Strona 1 z 1

Usługi sprzątania dla domów i firm

: 13 wrz 2022, 3:46
autor: Wioleta94
Hej wszystkim! Na pewno wiecie, że są różne firmy które oferują usługi typu czyszczenie elewacji Pszczyna i inne, prawda? Zastanawiam się czy ktoś z was korzysta z podobnych usług i w jakich okolicznościach. Wiem na przykład, że niektóre firmy zdecydowanie o to dbają, ale widzę że niektórzy się w ogóle nie przejmują. Jak wy do tego podchodzicie? Dajcie znać :P

Re: Usługi sprzątania dla domów i firm

: 13 wrz 2022, 6:04
autor: rafal
Dla mnie przykładowo mycie dachów Cieszyn jest podstawą. Wolę, żeby moja firma wyglądała dobrze i wewnątrz i na zewnątrz. Można się łatwo domyślić, że potencjalni klienci zwracają na to uwagę. Poza tym jak się zatrudni taką firmę to można mieć pewność, że oni zrobią wszystko z dbałością o każdy detal. Samemu na pewno nie dalibyśmy rady się tym zająć, na pewno nie tak dokładnie.

Re: Usługi sprzątania dla domów i firm

: 20 wrz 2022, 11:37
autor: telimena
Z swojej strony mogę zaproponować firmę zajmującą się praniem tapicerki meblowej. Mowa tu o firmie Johanacar. Oto link do ich oferty w bardzo rozsądnej cenie https://johanacar.pl/oferta/pranie-tapi ... wej-kalisz Warto dbać o meble tapicerowane, dzięki czemu posłużą dłużej i będą wglądały jak nowe. Sama firma posiada spore grono zadowolonych klientów którzy wracają po więcej. Ponadto ma już kilku letnie doświadczenie więc wie co i jak. Warto zaznaczyć, że firma Johanacar jest godna polecenia.