeople.pl/case-study . Oni świadczą kompleksowe usługi reklamowe, marketingowe dla firm bez względu na branżę.

Re: Inwestowanie w firme

: 11 paź 2020, 11:02
autor: Mocart
Reklama i pozycjonowanie firmy, to naprawdę najlepsza inwestycja. Ważne tylko by ściśle kontrolować wszelkie wydatki

Re: Inwestowanie w firme

: 19 paź 2020, 21:50
autor: groszek
Ja postanowiłem zainwestować w sam wizerunek firmy, odbiór przez klientów marki. W tym dziale bardzo pomogła mi agencja http://brandingpersonalny.pl gdzie najpierw przeanalizowali firmę, zalety, wady. Potem skupiono się na celach, sposobach na ich osiągnięcie i ustaleniu precyzyjnego planu działania. Jak szybko się przekonałem to działa, bo lokalnie i branżowo jestem znacznie lepiej postrzegany.

Re: Inwestowanie w firme

: 23 paź 2020, 20:07
autor: pyrpeć
dobrze by tez bylo zatroszczyc sie o wizerunek marki w sieci, w koncu w dzisiejszych czasach jesli nie istniejemy w sieci to nie istniejemy rowniez na rynku. z pomoca na pewno przyjdzie taka funkcja jak http://erzecznikmarki.pl/ ktora pozwala systematycznie monitorowac pojawiajace sie zapytania i opinie

Re: Inwestowanie w firme

: 24 lis 2020, 1:55
autor: WeronikaŻ
Również uważam, że wizerunek marki to coś, w co powinniśmy inwestować już na początku istnienia własnego biznesu. Musimy zadbać o takie szczegóły, jak rozpoznawalne logo i hasła, które będą kojarzyły się z naszą działalnością. Ogromne znaczenie ma również nasz stosunek do współpracowników i klientów. Wszystko to wpływa na wrażenie, jakie wywieramy na odbiorcach. Kreowanie wizerunku to trudna sztuka, dlatego warto przeczytać kilka uwag, które dają nam eksperci https://ceo.com.pl/wizerunek-firmy-dlac ... owac-32026.

Re: Inwestowanie w firme

: 24 lis 2020, 11:21
autor: Ktoś
Jak prowadzisz własny biznes to polecam zwłaszcza restaurację to może zainteresuje cię oferta tej firmy https://www.chlholding.pl/ która zajmuje się transportem gotówki. Lepiej chyba zlecić im taką usługę niż samemu wozić większe pieniądze i ryzykować kradzież. Zlecasz to im i masz pewność że wszystko przebiegnie jak należy

Re: Inwestowanie w firme

: 25 lis 2020, 21:09
autor: mayczak
Najważniejsze inwestycje jakich powinieneś się podjąć mając własną firmę to w jej rozwój. Na początek warto inwestować w szkolenia dla pracowników. Dzięki temu zdobędą nową wiedzę, uaktualnią tą, którą już mają a także poszerzą. Dzięki temu będą w stanie też lepiej i sprawniej wykonywać swoje obowiązki, dlatego warto je przeprowadzać tak często, jak często jest to możliwe. Na stronie: https://pracownia-test.pl/ znaleźć można całkiem szeroki wybór szkoleń od dobrej firmy. Szkoleniami zajmuje się tutaj fajna, kompetentna i doświadczona grupa osób, która na pewno świetnie sobie poradzi z wyszkoleniem wszystkich pracowników.

Re: Inwestowanie w firme

: 10 gru 2020, 13:59
autor: wińcia
Dokładnie, również jestem tego zdania. Rozwój to rzecz, w którą stale inwestuje się w biznesie. Nie można pozostawać w tyle, bo konkurencja zaraz to wykorzysta. Rozwijać przedsiębiorstwo obecnie można naprawdę na wiele sposobów w zależności od potrzeb. Na przykład taki Call center outsourcing jest alternatywą centrali call center. Pełna automatyzacja takich działań powoduje, że taki bot głosowy śmiało może zastąpić naszą pracę. Pracowników natomiast można przerzucić do bardziej złożonych działań w firmie.

