Strona 1 z 1

Ubezpieczenie domu

: 23 lip 2022, 20:30
autor: Zdzisława1987
Czy ktoś z Was wykupował ostatnio ubezpieczenie domu lub mieszkania? Jesteśmy wprawdzie dopiero w trakcie budowy, ale myślę, że jest to już dobry czas, a nawet mogliśmy pomyśleć o tym wcześniej, żeby wykupić tego typu ubezpieczenie nieruchomości. Jesteście w stanie polecić mi jakąś firmę ubezpieczeniową? Gdzie warto się odezwać żeby wykupić ubezpieczenie.

Re: Ubezpieczenie domu

: 28 lip 2022, 10:44
autor: Piotr
uważam że ubezpieczenie domu jest takie ważne żeby uchronić się przed kradzieżą dla tego warto wcześniej to rozważyć polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów klei silikonowych doniczek donic podstawek wełn szklanych styropianów kosiarek łopat szpadli grabi motyk basenów artykułów szlifierskich ściernych metalowych dodatków do aranżacji wnętrz luster podświetlanych wózków artykułów BHP środków HG i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Re: Ubezpieczenie domu

: 07 sie 2023, 4:35
autor: Board23
Jedni szukają ubezpieczeń, a inni pracy w ubezpieczeniach. Jak do takiej pracy podejść i jak się przygotować? Jak szukać zatrudnienia? Może zerknijcie po wszystkie informacje na stronę https://dfs24.pl/ . Tam możecie aplikować jako agent ubezpieczeniowy i jednocześnie sprawdzicie, jakie warunki firma oferuje.

Re: Ubezpieczenie domu

: 31 sie 2023, 18:35
autor: finka125
Mamy wiele różnych ubezpieczeń. Jednym z nich jest ubezpieczenie szkolne. Jest ono bardzo ważne, gdyż w szkole zdarza się wiele wypadków różnego rodzaju, dlatego warto jest zabezpieczyć dziecko na taką ewentualność. Na rynku jest wiele firm, które oferują tego typu ubezpieczenia. Tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ możecie sprawdzić jedną z nich.