Strona 1 z 1

Ile kosztuje ocieplenie budynku?

: 03 kwie 2020, 21:58
autor: Jeremiasz79
Czy ktoś z was jest w stanie powiedzieć, ile będzie mnie kosztować ocieplenie domu o wielkości 110 metrów kwadratowych?

Re: Ile kosztuje ocieplenie budynku?

: 09 kwie 2020, 15:44
autor: Kajusz74
Dzwoń do https://styro24.pl/, to hurtownia styropianu, wszystko ci wyliczą i pomogą wybrać.

Re: Ile kosztuje ocieplenie budynku?

: 20 kwie 2020, 21:22
autor: cynka
My jeszcze nie myślimy o ocieplaniu domu. Póki co planujemy budowę i szukamy działki. Jaki macie projekt domu? My myślimy o tym projekcie https://www.mgprojekt.com.pl/willa-siedziba Chcemy ruszyć z budową w czerwcu. Mam nadzieję, że się uda :)

Re: Ile kosztuje ocieplenie budynku?

: 28 kwie 2020, 6:14
autor: menidera
Najważniejsze jest znalezienie porządnej firmy, która zajmuje się termomodernizacjami budynków. Jeżeli mieszkacie w okolicach Opola to polecam wam skontaktować się z https://www.jar-groupe.pl/ Sama korzystałam z ich usług i mogę powiedzieć że działają bardzo profesjonalnie.

Re: Ile kosztuje ocieplenie budynku?

: 07 maja 2020, 8:38
autor: pulasek
Hejka. A my właśnie zastanawiamy się jakie rozwiązanie wybrać jeśli chodzi o ocieplenie budynku no i także jeśli chodzi o cyrkulację powietrza w domu. Z tego co się już orientowaliśmy to w dzisiejszych czasach jest bardzo dużo nowoczesnych rozwiązań. I tak trafiliśmy na ofertę taką https://econovli.pl/120-klimatyzery-wen ... -powietrza i powiem szczerze, że zamontowanie takiego klimatyzera jest całkiem dobrym rozwiązaniem. Słyszeliście może o takim rozwiązaniu?

https://pozycjonowanie-w-lodz.pl/jak-dodac-strone-do-wyszukiwarki-google/

Re: Ile kosztuje ocieplenie budynku?

: 30 cze 2020, 20:11
autor: piasia
:)

Re: Ile kosztuje ocieplenie budynku?

: 01 lip 2020, 14:47
autor: claudie81
Uważam, że powinieneś przejrzeć cenniki różnych firm budowlanych.

Re: Ile kosztuje ocieplenie budynku?

: 17 lip 2020, 7:12
autor: Adi3883
Dobrym materiałem jest pianka poliuretanowa. Idealny produkt dostaniecie u http://www.polychem-systems.com.pl/. Fachowo doradzą i zaoferują towar najwyższej jakości. Korzystałem już wielokrotnie z ich usług i za każdym razem byłem usatysfakcjonowany.

Re: Ile kosztuje ocieplenie budynku?

: 15 paź 2020, 21:37
autor: piasia
Czy ścienne płyty warstwowe zastosowane jako obudowa ścian zewnętrznych będą lekką formą ocieplenia? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Zależy na termoizolacji budynku przede wszystkim, miejsce nie wymaga docieplenia jako takiego. Jakie macie opinie na ich temat? Mam na myśli płyty tego producenta https://www.kingspansklep.pl/kategoria/ ... warstwowe/ z tego co czytam najczęściej są polecane. Można w dobrej cenie zamówić w tym sklepie. Płyty można stosować także wewnątrz budynków, również jako ścianki działowe. Płyty takie posiadają ukryte mocowanie.

k 1047a