Re: Inwestowanie w firme

: 11 gru 2020, 9:06
autor: mońkyard
Staram się inwestowac w firmę ile moge i wciaz szukac nowych rozwiazan usprawniajacych dzialanie, a teraz mnie interesuje skuteczne pozycjonowanie gdańsk najlepiej albo gdzies w okolicach. Jakie znacie agencje interaktywne z tych rejonów?

Re: Inwestowanie w firme

: 29 gru 2020, 17:43
autor: Antuś
Biorąc pod uwagę, że większość ruchu przechodzi w internet to inwestowałbym z myślą o tym. Liczy się reklama w sieci, adsy, fb i ig, natomiast coraz bardziej ważne jest także pozycjonowanie. Tu co ja bym zrobił, to najpierw zaczął się edukować w tym zakresie. Przeczytaj sobie artykuł jak pozycjonować stronę samemu , bo to dobra wiedza bazowa do budowania widoczności w sieci.

Re: Inwestowanie w firme

: 31 gru 2020, 15:43
autor: martuś
Jak chcesz zainwestować w apartamenty wakacyjne to koniecznie powinniście zerknąć sobie na portal https://www.dobryadres.pl/ na którym znajdziecie ogłoszenia rożnych nieruchomości w województwie zachodniopomorskim, a to zdecydowanie miejscowości idealne na wakacje i dla turystów. Jestem przekonana, że znajdziecie tam dla siebie coś interesującego. Naprawdę jest w czym wybierać.

Re: Inwestowanie w firme

: 05 sty 2021, 18:04
autor: Hubert78
Witam, mam neiwielką firmę i zalezy mi na ogloszeniu upadłości. Czy uwazacie, ze warto inwestowac w uslugi prawnicze? Kolega polecal mi tego prawnika https://www.radcawysocki.pl/dla-biznesu ... turyzacja/ Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.

Re: Inwestowanie w firme

: 18 sty 2021, 17:42
autor: Aśik
Fajna opcja jest inwestycja w nieruchomości, ja sama posiadam kilka mieszkań, które później wynajmuje i nieważne co by się działo, ja zawsze mam zapewniony dochód. Współpracuje z biurem nieruchomości https://remax-gold.pl/ oraz z firmą, która zajmuje się remontem mieszkań przed wynajmem.

Re: Inwestowanie w firme

: 01 lut 2021, 10:14
autor: Bestia
Oszczędności również są istotne, a więc jeśli ktoś dużo dzwoni to warto pomyśleć nad telefonią internetową. Polecam https://www.supervoip.pl/. Mają zdecydowanie najlepszą ofertę!

Re: Inwestowanie w firme

: 08 lut 2021, 11:51
autor: Kaśka12
Można inwestować na różne sposoby, ja chyba zainwestuję w pomoc firmy zewnętrznej, bo problem sprawia mi planowanie operacyjne. Znalazłam firmę https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... peracyjne/ która myślę, że mi pomoże. A Wy korzystaliście z takiej formy pomocy?

Re: Inwestowanie w firme

: 24 cze 2021, 18:15
autor: Ącki
Co by nie mówić to faktycznie są to niezwykle ważne kwestie i ja jestem zdania, że gdy mamy możliwość to jak najbardziej warto to robić. Polecam również przeczytanie fajnego wpisu https://odfreelancera.pl/czym-jest-dzia ... estrowana/ aby dokładnie wiedzieć czym jest działalność niezarejestrowana.

Re: Inwestowanie w firme

: 05 lis 2021, 6:59
autor: Michał
Szkolenia i kursy to ważny aspekt dla osób chcących zadbać o rozwój firmy. Jeśli szukacie dobry szkoleń dla spawaczy to zajrzyjcie na stronę https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/s ... -spawaczy/ . Znajdziecie tam ofertę Centrum Szkolenia Zawodowego, które znajduje się w czołówce firm zajmujących się szkoleniem i egzaminowaniem spawaczy. Ośrodek posiada aktualny atest wydany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach. Realizują szkolenia spawalnicze, które są prowadzone zgodnie z wytycznymi Instytutu Spawalnictwa, a egzaminy spełniają wymagania obecnie obowiązujących norm.