Strona 1 z 1

Ogrodzenie - kiedy?

: 13 maja 2022, 0:20
autor: fabia
Kończymy już budowę naszego domu, co mnie bardzo cieszy nie tylko dlatego, że coraz bliżej przeprowadzka, ale też dlatego, że udało nam się jeszcze trafić na w miarę rozsądne ceny materiałów budowlanych. Teraz pozostaje nam zrobić ogrodzenie, bo do tej poty mamy tylko ogrodzone siatką. Myślicie, że już teraz warto robić bramę na pilot? Jaka jest lepsza brama przesuwna czy skrzydłowa?

Re: Ogrodzenie - kiedy?

: 28 lip 2022, 11:00
autor: Piotr
ogrodzenie należy wtedy założyć jeśli odgrodzimy już teren polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb pap pianek gipsów betonów czajników gwoździ młotków łopat szpadli dodatków do aranżacji wnętrz artykułów do glazury i terakoty artykułów do pielęgnacji drewna i metalu luster żyrandoli gniazdek pojemników garnków patelni talerzy filiżanek talerzy gwoździ śrub śrubek narzędzi dla majsterkowiczów i wiele innych artykułów miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Re: Ogrodzenie - kiedy?

: 12 sie 2022, 9:03
autor: franka
Tak, to jest dobry moment na myślenie o jakimś docelowym rozwiązaniu zamiast tej siatki. :) Myślę że brama przesuwna Wiśniowski powinna spełnić Wasze oczekiwania, to solidna konstrukcja i co ważne jest wiele opcji, kolorów i wzorów. Osobiście podoba mi się linia Modern ale to już kwestia gustu którą linii wybierzecie. Ważne też żeby dopasować bramę i ogrodzenie do stylu domu a możliwości jest naprawdę dużo więc nie będzie z tym żadnego problemu żeby zrobić to tak żeby tworzyło spójną całość :)